Přejít na obsah

Dotaz na repro a dveře


Doporučené příspěvky

Doporucil bych jednu vec. Zabrouzdejte nekdy na forum: www.autohificlub.cz a zeptejte se tam na tlumeni "Mirelon".

a kde to tam máme jako hledati :unsure:<_<:huh: nějako tam toho moc není jen pár keců že je to na prd,ale žádný skutečně podstatný důvod proč to tak je sem tsm nenašel.

nehledej. Napis si novej prispevek, ze chces tlumit auto a co chces pouzit za material. Urcite ti dost lidi poradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo vy mě serete tak teď fakt nevím co tam dát. Asi se na to vyseru a dám tam ten tvrdej igelit co jsme dávali na střechu stejně to nechci lepit zevnitř, žádnou rezonanci plechu jsem nezaznamenal. Udělám uzavřenou ozvučnici co jsem někde četl a peču na to :)

no ale uzavřenou ozvučnici neuděláš z igelitu, na to zapomeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dělám řidičovu stranu a nejdou mi povolit ty 3šrouby co to drží se z toho poseru fakt nejdou :( Tak se povedlo akorád asi pojedu koupit nové protože jsou sjetý jako prase jak se to rval.

To je fuška kua mám podrápaný ruce jako prase a ty první dveře jsem musel furt rozebírat bře jsem tam zapoměl kabely no prostě jouda. Jinak hrajou supr a není to jen placebo fakt je to znát a to mám repro nahovno. Ted dělám ty druhá dveře

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dělám řidičovu stranu a nejdou mi povolit ty 3šrouby co to drží se z toho poseru fakt nejdou :( Tak se povedlo akorád asi pojedu koupit nové protože jsou sjetý jako prase jak se to rval.

To je fuška kua mám podrápaný ruce jako prase a ty první dveře jsem musel furt rozebírat bře jsem tam zapoměl kabely no prostě jouda. Jinak hrajou supr a není to jen placebo fakt je to znát a to mám repro nahovno. Ted dělám ty druhá dveře

Jojo souhlas ze je to hrozna prace !!! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo byla to opravdu neskutečná dřina. A ještě jsem ztrhnul ty šrouby jak drží tapec u řidiče tak jsem musel jet koupit nové vše naštětí dopadlo dobře (ve škodovce sice neměli, ale byl tam chytrej prodavač a poradit že je to obyč M6 ať koupím v železářství stejně dlouhé M6 a dal jsem do dohromady a hraje to opradu parádně pěkně to basuje to před tím vůbec a ještě se to vadávalo hrozný zvuky ty dveře, jo a zrcátko už nerachtá. Dal jsem tam ten izolační igelit nebo co to je a ještě jsem ho zpevnil izolepou a na pár míst dla oboustranou lepenku aby byl pevný a podložky MDF vyrobené dle Milanovýho plánku. Jsem spokojen opravdu to basuje lol . Teď jestli je to těma podložkama a nebo tým "vytlumení" teda jestli se tomu mímu dá tak řikat protože jsem AH Analfabet. Jinak Teskudn jsem nepoužil protože za ty peníze bych si radši koupil lepší repro protože tam mám šunky sonky

Nejhorší okamžik byl ten když jsem poněkolikátý (protože ty plastový držáky vyskakují) krásně složil dveře dohromady tak že všechno bylo ok a zjistil jsem že jsem si nevytáhl kabel na stahování oken málem mě kleplo kol100

post-29-1158246155.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Ja sice take ne ale o malililicko lepsi nez nic to bude ! Podle me slusne vytlumit dvere pride tak max na 1500,- coz si myslim ze neni nezaplatitelna suma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me se po montazi podlozek ukazalo, jak vlastne mam v aute na hovno audio... Do te doby jsem si rikal, ze to celkem jde, ale nyni se to vepredu neda!  :disgust:  :disgust:

Mám pro tebe celkem levné řešení.Výšky ponech orig. a vyměnit středobasy.Např. Phonocar za 1550,-

post-29-1158336289.jpg

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me se po montazi podlozek ukazalo, jak vlastne mam v aute na hovno audio... Do te doby jsem si rikal, ze to celkem jde, ale nyni se to vepredu neda!  :disgust:  :disgust:

Mám pro tebe celkem levné řešení.Výšky ponech orig. a vyměnit středobasy.Např. Phonocar za 1550,-

Nyni mam mnoho vydaju,ale urcite to resit musim,asi komponentama Helix blue

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Já moc dobře vím, jak má vypadat pořádně udělaný tlumení, neboj! Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do drahýho Dynamatu!! To, kolik si každej utratí za použitý matroš k těmto pracem, je jeho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me se po montazi podlozek ukazalo, jak vlastne mam v aute na hovno audio... Do te doby jsem si rikal, ze to celkem jde, ale nyni se to vepredu neda!  :disgust:  :disgust:

Mám pro tebe celkem levné řešení.Výšky ponech orig. a vyměnit středobasy.Např. Phonocar za 1550,-

v tomdle s tebou nesouhlasim. Ty vejsky jsou naprosto hrozny. Mam octu a origo repra znam dobre. Urcite vymenit cely repra. I treba nejaky SinusLive za 1600 nebo v podstate cokoliv ale vymenit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Já moc dobře vím, jak má vypadat pořádně udělaný tlumení, neboj! Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do drahýho Dynamatu!! To, kolik si každej utratí za použitý matroš k těmto pracem, je jeho věc.

Ale o to prece nejde koupit "drahej" dynamat. Ale na trhu je hodne materialu a jsou cenove dostupny. Ale me je spise lito prace tech lidi. To tlumeni ma za efekt zhutneni plechu a nikdo me nepresvedci, ze igelit nebo mirelon ti zpevni plech. Dalsim efektem je udelat uzavrenou PEVNOU (staly objem) ozvucnici. A klidne se budu hadat ale uzvucnice z igelitu proste neni ozvucnice. Takze to nebyla narazka na tebe, ze nevis co je tlumeni ale na to ze todle nesplnuje pozadavky tlumeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Já moc dobře vím, jak má vypadat pořádně udělaný tlumení, neboj! Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do drahýho Dynamatu!! To, kolik si každej utratí za použitý matroš k těmto pracem, je jeho věc.

Ale o to prece nejde koupit "drahej" dynamat. Ale na trhu je hodne materialu a jsou cenove dostupny. Ale me je spise lito prace tech lidi. To tlumeni ma za efekt zhutneni plechu a nikdo me nepresvedci, ze igelit nebo mirelon ti zpevni plech. Dalsim efektem je udelat uzavrenou PEVNOU (staly objem) ozvucnici. A klidne se budu hadat ale uzvucnice z igelitu proste neni ozvucnice. Takze to nebyla narazka na tebe, ze nevis co je tlumeni ale na to ze todle nesplnuje pozadavky tlumeni.

Ano, veskutečnosti je to přesně tak, jak jsi napsal! Souhlasím s každým písmenkem. Já když lyším slovo "mirelon" ve dveřích, dělá se mi mdlo! A právě tady platí moje předchozí věta "Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do......"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

je to ale arbajt, co?? Ale vidíš sám, že se ti ta námaha vyplatila!! A na otázku, proč to teprve teď začalo hrát?? Proto že jsi splnil všechny důležité faktory, solidní rádio + pořádné repo + podložky + tlumení! -_-

Toto bych nenazyval tlumenim :-)

Já moc dobře vím, jak má vypadat pořádně udělaný tlumení, neboj! Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do drahýho Dynamatu!! To, kolik si každej utratí za použitý matroš k těmto pracem, je jeho věc.

Ale o to prece nejde koupit "drahej" dynamat. Ale na trhu je hodne materialu a jsou cenove dostupny. Ale me je spise lito prace tech lidi. To tlumeni ma za efekt zhutneni plechu a nikdo me nepresvedci, ze igelit nebo mirelon ti zpevni plech. Dalsim efektem je udelat uzavrenou PEVNOU (staly objem) ozvucnici. A klidne se budu hadat ale uzvucnice z igelitu proste neni ozvucnice. Takze to nebyla narazka na tebe, ze nevis co je tlumeni ale na to ze todle nesplnuje pozadavky tlumeni.

Ano, veskutečnosti je to přesně tak, jak jsi napsal! Souhlasím s každým písmenkem. Já když lyším slovo "mirelon" ve dveřích, dělá se mi mdlo! A právě tady platí moje předchozí věta "Ale nebudu tady nikomu nic hanit, ani přemlouvat do......"

Ja myslim, ze on Ti to nehani jen se snazil poukazat na to, ze udelat to z neceho jineho a nemusi to byt zrovna dynamat, by bylo rozhodne efektivnejsi nez pouzit igelit. Vzdyt jak uz sem psal nahore, napr. Tecsoundem se to da udelat za 1000-1500 Kc ... a to preci neni nejaka silena investice. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je lepsi reseni ta pena co ma ROMTA nez to polepit tou hlinikovou folii?

Ta pena je Mirelon, dava se vetsinou pod plovouci podlahy, nesaje vodu, tlumi... myslim, ze idealni material.. hlavne za par Kc... jinak jsem pouzil tl. 5mm... chtel jsem neco co by splnilo ucel a nebylo tak drahy...

Je fakt ze tecsound pride min na 500Kc/m, Dynamat pak jeste mnohem vic !!!

jj, je to o penezich.... tenhle material me stal 70,- Kc/1m (sire 1,5m) ... takze fakt podstatny rozdil...:-)) a myslim, ze ucel to splni take

plouvoučku jsme teď dělali, tak mě nějakej zbyl. ještě technickej dotaz, čím jsi to lepil????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kromě mě členem auto-hifi clubu? chtěl bych si poslechnout jeho auto!

No clenem ... sem zaregistrovanej na foru a sem tam denne. :-) Jinak asi ne :-) A auti jeste neni hotove. ;) Ale jinak par hezky ozvucenych aut v klubu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...