Přejít na obsah

Auto brzdí při jízdě


Richter  Josef

Doporučené příspěvky

Zdar superbáci,

dnes jsem jel s rodinou do Hradce a asi po 10 km jízdy jsem se divil, že auto jede nějak těžce. Nejdříve jsem myslel jestli to není turbo, ale když jsem zastavil v kopci, tak auto stalo i na neutrál jako by byla zatažená ručka. Tak jsem auto vypnul a po zapnutí to opět začalo jet pomaleji a pomaleji. Naštěstí byl už kopec dolů tak jsem vypnul zapalování a dojel až k baráku na neutrál a jelo to v pohodě, jen jsem dobržďoval ručkou. Dal jsem to do servisu, že se na to podívá a teď mě to vrátil s tím, že možná bude rozbitý válec brzdy ? No auto jsem projel... jede, ale cítím že je to pořád malinko zadrhnuté...kouknul jsem i na kola a zjistil že neměli ani sundaný kola...to je mě teda divný. Nevíte někdo co by to mohlo dělat?

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si zase servis namazne kapsu, kdyz staci jen sundat kola vytahnout trmeny ocistit od rzy popripade je natrit barvou na trmeny nechat uschnout a nasadit prace na pul dne. jeste kdyz jsi stim jel a sahnes na kola tak zjistis, ktere je horke a to ti brzdilo, kdyby byl valec poskozen tak ti to nebrzdi s brzdicim jsem se nesetkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

zdarec mužete nekdo poradit confused.gif
za jizdy se rosvítí kontrolka signalizace ruční brzdy zataženo chvíli
svití + signalizace ,pak přestane .auto nijak nepřibržduje - je tam
nake čidlo ??? začlo delat cca před měsícem od te doby se to stava
časteji pozoruji to když nedam auto přec noc do garage auto ma v hrbu
200000 rok 2007
nemuže byt málo brzdove kapaliny ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ruční brzda snad nemá nic společného s brzdovkou takže tím to asi nebude,ale jinak samozřejmě jak píše SUP1 se koukni.Nicméně určitě tam musí být nějaký spínač protože když ručku zatáhneš tak ti přece svítí na palubáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi možná trochu na omylu. No já to na SUPu sice ještě neřešil, ale třeba na mladý autě (VW polo) je kontrolka na hladinu brzdovky a ručku stejná. Prostě když měla málo brzdovky, rozsvítila se jí kontrolka brzd, jako kdyby měla zataženou ručku. Tak to má prostě VW, ruku do ohně za to nedám, ale možná to má sub stejně. A pokud nemá maxidot, tím spíš

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar superbáci,

dnes jsem jel s rodinou do Hradce a asi po 10 km jízdy jsem se divil, že auto jede nějak těžce. Nejdříve jsem myslel jestli to není turbo, ale když jsem zastavil v kopci, tak auto stalo i na neutrál jako by byla zatažená ručka. Tak jsem auto vypnul a po zapnutí to opět začalo jet pomaleji a pomaleji. Naštěstí byl už kopec dolů tak jsem vypnul zapalování a dojel až k baráku na neutrál a jelo to v pohodě, jen jsem dobržďoval ručkou. Dal jsem to do servisu, že se na to podívá a teď mě to vrátil s tím, že možná bude rozbitý válec brzdy ? No auto jsem projel... jede, ale cítím že je to pořád malinko zadrhnuté...kouknul jsem i na kola a zjistil že neměli ani sundaný kola...to je mě teda divný. Nevíte někdo co by to mohlo dělat?

Děkuju

Mě auto pořád brzdilo a zjistil jsem, že se mi špatně vrací posilovač. Poznáš to tak, že nohou tlačíš zespodu na pedál. Když se to auto uvolní, je problém tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...