Přejít na obsah

Octavia RS I - nepravidelný chod motoru,kolísání otáček


iviak

Doporučené příspěvky

caves.zacalo to tim ze ked auto dlhsie stalo tak po nastartovani to bolo v pohode,ale ked som to isiel rozbehnut tak mi to zacalo skakat a cukat ako keby islo na 3 valce.ked som sa hral s plinom tak som to postupne rozbehol potom to bolo v poho.vag nic neukazal.a este mam pocit ze v poslednom case sa jej niejak nechce v nizsich otackach ako keby sa dusila.mohli by to byt aj sviecky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahojky potřebovala bych poradit,mám škodu octavii rs I r.v.2003,mám problém po nastartováníí,né pokaždý,ale dost často když nastartuji mi začnou kolísat otáčky a stoupa jako by se to dusilo a chtělo to chcípnout, musím hodně šlápnout na plyn,aby se to chytlo a pak musím čekat dokuď nevypne sitič,měla jsem to na pc a nic,vyměnila jsem svíčky,cívky i palivovej filtr jsou i nové rozvody.Už nevím co s tím.Díky za radu ahoj Petra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau mám sice 1.6 ale dělalo mi něco podobnýho a měnil sem podtlakovou hadičku(prasklá) co vede od brz.válce ke vzduchu na motor a tu širokou hadici od vzduch.filtru na škrtící klapku,taky mi to nechtělo nějak extra startovat,pak může být i špatně nasazený sání nebo i trochu prasklý a pak to nasává falešnej vzduch a dělá to rotiku s celým autem.Celkově s tím vzduchem okolo motoru je občas problém :feve: .Tak snad ti to aspoň trochu pomůže v hledání problému,jinak pochvala za RS1 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim vas.Mam octaviu 1.8 RS,rok 2002 a pri studenom starte mi strasne kolisu otacky-motor akokeby chcel hned skapat alebo co-trva to asi necelu minutu a potom sa to ustali a vsetko je OK-vsimol som si ze to robi len ked bezi aj pridavny ventilator alebo ako sa to vola (taka plastova vec pri vani-neake sekundarne vedenie vzduchu) ked sa prestane tocit ten ventilator tak sa motor skludni a ide normalne.CHcem sa vas spytat ci nemal niekto rovnaky problem a ako by sa to dalo vyriesit...za odpovede dakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj bohužel musím založit téma ale vyhledávaní mi nefunguje.

Mám octavia rs 1.8T.ORIGINAL Bez úprav

Problém:

Ráno příjdu k autu nasednu vložím klíček a zastartuji,vozidlo nastartuje bez problému zařadím 1 stupen lechce se rozjedu zmáčknu spojku a auto dělá hrozné věci běží nepravydelně houpe kucká a nakonec chcípne.Když přidám plyn tak se chytne a běží jak má.

Vozidlo na diagnostice nepíše žádnou závadu.

Nemáte stím někdo zkušenost._?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...