Jump to content
vinos

Alu kola

Recommended Posts

Zdarec přátelé, zvažuji na octavii dát 16 kola. zatím tam jsou sériovky 15. Jen nevím zda se dostaví efekt větších kol na octavii... zvažoval jsem i 17 , ale ty už nejsou povoleny v techničáku... každopádně kdo jezdíte na 16 kách..jak to vypadá. Dáte někdo i foto? Martin

tak si nech ty 17" dodatecne dopsat, ne? :) jinak se podivej do sekce Vase Octavie, najdi si auta, co maji 16", a uvidis :palec2:

Edited by houmik

mam origo 205/55 16 sedí to, ale víc to drnčí jak zimní 15tky 17 bych nesnes neni to na kvalitu našich silnic

Ahoj chtel jsem se zepatat pujdou kola z O1 RS 16" Spider do normal oktavky bez nejakych uprav? Diky za informaci.

Popřípade jak mám vybírat je 16" než origo škoda ET atd... jsem v tomhle neznalý ani nevim co to ET znamená díky za vysvětlení a poučení.

Edited by Danniell

na OI das normalne i 18" kola bez nejakych uprav :palec2: reknu to nejak jednoduse, cim mensi ET, tim bude kolo vic koukat ven. Ja mam treba ET 35 a je to tak akorat :palec2:

edit: jenom musim reagovat na ty rozdily... taky jsem si myslel, ze prechod na 17" bude silenej, ale opak je pravdou, zda se mi dokonce, ze si auto lip poradi s nerovnostma. Driv jsem chtel taky 16", ale ted vidim, ze by to byly zbytecne vyhozeny penize, kdyz uz, tak 17"

Edited by houmik

na OI mam 16" original, koupeno s autem a naprosta spokojenost, zimni taky 16" a vpoho... 17" uz mi na OI nesedeli, auto se nechovalo dobre... :(

na OII uz bych po 16" na zimu a 17" na leto nesel... wink.gif

jinak z OI RS ti ty kola pujdou na OI vpoho, je to stejna roztec, takze nejni problem z OII RS nedas - tam je roztec jina... :)

Díky kluci taky jsem zvažoval 17" libily by se mi víc ale zase to behani a vyřizování co se týka zapsaní do TP. Kdyby to nebyla tak dlouhá procedura.

neni to zadna dlouha procedura :palec2: dojedes na STK s papirem, zaplatis 200 Kc, dostanes razitko a s orazitkovanym papirem pak zabehnes na urad, kde ti to za 50 Kc zapisou :) kvuli tomu bych se neomezoval, stejne uvidis, ze jsou 16" malo, jestli pokukujes po 17". ;)

S Jakým papírem? Asi myslíš to jak jsem taqdy četl od ALCARu nebo RONALu co? Já prave koukám na bazarové ALU a to pochybuju že s nejakym papírem budou.

Edited by Wojnar
Odstraněná zbytečná citace.

bazarovy alu jsou blby, kvuli tomu jsem koukal po novych :palec2: ted mam kola zapsany v TP a vsechno je fajn :p Nemusi to byt od Alcaru nebo Ronalu ;) ja mam zapsany kola MOMO 17" - jinak tim papirem myslim typovy list

Edited by houmik

na OI das normalne i 18" kola bez nejakych uprav :palec2: reknu to nejak jednoduse, cim mensi ET, tim bude kolo vic koukat ven. Ja mam treba ET 35 a je to tak akorat :palec2:

vlezou bez úprav i 19" lol

Kola Knife jsem mel na octe taky a vypadaj super. Ted jsem si poridil O2 a z jednickovy tam nepasujou tak me to dost mrzelo.

tady jsou origo 16" při jízdě jsem nezaznamenal nějaký rozdíl oproti 15" co mám teď v zimě, při průjezdu českýma ďourama to udělá ránu tak jako tak. :aggressive:

post-54160-0-75519000-1294256698_thumb.j

post-54160-0-58339100-1294256711_thumb.j

Pozna nekdo tyhle disky? Jsou to R16 5x100. Typuju ze to jsou asi nejake z vozu Laurin&Clement, ale nikde jsem je nevidel. A jestli muzete typnout jakou asi tak maji cenu? Vsechny 4 kousky jsou zachovale :)

Ps. Potrebuju vyjednat cenu, tak abych vedel kolik tak asi stoji.

post-59175-0-37296200-1294348392_thumb.j

Znáte někdo název těchto disků?

Jsou to 6,5J x 16 od Škodovky.

Koupil jsem s autem (nebo auto s nima?) a rád bych věděl jak je Škodovka pojmenovala.

kolo1s.jpg

kolo2f.jpg

Zdravím, potřebuji poradit jak by vypadalo auto na těchto kolech co jsou v příloze..A zda by seděli všechno bez upráv..Mám zaslusk na 18" alu kola rsw 901 black. Popřípadě jestli nemá někdo foto s těmato kolama.Předěm děkuji za odpovědi.

post-54295-0-42170200-1296505573_thumb.j

Edited by Hanzos

ahoj chci si ted koupit na oktu nový kolesa, už sem téměř rozhodnutej, ale zajímaly by mě vaše názory :)

Brock B1

přední: 8,5x17 ET 35 s pneu 215/45 17

zadní: 10x17 ET 20 s pneu 235/40 17

co myslíte?