Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  9,098
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

_Denis_ last won the day on August 28

_Denis_ had the most liked content!

Community Reputation

2,847 Excellent

About _Denis_

Contact Methods

 • Website URL
  www.ddproject.cz

Recent Profile Visitors

6,401 profile views
 1. Především jaksi záleží také na okolních podmínkách. Je rozdíl vyjet ve 30 stupních a vyjet v -10.
 2. To @PTiCA Co jsou to prosím tě ty "albumy"? (správně se píše "alba")
 3. Co to je "normální auto"? Třeba u BMW to mám ve standardu.
 4. _Denis_

  HODINKY

  Každopádně já se rozhodl jít cestou Panerai, konkrétně jsem zvolil asi nejznámější klasiku Luminor PAM 111 - opět z Chrono24, nenošené a jako nové. A proti těm IWC i zůstane pár peněz navíc na domácnost, přitom ale úplně očekávání IWC nesplnilo. Věřím tak, že bude design Panerai trošku méně německy chladný.
 5. _Denis_

  HODINKY

  Za mě Seiko dobrý, no nevím jak to mají ostatní, já "chytré hodinky" moc nemusím - maximálně na sport do hor, no jinak jsem na klasiku.
 6. _Denis_

  HODINKY

  Myslíš Chronomag? Vím, no Chrono24 nabízí hezké výběry
 7. Jako každým dalším updatem stojí tento za hovno a je to znát i na fluktuaci lidí. De facto už zde nemám pro koho přispívat. Jen tak dál!
 8. Můj stream.. Od této aktualizace se mi po kliknutí na název zúčastněných témat podle nastaveného, uloženého filtru, nezobrazují poslední nepřečtené příspěvky tak, jak je ve filtru nastaveno, ale zobrazuje mi to vždy první příspěvek tématu. Jsem jediný, komu se toto stalo?
 9. _Denis_

  HODINKY

  Tak hodinky měly nové pokračování. Na druhý den jsem si všiml, že je vteřinová ručička na konci divně ohnutá (špička), což jsem hned záhy začal komunikovat s prodejcem (koupeno přes Chrono24). Ten tvrdil, že o ničem neví, no za mě se jednalo buď o výrobní vadu, pro kterou je prodával, nebo do nich někdo zasahoval. Protože s ním nebyla řeč, rozhodl jsem se mu hodinky vrátit se vším všudy a nechat si vyplatit peníze ze 100% - hradil jsem jen náklady za zaslání. Takže jsem aktuálně bez hodinek (skoro) a hledám alternativy. Změna je život, pokoukávám po Panerai Marina, ale uvidíme c
 10. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Díky za sdílení fotek V této kombinaci je docela pěkný, ale s postřehy souhlasím - spoiler je v matu podle mě zbytečně, maska křišťál nepřipomíná a vypadá docela nehezky lacině..
 11. Mi se současná generace Golfu nelíbí a Variant už tím spíše ne.
 12. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Já bych hlavně řekl, že je to o lidech a prioritách. Jak nepřesvědčí nikdo mě a mi podobné o smysluplnosti této zvláštní módy, já (my) nepřesvědčíme ty, pro které je to řešením všeho. Ano, tichost evokuje větší rychlost a zrychlení silných elektromobilů se vyrovná leda benzínový supersport. Přesto když třeba nastartuju své pomalé 400 koňové BMW s vysokou spotřebou, cítím ten benzín, ve zrychlení proti Tesle za 3,5s trochu ztratím, ale zato se nezastavím na 180, ale mám rezervu až do nějakých 320 a k tomu mě doprovází zvuk z italských výfuků a vyvážené jízdní vlastnosti bez těžkých baterií
 13. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Ale asi to fakt bude jen polotovar, protože se lesknou i spodní části dveří - tedy to budou jen výlisky bez struktury.
 14. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Ty tapecy jsou polotovar, nebo realita? Protože to na fotce je ultra hnus.
 15. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Lepší než dotovat Babiše. To už máš v ČR jedno.
×
×
 • Create New...