Přejít na obsah

Jaké rádio vybrat pro rok 2012 ?


Doporučené příspěvky

Po té, co si romští spoluobčané vypůjčili moje autorádio na dobu neurčitou se poohlížím po něčem novém, je toho tolik že normální člověk se v tom nemůže orientovat a tak bych chtěl poradit nebo slyšet váš názor co by jste za těchto podmínek vybrali:

1DIN

cena do 5 000 Kč

4x cinch výstup k zesilovači

Za tyto peníze bych asi nejraději koupil něco kvalitnějšího jako Pioneer či Sony se kterým jsem byl spokojen,

bonusem by byl barevný grafický display, či dokonce i velký výsuvný,což už ale v této cenové nabízí pouze " levní " výrobci, takže kvalita bude asi taky už někde jinde. Takže prosím o radu z osobních zkušeností co by jste brali. Zatím jsem si vyhlídl

Pioneer DEH7200 SD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....7200SD je už st. model...místo něho je 8300SD, ale ten má pouze modré podsvětlení.

Výběr bych rozšířil o Kenwood KDC-6051.Mimo jiné disponuje jak 3xRCA (4V) ovládání iPod/iPhone, můžeš zvoli barvu jak samotných tlačítek tak i displeje (ten jde zvolit negativ i pozitiv)

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/39-1-Autoradia/154-2-autoradia-s-USB-SD-slot/5/1470-KENWOOD-KDC-6051U

z mého pohledu jeho velkou výhodou je zadní USB vstup na kabelu, který je možné vyvést třeba do schránky spolujezdce.

Další varianty jsou třeba i v 2DIN rádiích, které jsou v dostatečném výběru....za všechny JVC KW-XR611

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/39-1-Autoradia/157-2-autoradia-2DIN/5/1332-JVC-KW-XR611

jinak souhlasím s tím, že jsi dopředu vyřadil noname stroje, které sice ohromí svou výbavou, ale míň už svým zvukem pro který si vlastně rádio kupujeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Bohuzel podminkou je 1din, a zapomnel jsem doplnit ze modre podsviceni je prave to co chci, jelikoz mam podsviceni v celem aute take modre. Nevim proc, ale proste nejradeji bych nejakeho Pioneera, takovej vnitrni pocit ze to bude vono ) Ten 7200 se mi ohromne libi co se tyce vzhledove stranky. Taky se mi u pioneeru libi ty graficke animace

Iphone neplanuji takze nevyuziji, stejne tak jako zadni usb vstup. Vyhovuje mi usb vepredu bud primo na panelu nebo skryta schranka za panelem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec poridil Pioneer DEH-8100BT v aukci prez aukro, i kdyz jsem se dostal s cenou necekane vysoko ( dekuji zkur*enym prihazovacim limitum ostatnich lidi) a z puvodni castky 2400kc minutu pred koncem aukce mi to diky jednomu ucastnikovi ktery mel nastaven limit na 4500 ( ja mel 7tis) vyhodilo konecnou cenu na 4525kc. Autoradio je jako nove,rok a pul v zaruce, kompletni baleni se vsim prislusenstvim. Zitra ma dorazit tak jsem zvedav na ten zazrak, doufam ze jsem neprohloupil a s radiem budu spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte... využijem túto tému... a nadviažem na predošlý príspevok, lebo tušim to rádio je aj v mojom linku...

Chcel by som do mojej OI nejaké 2DIN rádio. Čo sú toto http://www.najlacnej...adia/25-2-Skoda za rádiá ? Neviete aký majú zvuk, čo sa týka kvality ? A ešte dôležitá prosba - ktoré z nich vlastne môžem dať do O1 ? Písal som im mail a odpovedali, že všetky, ale o tom silne pochybujem...je to možné ?

Díky moc...

EDIT : nejde mi zmeniť podpis, takže píšem sem : mám O1 Combi Tour 1,9 TDI PD 74kW , r.v.2009

Editováno: , autor: Rado1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...všechny opravdu ne....ale za uvedené ceny (nehorázné) bych si já osobně nevybral rádio ani jedno....každý ale máme laťku jinde.Já bych preferoval kvalitní zvuk resp. i obraz, ale pro někoho je důležité zobrazování info na maxidotu.

Zkus si porovnat 2DIN Kenwood, Pioneer, JVC a Clarion.Některé modely disponují i odnímatelným panelem což minimalizuje riziko krádeže.

U těchto rádií je ale vhodné pokračovat v rekonstrukci i zbytku sestavy tzn. výměna reproduktorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som písal vyššie - hlavne mi ide o kvalitu zvuku. Na maxidot si aj tak stále neviem zvyknúť - že to ukazuje info z rádia. Jednoducho som zvyknutý pozrieť na rádio :D

Kľudne si nechám od teba poradiť, aké 2DIN rádio kúpiť. Oktávku mám iba pár mesiacov, je tam origo Symphony s mp3 a predpokladám že aj origo repro. Všetko chcem vymeniť za niečo lepšejšie :D

A chystám sa aj uzavrieť predné dvere, dúfam, že to reprákom (zvuku) pomôže.

Poradíš mi nejaké 2DIN prosím ? Nemám špeciálne požiadavky - iPod alebo iPhone nemám. USB vstup sa zíde, a DVB-T Tuner by som prijal :D Čo tam ale musí byť, je možnosť pripojenia cúvacej kamery - kvôli tomu vlastne kupujem 2DIN.

Ešte raz díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

...skoro každé 2DIN má možnost připojení kamery.Alpine můžu jen doporučit.K němu ale vyber nějaké kvalitní reproduktory a tlumení dveří je skoro nutností pro dobrou reprodukci.Jen bych doporučil tlumící materiál, který je pro autohifi určený a ne nějaké náhražky.

...doporučil bych kameru, která se instaluje místo lampičky osvětlení RZ (SPZ) kde je i LED místo žárovky...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/32-1-Autoprislusenstvi/117-2-kamery-park-systemy/5/734-kamera-CMD-se-svetlem-SKODA-VW

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trošku som pátral po e-shopoch a hľadal 2DIN s odnímateľným panelom, ale moc na výber som nenašiel - to JVC a teraz ten ALPINE. Viete ešte o nejakých ?

fancarhifi díky moc - presne po takých kamerách pokukujem :-) Keďže e-shop fancarhifi (to je tvoj obchod ? Teraz som si to všimol - zhoda mena...) na Slovensko neposiela, pozeral som tuto : http://www.najlacnejsieautoradia.sk/najlacnejsieautoradia/eshop/5-1-Parkovacie-kamery/53-3-Skoda .Sú to tie isté kamery na 3 typy osvetlenia ?

Ale nejak mám v tom výbere hokej, alebo si zle pamätám môj typ osvetlenia ŠPZ - mne sa totiž zdá, že mám osvetlenie na dva šróby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...