Jump to content

tomson1

Uživatel
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

2 Followers

About tomson1

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,175 profile views
 1. Chlapi, nevíte jak se zbavit pazvuků sedačky řidiče? Když sednu, nebo i za jízdy zatáčky apod. něco v něm neustále lupe.
 2. Fakt blahopřeju, taky vím co je to za práce najít pazvuk, ale pak je zase o to větší radost když se najde.. Měl jsem S3 a dost mne to zaměstnávalo. Jak byl hic, vrzaly u mého zase plasty snad všude.
 3. Prodám nový vyhřívaný volant superb 3.
 4. Prodám vyhřívaný volant s pádly na S3. stav 100%. Doklady o koupi mám.
 5. Vím, jsem četl, ale závěr jsem si z toho neudělal.
 6. Kluci, taková technická věc...supa jsem prodal bez značky na přání-původně ji měl, jenže mi ji na DI sebrali s tím, že nemůžu ji mít u sebe a až budu mít jiné vozidlo, tak mi ji přidělí. Je tento postup v pořádku? Z logiky věci mi to nepřijde normální. Si ji zaplatím a úředník mi ji sebere!
 7. Kluci je to jak píšete, ten rapid to je fakt děs....veškerý boj s pazvuky marný . Kastle pracuje podle vlhkosti a teplot.. nikdy to není ono
 8. Woody díky, jenže já jsem po záruce a musím to nějak řešit. S tou spolujezdcovou je to fakt zajímavé, něco nedořešené z výroby.Na opotřebení to nevypadá. Jinak Rapid je plný různých pazvuků odvislých i od teplot venku. Pořád s něčím bojuju.
 9. Kluci, setkal se někdo u Rapida s lupáním sedačky? Nasedání, vysedání, zatáčky, jakákoli změna pohybu v sedu pořád něco v ní lupe. Kdyby někdo věděl co s tím, byl bych rád .
 10. To je na zabití, do prahu se vytlačováním nedostane a přísavka to nezvládne, práh je moc pevný. Dle mého pouze lakýrník.
 11. Přesně tak, to není možné to takhle vyrobit. Prozatím to vychytané mám.
 12. Do poslední chvíle jsem věřil, že to hydrolůžka nejsou, prolezl jsem vzadu kde co a nic jsem nenašel, bohužel to byly. Škodovky mám už plné kecky, příště si to moc rozmyslím,jestli ještě vůbec koupím. Jde o to, že v autě přes mega řeším pazvuky a pořád něco. Musím ale na duhou stranu říct, pokud to vyladíš tak to svezení bez rušivých elementů je fakt hodně dobré. Mluvím za Laurina 206KW .
 13. Přesně takhle jsem začínal hledat pazvuk zezadu. Sedadla,pod nimi všude kolem co je volného, působilo to jako placebo, sedadla se zaklaply a dobrý. Jezdil jsem s odklopenýma a skutečně to nebylo tak slyšet. Jakoby to šlo do prostoru jinak. Jenže to ve skutečnosti bylo hydrolůžko /obě/. Kovový zvuk, stačí i malá rychlost po panelce,vycházelo to přesně pod zadním sedadlem. Vyměnil jsem a naprostý klid.
×
×
 • Create New...