Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  7 890
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  41

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

_Denis_ naposledy zvítězil 11. Leden

_Denis_ nejvíce like obsah!

Popularita

1 898 Výborná

O uživateli _Denis_

 • Hodnost
  Senior
 • Narozeniny 19. Srpen

Kontaktní metody

 • Web URL
  www.ddproject.cz

Návštěvy profilu

4 332 zobrazení profilu
 1. _Denis_

  Nové modely Škoda

  Výplně ve dveřích? No ne!
 2. _Denis_

  zkušenosti s firmou profi-chiptuning

  To je vesměs obecně známo a nechápu že tam někdo ještě navzdory tomu jezdí, stačí číst.. Ale aspoň další recenze, která to potvrzuje.. A to že to jelo jak drak, k tomu bych asi napsal 2 věci: 1) Placebo je sviňa 2) Natlakovat turbo umí každý pro subjektivní zátah, stejně jako možná změnit citlivost plynu Nepochybuji, že by objektivní měření naopak přineslo zhoršení dynamických schopností.
 3. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Ten přední nárazník je fakt něco neskutečně příšerného... A zadní světla taky grafikou moc hezká nejsou.
 4. _Denis_

  Nové modely Škoda

  No úžasné. Další SUV, krása...
 5. _Denis_

  Kodiaq vs konkurence

  Za mě předek super, zadek taky jde, jen mě trošku mrzí ta zjevná podobnost s Tiguanem.. Interiér klasicky koncernově strohý a jak bylo psáno, sedadla už na pohled děs. Hezčí než Kokodák je ale všechno, takže jednoznačně bych řešil u koncernu buď toto, nebo Tiguan..
 6. _Denis_

  Slezská Jizba "bo u nas je fajně"

  Neříkej dvakrát. Bílé trenky s hnědým proužkem
 7. _Denis_

  Slezská Jizba "bo u nas je fajně"

  Tady je taky sraček... Jinak krásný manévr
 8. _Denis_

  FIII vs konkurence

  Já jsem jednoznačně pro displeje v zorném poli, ale všeho s mírou. Navigace, palubní údaje a informace, stejně jako informace k audiu, apod. jednoznačně patří nahoru tak, jak to většina automobilek umí už 20 let. Tablet alá Renault je kekel, ale díky bohu ještě za zachování fyzických ovladačů klimatizace. Co fakt nepochopím je nutnost smířit se s novým trendem šetření nákladů za fyzické ovladače na úkor bezpečnosti, co dokáži dnes ovládat i poslepu, na to se u nových aut musím soustředit a hledat to složitě v menu, včetně základu typu ventilace.. To vnímám jako největší zlo...
 9. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  No, co napsat, abych se neopakoval.. Interiér se podle mě nezmění, ačkoli Škodovka přechází na nové členění palubní desky (Heureka! Asi jen s 20 letým zpožděním za konkurencí zjistili, že mít displej v zorném poli je lepší, než ho lovit u kolen!), ale nemyslím si, že by chtěli tak investovat do starého modelu. Zvláště s ohledem na již uvedenou hierarchii vůči Passatu, který má novou palubní desku po faceliftu dostat, si myslím, že Superb se toho nedočká.. No a vzhled? Bohužel bych ten chrom viděl reálně, maska je chromová už dnes (ale hezky), na fotomontážích pravidelně se trefujících stálic internetu ale chrom figuroval v podobné míře již dříve, takže vyjma těch stupidních plaketek na boku a asi podle mě vyjma zadního spodního dílu nárazníku, stejně jako vyjma zadního loga, by to asi odpovídat mohlo. Za mě? Žádné překvapení. Trend Škodovky dělat auta s příšerným designem pokračuje, poslední hezké auto, o kterém bych uvažoval (ačkoli stejně by vyhrál objednaný Passat) tak vzalo opět za své. Zúžená světla na mě působí už tak nějak nepřirozeně, ale dejme tomu, zadní zase změnou grafiky příliš masivně. Ale například ten nárazník vypadá jako blbeček. Hrůza a trocha smutku, protože SIII byl a dodnes je pořád hezké auto.
 10. _Denis_

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Já spíše nechápu, že se někomu takovému vyplatí celolak, nebo fólie, či co to má, když zbytek vypadá jak vypadá. Hnus.
 11. _Denis_

  ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

 12. _Denis_

  Superb III

  Byl jsem teď v podobné situaci ohledně služebního auta, ale šlo o Passat. Nakonec jsem se rozhodl už déle nečekat, protože uvedení FL modelu se neustále jen protahuje a navíc čím novější model jakékoli značky, tím větší ojebávky. Objednal jsem tedy aktuální model a poté, co jsem viděl první fotky nachytaného nemaskovaného Passata FL, jsem děkoval, že jsem se rozhodl nečekat, protože těch několik málo sotva viditelných změn celkový dojem z auta spíše kazí. V případě Škodovky, kdy se Superb nepochopitelně velmi povedl, bych na nic nečekal a kupoval dokud je čas, protože podle aktuálního trendu bude FL zase katastrofa..
 13. _Denis_

  Atrapa vyfuku

  Možná OT, ale s ohledem na pomalý konec mé OIII při objednání nového auta nabízím svůj difuzor, který všichni kupujete z Číny, na prodej. Zájemci ať se ozvou přes SZ
 14. _Denis_

  Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  Já osobně hledal náhradu již delší dobu.. Mám to blízko, ale moc se mi tam nikdy nelíbilo, jídlo dost drahé na to co (ne)nabízelo, interiér hrozný, čistota nádobí tristní a hajzlíky jako výsměch.. A k tomu v létě spousta much. Takže já, ačkoli nevím, jestli mi teď nadcházející sraz časově vyjde, jsem pro změnu.
 15. _Denis_

  Chiptuning 1.2TSI

  Toto je pořád dokola...................
×