Přejít na obsah

Ztráta Klíče


i-w-i-k

Doporučené příspěvky

Ahoj,

asi jsem včera večer kolem 22:00 hod ztratila před barakem klíče od Octavie II, doma nejsou a venku už taky ne. Auto bylo před domem a zamčené, sice mám druhý náhradní klíč, ale co teď? Bydlím na sídlišti, mám strach že klíče někdo našel a s autem mi odjede. Máte představu kolik tak stojí výroba nového a hlavně asi překodování celeho auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to auto bude chtít ukrást nebude potřebovat ani klíč na odemknutí/nastartování ani spárovaný immobilizér.

Nicméně pro dobrý pocit a aby náhodou nějaká smažka ci klíč našla si s sutem nepojezdila je dobré si ten ztracený vymazat/nakódovat znova "aktuální".

To že ale bude po světě "pobíhat" klíč, kterým se do Tvého auta dostane, nevyřešíš.

Jedině sada nových zámků. Nevím jak je cenově náročné všechny ty stávající předělat na jiný klíč.

Nicméně já cca před dvěma roky si nechával dělat nový 2tl. vystřelovák a nakódovat za cca 3.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...