Přejít na obsah

Dotaz na repro a dveře


Doporučené příspěvky

Záleží na tom kolik máš v úmyslu do této úpravy investovat.Jako základ by ti postačilo vyměnit orig. reproduktory a připevnit je na podložky z MDF.Aby jsi zabránil nežádoucím pazvukům výplně dveří tak je možné je polepit ANS molitanem.Pro dokonalost je pak možné vylepit vnitřní stranu dveří bytimenovými pláty nebo ještě lepším DYNAMATEM.

Reproduktory můžeš vyměnit jako celek nebo pouze středobas a výškový ponechat orig.

post-29-1155667542.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, poraďte jaké úpravy provést na předních dveřích, aby to slušně hrálo.

Výměna reproduktorů je mi jasná. Může tam zůstat ta fólie? Uvítám foto. Dík

JJ, je to jen otazka kolik do toho chces investovat... jinak bych osobne zacal u dveri - "trosku" vytlumit, pak nejake jine podlozky pod reproduktor, hlavne ne ty plastovy shity co tam jsou... reknu ti, ze i s origo radiem a origo reprakama tu zmenu podstatne poznas:-))

No a pokud jsou penize, tak bych pokracoval - repro, kabely... treba i nove radio:-))

I za malo penez se par upravicek necha udelat... rozhodne nemusis dvere tlumit materialama v radek stovek Kc/m2... nemusis kupovat podlozky pod repro za 700,-Kc... hodim ti sem foto, jak jsem udelal predni dvere ja:-) investice, kdyz to prezenu, 250,- Kc ... Jinak mam takhle udelany vsechny dvere, vcetne patych a samozrejme komplet kufr... pokud to chces udelat precizne, pocitej, ze to zabere docela dost casu... ja jsem si s celym autem hral skoro cely tyden... delal jsem to predevsim kvuli hluku v aute, odstraneni "pazvuku" ze dveri a take samozrejme kvuli muzice... predni repro jsem zatim nechal origo, ale tu zmenu poznas i tak.. take planuju , ze koupim nove, ale vsechno postupne podle financi... fakt je, ze ta prace za to stala!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Myslim ze nejlepsi bude neco ve stylu dynamat pripadne tecsound s hlinikouvou folii ! ;-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Ta pena je Mirelon, dava se vetsinou pod plovouci podlahy, nesaje vodu, tlumi... myslim, ze idealni material.. hlavne za par Kc... jinak jsem pouzil tl. 5mm... chtel jsem neco co by splnilo ucel a nebylo tak drahy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Ta pena je Mirelon, dava se vetsinou pod plovouci podlahy, nesaje vodu, tlumi... myslim, ze idealni material.. hlavne za par Kc... jinak jsem pouzil tl. 5mm... chtel jsem neco co by splnilo ucel a nebylo tak drahy...

Je fakt ze tecsound pride min na 500Kc/m, Dynamat pak jeste mnohem vic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Ta pena je Mirelon, dava se vetsinou pod plovouci podlahy, nesaje vodu, tlumi... myslim, ze idealni material.. hlavne za par Kc... jinak jsem pouzil tl. 5mm... chtel jsem neco co by splnilo ucel a nebylo tak drahy...

Je fakt ze tecsound pride min na 500Kc/m, Dynamat pak jeste mnohem vic !!!

jj, je to o penezich.... tenhle material me stal 70,- Kc/1m (sire 1,5m) ... takze fakt podstatny rozdil...:-)) a myslim, ze ucel to splni take

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Ta pena je Mirelon, dava se vetsinou pod plovouci podlahy, nesaje vodu, tlumi... myslim, ze idealni material.. hlavne za par Kc... jinak jsem pouzil tl. 5mm... chtel jsem neco co by splnilo ucel a nebylo tak drahy...

Je fakt ze tecsound pride min na 500Kc/m, Dynamat pak jeste mnohem vic !!!

jj, je to o penezich.... tenhle material me stal 70,- Kc/1m (sire 1,5m) ... takze fakt podstatny rozdil...:-)) a myslim, ze ucel to splni take

jj -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romta: co to mas presne za matros ze bych to taky testnul...za ty penize to neni spatna vec ;)

je to určitě mirelon :t včera jsem ho daval pod plovoucí podlahu, dělá se to myslím v tloušťce 3 a 5mm možná víc.. koupit jde v každým baumarktu nebo stavebninách.. taky do toho tlumení půjdu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romta: co to mas presne za matros ze bych to taky testnul...za ty penize to neni spatna vec ;)

je to určitě mirelon :t včera jsem ho daval pod plovoucí podlahu, dělá se to myslím v tloušťce 3 a 5mm možná víc.. koupit jde v každým baumarktu nebo stavebninách.. taky do toho tlumení půjdu. lol

hmm tak to asi testnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hwele ja nevim...prislo mi domu zadarmo 8 platu jeden za nejakych 135kc, delak tak necely metr, sirka asi 25cm...nevim co to je nic to na sobe nema...jen vim ze je to cerny a pry na tlumeni a snad neco s asfaltem...nikdy sem to nikde nevidel, dynamaty a takove veci znam ale tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hwele ja nevim...prislo mi domu zadarmo 8 platu jeden za nejakych 135kc, delak tak necely metr, sirka asi 25cm...nevim co to je nic to na sobe nema...jen vim ze je to cerny a pry na tlumeni a snad neco s asfaltem...nikdy sem to nikde nevidel, dynamaty a takove veci znam ale tohle?

fotos sefe....neco takoveh tusim pouzil garny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hwele ja nevim...prislo mi domu zadarmo 8 platu jeden za nejakych 135kc, delak tak necely metr, sirka asi 25cm...nevim co to je nic to na sobe nema...jen vim ze je to cerny a pry na tlumeni a snad neco s asfaltem...nikdy sem to nikde nevidel, dynamaty a takove veci znam ale tohle?

fotos sefe....neco takoveh tusim pouzil garny

Tusis spravne !!! Jinak ale vytlumeni prednich dveri nejakym tecsoundem s alu folii pride na 1500 a to to mas komplet i vnitrek a jeste malicko zbyde. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romta: co to mas presne za matros ze bych to taky testnul...za ty penize to neni spatna vec ;)

je to určitě mirelon :t včera jsem ho daval pod plovoucí podlahu, dělá se to myslím v tloušťce 3 a 5mm možná víc.. koupit jde v každým baumarktu nebo stavebninách.. taky do toho tlumení půjdu. lol

hmm tak to asi testnu ;)

Jeneburg to daval ted nedavno do dveri a rikal ze good.. ted ho sere ze slysi rachot z kufru.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...