Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  8,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

_Denis_ last won the day on June 16

_Denis_ had the most liked content!

Community Reputation

2,086 Excellent

About _Denis_

 • Rank
  Mistr Fóra
 • Birthday August 19

Contact Methods

 • Website URL
  www.ddproject.cz

Recent Profile Visitors

4,665 profile views
 1. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Hlavně ten Scout je hrozný..
 2. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  ...
 3. _Denis_

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Taky jsem dnes viděl v Ostravě šedou O3 RS se zakázkovou značkou R0666MAN a stál na invalidech, aniž by měl v autě jakoukoli značku. Neviděl jsem ho, ale pochybuji že by tam stál oprávněně..
 4. Ten lokál U mámy není nic moc. Jídlo nevím, ale interiér moc hezký není a parkoviště je opravdu jen malý plácek u cesty u lesa. Pro větší srazy to asi není moc vhodný lokál..
 5. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Přemýšlel jsem co mi na tom faceliftu nesedí a za sebe mi došlo, že asi především snaha o jakési "zluxusnění". Tu lišta, tam lišta.. Ono je to v této třídě už v pořádku, no když je auto od začátku koncipováno jako sportovně střižené (a úspěšně), působí to trošku jako Tesco tuzing za mě.. A ačkoli se mi například na Scale ten nápis ŠKODA vzadu líbí, souhlasím, že na SIII se stávajícími tvary to působí hodně divně. Za sebe mít předFL Sportline v červené, nebo té žlutozelené barvě, jsem naprosto spokojený s tím, že lépe to už u SIII nejde.
 6. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  A tak uvidíme, nevypadá to na pohled úplně zle, proti OIII to třeba bude mít zase nějaké tvary.
 7. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Takový SIII s předkem vysoko posazeným jako RR a nárazníkem jako blbeček.
 8. _Denis_

  Možnosti kódování u OIII

  Může být, stačí se podívat do infotainmentu auta do nastavení, kde si tuto funkci můžeš zapnout i sám. Pokud zapnutá je a nefunguje, pravděpodobně je to příčinou kódování - něco se nenahrálo napoprvé správně. V takovém případě se pak obrať na to toho, kdo ti auto kódoval.
 9. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Asi tak. Navíc když to řeknu trošku negativně, fotomontáž vypadá docela slušně, žádný "odvaz", ale docela líbivé tvary. Škodovka v poslední době ale jde opačným směrem (snad jen Scala v rámci možností ujde), takže nepochybuji, že to bude opět úplně jinak..
 10. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Velice povedená vizualizace vzhledu OIV: https://www.autobild.de/artikel/skoda-octavia-iv-2019-11522159.html
 11. Taky jsem už viděl podobné RZ bez písmen - asi to tedy možné je
 12. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Nechci být negativní, ale ten Scout je fakt hnus. Ale to až na OII a "Line" dvojkové Fabie všechny Scouty.. Ty stříbrné plasty jsou jak čínská tržnice..
 13. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  A co je na tom předním nárazníku tvarově tak odlišného od těch "maskovaných" prototypů, když jsem byl napomenut, že je to maskované a jak si proboha mohu myslet, že to tak bude vypadat...? Vždyť je to totéž co verze pro Čínu, dávno známé tvary, které mi, jak jsem již psal, nedávají smysl. Souhlasím, že je to proti jiným faceliftům Škodovek ještě dobré, ale za mě je to opět kazení výjimečně povedeného auta - především v kontextu toho, že to navrhoval Kabaň, od kterého byl SIII taky to jediné, na co se dalo koukat. Takže ne katastrofa typu OIII FL, ale za mě malé zhoršení vůči původnímu vzhledu
 14. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Hlavně kekel. Není to hezké, sportovní, ani elegantní, praktické, ani se hodící k designu auta.. Nechápu ho.
 15. _Denis_

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  No krása. České firmy se předhánějí v tom, jak udělat co možná největší cirkus na autech, protože bez toho by nebyl člověk živ..
×