Přejít na obsah

Servisní prohlídka


Harmm

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem byl na servisní prohlídce po 60tkm

Taky mě to čeká, proto se ptám, co ti všechno dělali, kde jsi to nechával dělat a kolik to celé stálo. Díky

No, já se na servisní prohlídky škoda auto už vykašlal, jelikož jejich vyhláášená záruka mobility je jen plácnutí do vody, stejně jsem musel platit odtah, i když jsem měl pavidelný prohlídky. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem byl na servisní prohlídce po 60tkm

Taky mě to čeká, proto se ptám, co ti všechno dělali, kde jsi to nechával dělat a kolik to celé stálo. Díky

Klasická roční prohlídka ( výměna oleje, olejový filtr, kontroly a kontroly... ;) ) prachový filtr, výměna brzdovky - i když tam je to asi spíš dané rokama než ujetím kilometrů - nejsem si jistý a pak 60tkm obsahuje výměnu svíček a vzduchového filtru. Cenu ti nepovím, platil jsem 3 tisíce a nějaké drobné, ale měl jsem to bez výměny svíček, protože jsem dával později Denso Iridium a vzduchový filtr mám pratelnou sportovní vložku. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem byl na servisní prohlídce po 60tkm

Taky mě to čeká, proto se ptám, co ti všechno dělali, kde jsi to nechával dělat a kolik to celé stálo. Díky

Klasická roční prohlídka ( výměna oleje, olejový filtr, kontroly a kontroly... ;) ) prachový filtr, výměna brzdovky - i když tam je to asi spíš dané rokama než ujetím kilometrů - nejsem si jistý a pak 60tkm obsahuje výměnu svíček a vzduchového filtru. Cenu ti nepovím, platil jsem 3 tisíce a nějaké drobné, ale měl jsem to bez výměny svíček, protože jsem dával později Denso Iridium a vzduchový filtr mám pratelnou sportovní vložku. :p

a tu pratelnou vlozku ti vyprala panimama spolu s trenclema? :p

jinak zitra v Prerove sedanisto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si říkal co se děje, že ses ještě neozval, narozdíl od P2M. :p

Nezapomeň NIKE. ;)

cekal jsem na nahravku na smeč..... :D

NIKE s sebou....... lol a drz mi flicek vedle sebe....seda stone -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je v tý sekačce 1,2 HTP  :smich:  :smich:  :smich:

Tak za tenhle příspěvek jsem čekal, že se na mě majitelé fábií HTP sesypou, cože jsem si to dovolil a ono nic, překvapujete mě pánové. :D-_-

to vis no, zmena je zivot :) ........jo a 16V je vydechla koza.... :smich::smich::D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...