Přejít na obsah

draty od ABS


Gus

Doporučené příspěvky

Ne každá navi na to jede

že by na to jely jen ty speciálně upravený od tebe? :D tak at to aspoň zkusí než začne komplikovaně tahat dráty až k ABS

takže jesli jsem to dobře pochopil,tak z Galy od Isa to napojim na ten 26polovej konektor na piny 5 a 18 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je mi divný,že nezadám cestu od aktuální polohy auta do cíle,ale vždy musim manuálně nastavit polohu a pak mi to s tý polohy do cíle cestu ukáže :( ,pak se cesta znázorní,ale nic mi k tomu nekecá ani neukazuje ikdyž mám příjem dost družic.Nemám někde něco špatně nastavený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne každá navi na to jede

že by na to jely jen ty speciálně upravený od tebe? :D tak at to aspoň zkusí než začne komplikovaně tahat dráty až k ABS

takže jesli jsem to dobře pochopil,tak z Galy od Isa to napojim na ten 26polovej konektor na piny 5 a 18 ?

jo, jinak z ty svorkovnice je nutny mit zapojeny spinany plus a oba draty ABS, couvak nutnej neni facha to presne i bez nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...