_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  6 983
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  30

Popularita

1 485 Výborná

O uživateli _Denis_

 • Hodnost
  Senior
 • Datum narození 19. Srpna

Kontaktní metody

 • Web URL
  www.ddproject.cz

Návštěvy profilu

3 261 zobrazení profilu
 1. Trefné
 2. Fakt ošklivé..
 3. Bylo by to sice hezké, ale takto určitě vypadat nebude
 4. Tak bez maskování už to taková hitparáda není..
 5. 2.0TDI pro 4x4 nahrazuje slabší 1.6?
 6. Audi? I když podle zadního nárazníku by to mohl být i korejec..?
 7. Asi myslíš holobyt.
 8. ...co jsem našel na internetu - tady se někdo "zdatný" moc nudil
 9. Tak zrovna to poslední od Škodovky mi moc směšné nepřijde. Upřímně se mi z toho chce blít, podobné reklamy nesnáším tak, že bych šel se sekerou v ruce navštívit tvůrce. Není ani možné, aby normálně uvažující lidská bytost vymyslela něco tak zrůdného
 10. Dnes ráno jsem byl v trafice. Byl jsem tam pět minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka u auta a vypisovala blokovou pokutu Tak jsem šel k ní a řekl jí: Ale no tak, zlato, to takovému fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku ? Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu, za sjeté pneumatiky. Tak jsem ji nazval blbou šlapkou. Tu začala psát třetí pokutu. Tak to šlo dalších dvacet minut. Čím víc jsem ji dráždil, tím víc psala. Mně to bylo ale jedno. Já tam byl pěšky.
 11. Nezdá, vždyť to je už rok známo.
 12. Toto je marné, fakt...
 13. Hoši, neřešme to. Je to zbytečné OT, které se navíc pořád opakuje jako perioda u ženské. Ti, kterým se to líbí nepochopí, že se to někomu může opravdu příčit. A naopak nám, kterým se to opravdu příčí nepřijde možné, že se to fakt může někomu líbit. Je to "boj" 2 táborů, které se navzájem nepochopí a proto se to opakovaným hádáním se o tom samém nevyřeší. Tak si nekažme aspoň ty svátky, v poslední době je tady to fórum o rivalitě víc než kdy dříve a to jsem tady (původně pod starým nickem) už od roku 2006. A než se sem chodit hádat pro nic za nic, to si radši ten volný čas aspoň mezi svátky prožiju jinak.. Tak si užijte Vánoce..
 14. To s tím, s ohledem na 90% prodeje do flotil firem, kterým je to jedno, jak auto vypadá, nemá co dělat...