Přejít na obsah

Moje FRS - Dnes vykradeno :(


NoiseR

Doporučené příspěvky

Tak dnes v noci mi "nejaka" svine vykradla auti - dukladne :( 1×Alpine radio, 1×subwoofer z kufru, 1×BT HF Nokia, 2× squash raketa, 1×znicenej drzak napoju + plno otlacenejch plastiku okolo... skoda 21.000,-

Klasika - vytrzenej zamek u ridice (a ukradenej), otocenej spinac pod zamkem, stazeny okynka a vsechno pryc - k dobru jim je jen to, ze to vyrvali solidne - minule jsem mel popraskany plastovy kryty A sloupku, jak to tahali, ted je to decentne odpojeno...

Jenom ted mam problem, jak s pojistovnou, nemuzu dohledat doklady od SW a radia, tak jsem zvedavej, co oni na to - holt kdyztak budu shanet - nevite, jak se to resi, kdyz bych nedodal doklady? Mam pojisteni od Allianz...

A dalsi vec na znale - existuje i tady neco jako nechat si vyplatit skodu rozpoctem jako u bouracky? Ze to necham nekde ve Skoda prohlednout, sepise se skoda a s tim na pojistovnu a oni to zaplati, aniz bych to mel opraveny a ja si to vyresim sam?

Diky moc za odpoved, pokud nekdo vi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za podporu, v pondeli mi snad ma volat likvidator z pojistovny, tak jsem zvedavej...

Jinak to bylo v Plzni ve meste - dnes v noci - nejspis asi i vim kdo, bydli vedle v ulici fetaci, vsichni vedi, ze to tu vybiraji denne, ale proste jim to nikdo nedokazal, takze je to potiz... Uz kdyz jsem to sepisoval s policajtama na miste, tak nakukovali dva za rohem.

Sebrali z toho i nejaky otisky, tak uvidime, i kdyz uz je to potreti a nikdy se k nicemu nedoslo :( V tomhle by meli pridat policii podle me pravomoce, je mi jich obcas az lito, kdyz s nima takovyhle svine muzou vyjebavat a zakony tomu "prihlizi s klidem", at proste muzou s duvodnym podezrenim jim prohledat byt nebo tak, proste neco vic, nez necine prihlizet.

Nevite nekdo, jak s tim plnenim, jestli je mozny rozpoctem? Jsem nedockavej, co s tim... Ted jsem byl prekvapenej, jak pojistovny pracuji rychle, nas pes roztrhal na chate sousedovi vak na ryby, nahlasil jsem to po telefonu jak poj. udalost na Kooperativu (pojisteni domacnosti) a behem deseti dni odesilali platbu... Ale je fakt, ze u aut to asi bude neco jinyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kooperativa se mi zdá rychlá.Mi z baráku v zimě vzal sníh pár tašek,poškodil tři kachle na schodech a rýnu.Já to nahlásil a oni,že kolik jako budu požadovat,tže prý jestli 6000 já říkal ať přitlačí,on do telefonu že tedy 12000-1000 spoluúčast,že jako jestli souhlasím.Já že jo a ani že to tedy pošlo,aniž by se na to přišli podívat a fakt,do 14 dnů prachy doma.Na to kolik škody letošní zima udělala to bylo rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to resil na radu jine osoby tak, ze jsem zpocatku tvrdil, ze to necham opravit ve znackovem servisu. Oni to tim padem udajne odhaduji na vice, nez kdyby jsi rovnou rekl rozpoctem ci svepomoci. 2. den po odhadu jsem zavolal likvidatorovi, ze jsem si to rozmyslel a ze to chci svepomoci (rozpoctem) a s cenou on uz dolu jit nemohl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ted jsem prijel z pojistovny, nahlaseno, vyfoceno... Nahlasil jsem, ze jeste nevim, jak se to bude resit, takze mi zaskrtl obe policka (rozpoctem, opravou). Ale mam problem s dokladama, takze uvidime, co mi budou chtit dat, pacholci, mam nahlaseno Alpine radio za 8.000 a SW za 6.500. Rikal, ze pokud nebude doklad, hledaji ceny na internetu pote, co blize specifikuji, co to bylo, znacky mam zapsane v protokolu od policie (Alpine + Rockford Foosgate), takze jim povim, ze alpine melo 3×RCA a 4×50W a RF ze byl 200W RMS a uvidime... Stejne je to peklo, takovy penize za pojistku a pak se dohadovat o koruny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ted jsem prijel z pojistovny, nahlaseno, vyfoceno... Nahlasil jsem, ze jeste nevim, jak se to bude resit, takze mi zaskrtl obe policka (rozpoctem, opravou). Ale mam problem s dokladama, takze uvidime, co mi budou chtit dat, pacholci, mam nahlaseno Alpine radio za 8.000 a SW za 6.500. Rikal, ze pokud nebude doklad, hledaji ceny na internetu pote, co blize specifikuji, co to bylo, znacky mam zapsane v protokolu od policie (Alpine + Rockford Foosgate), takze jim povim, ze alpine melo 3×RCA a 4×50W a RF ze byl 200W RMS a uvidime... Stejne je to peklo, takovy penize za pojistku a pak se dohadovat o koruny :)

Najdou si nejnizsi cenu one veci a pak z ni odecitaji pouzivani a stari dle nejakych jejich vzorcu... Nevychazi to tak spatne kdyz je to drazsi vec... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...