Přejít na obsah

Ktere alu 17"


JasteR

Doporučené příspěvky

Ooo diky mooc vsem, jsem rad ze se libi, taky jsem byl prekvapenej jakej to je rozdil oproti 16"

:D

Pneu teprv zajizdim, jsem na ne zvedav, ale kdyz je ani MichalF s RSem neutrhne, tak by me meli stacit na ten muj moturek :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

Mas snizeno? Jeste vice viniknou v 17", je to hezky!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ooo diky mooc vsem, jsem rad ze se libi, taky jsem byl prekvapenej jakej to je rozdil oproti 16"

:D

Pneu teprv zajizdim, jsem na ne zvedav, ale kdyz je ani MichalF s RSem neutrhne, tak by me meli stacit na ten muj moturek :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

Mas snizeno? Jeste vice viniknou v 17", je to hezky!!! ;)

Ted mam RS podvozek mel by byt -25mm, na ty fotce je to trochu nakloneny, protoze jsem stal na obrubniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se libi spidery ;)

Me se taky libej, sedej na Octu.

Jsou tu ale pro me minusy

1) jezdi jich docela dost

2) jsou to obycejna stribrna, nemaji lepsi povrch/lakovani

3) na udrzbu prej pakarna, alespon podle majitelu :)

zajimalo by me jak muze byt pakarna udrzovat spisery...daleko horsi je udrzovat ty moje R39ky od ronalu, ale vse se da pokud to delas s lasku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se libi spidery ;)

Me se taky libej, sedej na Octu.

Jsou tu ale pro me minusy

1) jezdi jich docela dost

2) jsou to obycejna stribrna, nemaji lepsi povrch/lakovani

3) na udrzbu prej pakarna, alespon podle majitelu :)

zajimalo by me jak muze byt pakarna udrzovat spisery...daleko horsi je udrzovat ty moje R39ky od ronalu, ale vse se da pokud to delas s lasku :D

...:laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem obědnal tyto R16 7J ET35 měli by přijít v pátek pak hodím foto jak vypadaj na autě :D

ja jen bych chtel rict ze u alu kol se nepise R17 al ejen 17 palcu, to R17 se pise u pneumatik a znamena to radial pokud se nemylim

aby pak nahodou nedoslo k mylce :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

A co je ZR 17? Zesilene nebo zešílené? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...