Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  8,721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

_Denis_ last won the day on March 4

_Denis_ had the most liked content!

Community Reputation

2,549 Excellent

About _Denis_

 • Rank
  Mistr Fóra
 • Birthday August 19

Contact Methods

 • Website URL
  www.ddproject.cz

Recent Profile Visitors

5,690 profile views
 1. Golf mě designově neoslovil (zato v interiéru je to zase úplně naopak), takže zvláště ještě v kontrastu té bezemoční šedé mám z těchto dvou designově jasno.
 2. Všechno se dá řešit i na dálku, když se chce. Jenže proč.. Člověk, který má měsíčně z ruky do huby, ten si: 1) Na auto našetří - a pokud se tak stane, může si ho koupit tak jako tak, 2) Nekoupí si ho, nemá na to prachy. Člověk, který disponuje finančními prostředky momentálně většinou krizi neřeší. Člověk, který se bojí co bude zítra, si auto nekoupí ani za 600 tisíc, ani za 400. Co udělá manažer, když vlivem situace začne vykazovat ztrátu? 1) Udělá úsporná opatření - ať už v podobě eliminace HR, tak v podobě eliminace dalších výdajů, 2) Patřičně zvedne svou marži na produktech tak, aby dopady ekonomické krize eliminoval jak to jen jde.
 3. Vždy bych radši combi, ale uznávám že v případě OIV mě moc nezaujalo a ten lift, aspoň na fotkách, vypadá zajímavěji.
 4. Radši budu slepý, ošklivější auto za mě hledat těžko. [emoji6] Ale tak, ještě že máme každý jiný vkus. [emoji4]
 5. Tak aspoň někomu se kokodák líbí. [emoji4]
 6. Trošku zklamání, ta stávající se mi líbí více
 7. Nechci lhát a nevím jak je to dnes, ale vždy to bylo tak, že byla opěrka extra zboží.
 8. Huu, ruské auto, 106 koní krocených 5 stupňovou převodovkou a tato síla je na cestu přenášena 15" koly, které vyplňují krásnou karoserii se sportovními aerodynamickými prvky. To musím mít! [emoji23]
 9. Jednoduše koupíš boční síťky, na zadní okno většinou nejsou (nebo aspoň kdysi ne), tedy její roli může zastoupit originální roletka - taky jsem to tak kdysi měl. Nepotřebuješ nic víc než součást balení. Tedy síťky, háčky, roletu a úchyty..
 10. Mi zase vadí ty geometrické a úzké tvary celého auta, které vyžadují nízké těžiště. Jenže auto sedí jako koza a působí tak jako by sedělo metr nad zemí..
 11. Ta kola jsou fakt hardcore...
 12. Za mě KIA už Škodovku "dupe", hnůjdej má ještě chvilku čas. [emoji4]
 13. Vypadá hezky čistě, jinak se mi zatím nejvíce líbí v černé a v bílé taky ujde.
 14. Chlapi, vy ale zjevně neberete v potaz to, že většina firem má předepsaný konkrétní typ a značku auta, mnohdy i s konkrétní výbavou a motorem, někdy jen v duchu toho, že to musí být diesel, Octávka a rozpočet "do" podle vlastního výběru. Takže spekulace o tom, jestli si má nebo nemá brát Superb jsou kapku zbytečné..
×
×
 • Create New...