Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  9,428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

_Denis_ last won the day on April 10

_Denis_ had the most liked content!

Community Reputation

3,132 Excellent

About _Denis_

 • Rank
  Mistr Fóra
 • Birthday August 19

Recent Profile Visitors

7,162 profile views
 1. Tak třeba tento Peugeot se mi, aspoň soudě dle fotek, moc nelíbí..
 2. Passat to má už dávno, bohužel..
 3. U Lary parkovat můžeš bez omezení, ale bývá tam plno. Dole pod Skalkou je pár míst bez rezervace u bývalé palírny u Jakuba, jinak v bezprostřední blízkosti není nic víc.
 4. Tak ten s M8 očividně vyměnil auto, původně to měl na M4.
 5. Všechno digitální je levnější. Proběhne vývoj s testovací fází za $$$ a pak už je jen potřeba trocha součástek za 00 nic a trocha plastů okolo. HW řešení je výrobně o dost nákladnější pro potřebu více drahých součástek.
 6. Včera jsem viděl F IV a i když byla plná maskování, aspoň opticky auto docela narostlo.
 7. Po hodně dlouhé době konečně něco fakt vtipného
 8. Nikdy se nikomu nezavděčíš. Ne že bych byl zrovna nějakým velkým zastáncem toho jak to dnes Škoda dělá, ale třeba já ty "ozdoby" typu podsvícení ocením více než sklopné sedadlo spolujezdce.
 9. No wow, pecka! To chci.
 10. Aah, na to jsem se musel podívat 2x
 11. _Denis_

  Škoda Enyaq

  Především pak nejde jen o zástavbu jako takovou, ale o koncepci celého auta. Pokud je počítáno s tím, že to bude spotřebák do 8 let stáří (160tkm), bude tomu odpovídat i jakost dílů celého auta.
 12. Jj, Countryman s alarmem toto má standardně
 13. Ono až jednou nějaký ten "fetiš" německé značky budeš doma mít na každodenní ježdění, zjistíš že ta naleštěná koncernová bída s "příplatkovou lampičkou v ceně" ani za tu výbavu navíc, nebo o něco nižší cenu nestojí. Žádný příplatek světa nevylepší špatný základ..
 14. 200cdi 4 Matic. Tedy srovnatelné s běžným 2.0TDI. Výbava myslím více než slušná - kůže, virtual cockpit (jinak to ani nejde), komplet výhřevy, LEDky, bezklíčové odemykání a startování, adaptivní tempomat, aj. To vše s neporovnatelným pohodlím, zpracováním, materiály, odhlučněním, aj. Ono toto je subjektivní diskuze, za mě bych nechtěl Kodiaq ani zadarmo, ty asi stejně tak GLB. A obecně SUV se mi příčí. Je to asi o tom, jestli chceš horší kvalitu a většinu v běžných autech myslitelných mnohdy až ptákovin, nebo se omezíš na úkor kvality.
×
×
 • Create New...