Přejít na obsah

Všichni sundejte LEDky...


Wertheim

Doporučené příspěvky

Je to asi týden co chytily manželku že má pod maskou 2 Led diody.. Jeli v protisměru, na křižovatce smyk jako prase a přímo za ní, smykem zajel před ní jako kdyby někoho zavraždila :smich: , vystoupil a už to bylo.. Chtěl 5000, ale nakonec to skončilo 3000 bez bločku a z odřezanými kabely od těch LEDek... :disgust: Tak si to dobře rozmyslete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za podobný pikačoviny bych se stim taky moc nesral, modře svítící ostřikovače, modrý diody za čelním sklem atd., nejen že je to kýč jak prase ale je to nahoven vtom, že si člověk myslí, že jede vozidlo s předností!!!

jinak já měl v předních světlech BÍLÍ led(jako parkovačky) a policajti mě hned zbuzli, že to nesmí bejt že je to prej modrý!! :doh:doh:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, řekněte mi, proč ty prachy nevrážíte do úprav, co nejsou vidět? Vždyť tímhle je jenom dráždíte a oni si na vás pak smlsnou...

ty vogo, psát o "vrážení peněz do uprav" v tematu o modrejch LEDkách(z pumpy) mi příde docela srandovní ;):D:smich:

jinak samo chápu co tím chtěl básník říci -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi týden co chytily manželku že má pod maskou 2 Led diody.. Jeli v protisměru, na křižovatce smyk jako prase a přímo za ní, smykem zajel před ní jako kdyby někoho zavraždila :smich: , vystoupil a už to bylo.. Chtěl 5000, ale nakonec to skončilo 3000 bez bločku a z odřezanými kabely od těch LEDek... :disgust: Tak si to dobře rozmyslete

A bude hůř, důležitý chlapci s čepicema jsou nasr.ný, že nikoho nemůžou stavět za rychlost, když už všichni jezdíme 53, tak si začínaj vylejvat svoje malý ega i na takovejhle vychytávkách. Jinak samozřejmě jsem taky proti těm ledkám, je to k ničemu. Jsem zvědavej, až mě začnou jebat za originální modrý parkovačky u xenonů... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude hůř, důležitý chlapci s čepicema jsou nasr.ný, že nikoho nemůžou stavět za rychlost, když už všichni jezdíme 53, tak si začínaj vylejvat svoje malý ega i na takovejhle vychytávkách. Jinak samozřejmě jsem taky proti těm ledkám, je to k ničemu. Jsem zvědavej, až mě začnou jebat za originální modrý parkovačky u xenonů... :smich:

Co se myslí - originální modrý parkovačky u xenonů ? To je nějakej Osram, Philips, nebo někdo jinej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude hůř, důležitý chlapci s čepicema jsou nasr.ný, že nikoho nemůžou stavět za rychlost, když už všichni jezdíme 53, tak si začínaj vylejvat svoje malý ega i na takovejhle vychytávkách. Jinak samozřejmě jsem taky proti těm ledkám, je to k ničemu. Jsem zvědavej, až mě začnou jebat za originální modrý parkovačky u xenonů... :smich:

Co se myslí - originální modrý parkovačky u xenonů ? To je nějakej Osram, Philips, nebo někdo jinej?

Nevím výrobce, jsou to origo ze Škodovky, parkovačky do xenonů na superba. Jsou modrý a jedna stojí asi 130,-..právě čekám, až mě začnou buzerovat, že tam mám nějaký nastříkaný... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie modré LEDky odsudzujem aj ja. Sú síce malinké, ale v zrkadle fakt môžu vyvolať dojem, že sa blíži sanitka.

Ak je niečo označené homologáciou, tak policajt nemôže ani pípnuť. A ak je namodralá žiarovka od výrobcu homologovaná, tak majú smolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modry parkovacky jsem mel na felicii asi pul roku, pak se mi zacaly hnusit a sty do popelnice..... ;)

...a dobře si udělal ;)

Ted ma zeleny :smich:

lol:p

v Bobíkovi jiny nez serie nebyly nikdy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...