Přejít na obsah

Zadní madlo Fabia


mc2uba

Doporučené příspěvky

Ahoj, možná blbá otázka. Nemám vzadu madla, tak si říkám, že bych si je dokoupil. Vzadu mám jen záslepky, zřejmě na šrouby. Takže na přidělání madla asi sundat krytky a přišroubovat madla, ne?

A proto se chci zeptat jaké koupit. Mají totiž klasické a sklopné. Asi bych radši sklopné, páč cenově jsou zhruba stejně :) a potom další otázka, jestli je jedno na jakou stranu, jestli to je stejný nebo se musí koupit levé a pravé :)

Nikde jsem nenašel, že by to nějak rozlišovali. Pouze barevně, buď šedé nebo černé.

Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to jsou ony :) už mám objednáno z AMD autodíly, pán mi psal, že tam má šedivé sklopné a že jsou obě stejný, akorát se otočí :) takže už jsou pomalu na cestě ke mě :)

Já ve Fabii mám sklopné jen u spolujezdce, jinde madla nemám :) takže jsem spíš nevěděl, jak vypadá klasické nesklopné madlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...