Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  8,326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

_Denis_ last won the day on October 17

_Denis_ had the most liked content!

Community Reputation

2,253 Excellent

About _Denis_

 • Rank
  Mistr Fóra
 • Birthday August 19

Contact Methods

 • Website URL
  www.ddproject.cz

Recent Profile Visitors

5,052 profile views
 1. Čistě podle galerie jsem se už lekl, že to co tam je je realita, protože je to příšerné. Pak jsem ale četl a pochopil jsem, že jsou to jen ilustrace a potvrdili pouze pravost toho obrázku z konfigurátoru. Uvidíme jak to bude vypadat na skutečných fotkách a v reálu, ale jinak uznávám, že se mi to docela líbí
 2. Ať už tak či onak, kvalita asi zázrak nebude a design nikoho z postele nezvedne, od doby OII by to měla být zase snad konečně poměrně hezká Octávka, ve které by se mi už tak nepříčilo jezdit
 3. Oproti OIII aspoň čistě designově hezké, ale jsem jediný, komu celkově auto opravdu přijde jako větší facelift? Možná to ve mě evokují jen ta zrcátka, no "huu, bomba!" chuť říct nemám. Na druhou stranu to u 90% modelů jakýchkoli automobilek, což je evidentně trend dnešní doby..
 4. No, kdyby to bylo správně "vočipované" a házelo to správné saze.. Ale jinak, co se stává, mohla pod výfukem chytnout delší tráva a než to stihl uhasit, stalo se toto..
 5. Kéž by někdy skica odpovídala realitě aspoň z 10%, v reálu to bude jako facelift OIII, sedět to bude jako koza na vcuclých kolech, úzké a v duchu vyjádření koncernu VW to bude ještě lacinější než dřív..
 6. Proč si naroubobal ty výfuky na opačnou stranu? Leda že by bylo celé auto myšleno jako ironie, nejen nápis
 7. Ach jo, zase ty brejle jako na SIII FL?..
 8. Asi je dobře, že má každé auto svého kupce...
 9. Hehe, volant zajímavý, kvituju výše umístěný displej, ale ty výdechy dole budou "super"..
 10. No, já jsem opravdu rád, že jeho představení posunuli už podruhé o další půlrok a já už si musel koupit nové, tedy předface. Protože za mě designově mnohem horší, každá z těch změn je k horšímu. Zpracování taky horší (například ony chybějící hodiny, madla dveří přišla o obšití kůží, aj.), motory horší a asistenční systémy velmi podobné, které ale budou jízdu buzerovat o to více, takže není asi o co stát. Jediné plus vnímám v podobě těch světel, o moc dál než ty nejvyšší v předface asi svítit už nebudou, ale dokáží stínit podle toho videa i značky, což předface neumí a dost to pak oslňuje. Jinak jsem ale rád za to co mám.
 11. Ono i když je to OT, průměrnou mzdu nelze brát v potaz. Ačkoli já naštěstí patřím do skupiny lidí, úplně se vymykající průměru, kolem sebe vidím, že reálný nárůst mezd je poměrně minimální. Ono když si politici každý rok sami odhlasují několikatisícové zvýšení mezd, taky to statistiky zkresluje. A tak by se dalo pokračovat. Ano, reálné zvýšení mezd tady je, ovšem výši inflace ve většině případů nepokrývá.
×
×
 • Create New...