Přejít na obsah

škrábanec ve skle


tomson1

Doporučené příspěvky

Tak tento kotucik mam doma. Jemne vlasocnicove skrabance to s trochou namahy dokaze odstranit. Ja osobne som ho ale nedokazal pouzit k vlastnej spokojnosti. A to som si najskor trenoval jeho pouzitie na inom skle ako na aute. Pri pokuse o odstranenie hlbsich skrabancov som totiz sposobil kopec inych jemnejsich skrabancov, takze vysledok bol viac nez zly. Ak by ale bol zaujem tak ho mozem za nejaku rozumnu cenu pustit, ja uz ho urcite nepouzijem.

Pokial nemas daleko do Prahy tak by som tu firmu skusil navstivit osobne. Maju spcialny diagnosticky pristroj ktorym ti povedia ci to opravit pojde, alebo nie. Aj ked neviem ci to bude take jednoduche pokial je skrabanec vo vnutri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten škrabanec máš zvnútra? Ja mám nejaké drobné vlásočnice zvonka - holt plastová škrabka na namrznuté okno :o Bohužiaľ nedá sa s tým spraviť nič.

Ja som mal prave od skrabky nie vlasocnicove skrabance, ale doslova ryhy ktore bolo vidiet aj volnym okom z interieru. A to ani nemuselo na sklo svietit svetlo pod spravnym uhlom. Jedna dost hlboka ryha mi este ostala na bocnom skle. Celne uz mam nove. V zime na celne uz jedine rozmrazovacom v spreji a ziadna skrabka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubo ,jak dlouho trvala v servise výměna čelního skla? Ještě,při té výměně,nepoškodili lak okolo. je to přece jen lepené,event. nezatéká??

Vymena je rychla, akurat ako pisal Luke288 trva dlhsie nez zaschne lepidlo. So schnutim to trvalo cca. 4 hodiny. Na ten lak by som si dal bacha. Ja som sa pred vymenou pytal prave na to, ci nemoze dojst k poskrabaniu laku okolo skla a ci nebude zatekat. Na zatekanie poskytuju zaruku a musim povedat, ze od vtedy uz par krat pekne lialo zatial je to OK. Zvolil som autosklo servis, ktory uz ma skusenosti. Po vymene som nasiel dve drobne miesta s poskrabanym lakom. Nastastie sa jednlo o relativne povrchove skrabance a na miestach kde to nebolo tak vidno, tak som to len zatrel lakovou tuzkou a kaslal na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak aj mne menili čelné sklo a tiež bez škrabancov. Myslím, že ak je to seriózna firma a dostanú pekné čisté auto, tak naň budú dávať väčší pozor, než na nejakého rozhrkaného ufúľanca (zvon aj zdnu). Jedinú výhradu som mal k zbytkom lepidla na streche z nejakej lepiacej pásky, ktorú zrejme fixovali sklo po vložení. Ukázalo sa to až keď sa na to lepidlo prilepila špina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak aj mne menili čelné sklo a tiež bez škrabancov. Myslím, že ak je to seriózna firma a dostanú pekné čisté auto, tak naň budú dávať väčší pozor, než na nejakého rozhrkaného ufúľanca (zvon aj zdnu). Jedinú výhradu som mal k zbytkom lepidla na streche z nejakej lepiacej pásky, ktorú zrejme fixovali sklo po vložení. Ukázalo sa to až keď sa na to lepidlo prilepila špina.

Ja som si prave vyberal serioznu firmu a auto bolo ciste ako zo salonu a kazdy ked na neho pozrie musi vidiet, ze je maximalne udrziavane. Lenze nahoda je blbec a aj ked to robia profici vzdy je urcita pravdepodobnost, ze sa niekedy niekde "posmyknu". A ja som si uz zvykol, ze tie nahody vacsinou pripadaju na mna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...