Přejít na obsah

Octavia vs. obytný přívěs


Spajky007

Doporučené příspěvky

Ahoj mam dotaz jak těžké taháte karavny za oktávkou a co to sní dělá jízdní vlastnosti spotřeba,spojka atd.

mam combi 1,9TDI 4x4 77KW a vlek 1150kg jednoosa zatím tahám za dodávkou, protože nemam tažný. Tak sonduju jestli mam tahat za dodávkou nebo koupit tažný a bude vše Ok

dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tahám karavan 1300 kg za OII kombi, 2TDI, 103 kW, naprosto bez problémů. Spotřeba jde sice dost nahoru, tak na 9,5 l, ale táhne pěkně, souprava je stabilní, možná i trochu tím, že na karavanu mám stabilizátor. Těď jsem auto vylepšil o přídavné zadní pružiny, to jsem popisoval v jiném vláknu, to je také hodně znát. Ty máš velkou výhodu pohonu 4x4, to by se to jezdilo na hory lyžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám jako kolega 2.0 - 103 kW a také v pohodě, tahám cca 1200 kg, ale spotřebu mám kolem 10 l, majitelé co měli dřív tento karavan to tahali OI - 66 kW a říkali že v pohodě, jezdili s tím do Chorvatska, určitě se toho neboj a máš 4x4 to taky hodně pomůže!..jinak koukni na www.caravan24.cz (pokud neznáš) tam je na toto téta spousty odpovědí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak si budu kupovat také přídavné pružiny, stojí 3 litry a měli by my přijít koncem měsíce, tak jsem nato hodně zvědavej, kolega to tady vychvaluje...každopádně určitě dám fotky, ale na ten caravan24 takže pokud by tě to nějak zajímalo tak se mi ozvy, ale spíš pošli SZ na caravanech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...