Přejít na obsah

Pro kupce ojetiny...


Host aka

Doporučené příspěvky

Pro kupce ojetin, aby se tu desetkrát do měsíce nemuselo objevovat to samé téma, dávám odkaz na tuto příručku. Jestli to tady už někde je, tak prosím smáznout.

Super... Az pujdu pro ojetinu, vytisknu si to a musi si prodavajici na me udelat tak 2-3hodky cas! ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to tady už někde je, tak prosím smáznout.

Super... Az pujdu pro ojetinu, vytisknu si to a musi si prodavajici na me udelat tak 2-3hodky cas! ;):D

No víš jak, to je reakce na to, jak se zachová člen fora ve svém 1. příspěvku: "budu kupovat OCtavii tu a tu a na co si mám dát pozor". Mně to prostě přijde stejný, jestli si budu kupovat Škodovku, Opla nebo BMW. U všech je ten postup stejný, ale ne, tady se to bude probírat dvěstěpadesátmilionkrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jestli to tady už někde je, tak prosím smáznout.

Super... Az pujdu pro ojetinu, vytisknu si to a musi si prodavajici na me udelat tak 2-3hodky cas! ;):D

No víš jak, to je reakce na to, jak se zachová člen fora ve svém 1. příspěvku: "budu kupovat OCtavii tu a tu a na co si mám dát pozor". Mně to prostě přijde stejný, jestli si budu kupovat Škodovku, Opla nebo BMW. U všech je ten postup stejný, ale ne, tady se to bude probírat dvěstěpadesátmilionkrát.

+jednou... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...