Přejít na obsah

LED do mlhovek OII (předface)


PDAQUE

Doporučené příspěvky

jestli se to rozlišuje dle data výroby, tak domněnka, ale jinak jsem četl o nějakém podvolantovém čidlu natočení, apod.. Nicméně pokud by to šlo nakódovat, docela rád bych toho využil spolu s tím denním svícením.

PS: to panické brzdění jde také nakódovat? Jak to vypadá - při dupnutí na brzdu se spustí blinkry + začne brzdové světlo blikat (jako u BMW)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takové brzdění jsem naposled zažil ve čtvrtek, kdy jsem jel po prázdné, uzounké cestičce mezi poli na Olomoucku, kde byla na začátku zrezlá třicítka. Zlom nastal ve chvíli, kdy byla v cestě dlouhá vyhloubenina asi o 30cm. Vlítnout tam tou skoro předpisovou "stodvacítkou" kterou jsem jel, řešil bych spíše nový podvozek, než denní svícení :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner bych si nechal také líbit, vzhledem k nutnosti výměny spousty dílů na to však kašlu :)

Já mám taky 2008 a všechno šlo v pohodě dokódovat bez nutnosti cokoliv měnit..chce to aby se ti na to někdo mrknul s pc..

Editováno: , autor: Ataner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corner jde od modelu 08 nakodovat, nemusiš nic kupovat

jina při panickým brzdění, pokud je decelarace na něaký hodnotě, tak se pustě nouzáky a rozblikaj brzdový,ale je to pedál na podlahu a myslím, že u 2008 to bude už z výroby, mám to na svý i služební z výroby

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste bych se zeptal, ty denni na mlhovky (amerika) zvladne udelat nejaky zkusenejsi uzivatel VAGu nebo je na to treba nejaky "spesl patch" ci "spesl guru"? :)

jo a fyzika mi moc nesla, ale kdyz bych do mlhovek dal LEDky, tak pri fci DS snizenim na 60procent se u nich asi nic nestane, kdyz zerou daleko min jak halogenky ... nebo se mylim?

a fakt nekdo nemate zkusenosti s tim jak ty LEDky do mlhovek sviti?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak již bylo zmíněno, LED světla do RS nárazníku = ztráta mlhovek.. buď a nebo.. A vzhledem k tomu, že jakékoli neoriginální LED osvětlení vypadá hrozně kýčovitě a žádný národ světa si to neoblíbil tak, jako Češi (jet centrem Washingtonu v USA a vidět neorigo LED, je mi jasné, že je to Čech), rozhodnout se ve prospěch LED a ztrátu mlhovek je vážně pitomost.. ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak již bylo zmíněno, LED světla do RS nárazníku = ztráta mlhovek.. buď a nebo.. A vzhledem k tomu, že jakékoli neoriginální LED osvětlení vypadá hrozně kýčovitě a žádný národ světa si to neoblíbil tak, jako Češi (jet centrem Washingtonu v USA a vidět neorigo LED, je mi jasné, že je to Čech), rozhodnout se ve prospěch LED a ztrátu mlhovek je vážně pitomost.. ;)

souhlasím s tebou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, dnes mi Ozi naprogramoval autíčko a můžu říct, že je to paráda. Mám fci America + Corner + „Coming home“ a „Leaving home“. Rychle a profesionálně udělané, pouze poslední zmíněnou fci zatím bez DO nevyužiju, DO však již řeším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a fyzika mi moc nesla, ale kdyz bych do mlhovek dal LEDky, tak pri fci DS snizenim na 60procent se u nich asi nic nestane, kdyz zerou daleko min jak halogenky ... nebo se mylim?

no to pak jde o to jestli je to LEDka s odporem, aby ti nervala jednotka, nebo bez nej - podle toho se projevi snizeni svitivosti...

tak jeste posledni otazka, kdyz budu mit v mlhovkach ty LEDky s odporem a nakonfigurovany na 60procent svitivosti jako DS, nemuze to nejak ublizovat tem LEDkam, zkracovat zivotnost?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smrczech - ledky podle me nejde timto zpusobem omezovat, protoze vsechny co jsem zatim videl maji odpor az za ledkama...

do tech mlhovek prave je drat s odporem pred mlhovkou

HB3-HB4-Turn-Signal-LED-Bulb-ERROR-FREE-Load-Resistor.jpg

6180.jpg

no i kdyz kdovi jak jsou tam vevnitr vedene ty draty

Editováno: , autor: smrczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to pak jde o to jestli je to LEDka s odporem, aby ti nervala jednotka, nebo bez nej - podle toho se projevi snizeni svitivosti...

jo moment, ja to mozna blbe pochopil.... myslel sem ze bez odporu se ta svitivost prave nesnizi

cili bez odporu by to prave urco fungovalo? chybu mi totiz rvou uz ledky v parkovackach, tak by mi to bylo celkem jedno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...