Jump to content

tomson1

Uživatel
 • Content Count

  476
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

2 Followers

About tomson1

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,343 profile views
 1. Prodám nový vyhřívaný volant Superb 3,
 2. Plzeňáčku to jsi trefil.. Co mám zkušenosti se servisy, tak co nejde povolit se urve, šrouby se nedotahují, co se dá poškrábat se poškrábe apod.
 3. Chlapi, nevíte jak se zbavit pazvuků sedačky řidiče? Když sednu, nebo i za jízdy zatáčky apod. něco v něm neustále lupe.
 4. Fakt blahopřeju, taky vím co je to za práce najít pazvuk, ale pak je zase o to větší radost když se najde.. Měl jsem S3 a dost mne to zaměstnávalo. Jak byl hic, vrzaly u mého zase plasty snad všude.
 5. Prodám nový vyhřívaný volant superb 3.
 6. Prodám vyhřívaný volant s pádly na S3. stav 100%. Doklady o koupi mám.
 7. Vím, jsem četl, ale závěr jsem si z toho neudělal.
 8. Kluci, taková technická věc...supa jsem prodal bez značky na přání-původně ji měl, jenže mi ji na DI sebrali s tím, že nemůžu ji mít u sebe a až budu mít jiné vozidlo, tak mi ji přidělí. Je tento postup v pořádku? Z logiky věci mi to nepřijde normální. Si ji zaplatím a úředník mi ji sebere!
 9. Kluci je to jak píšete, ten rapid to je fakt děs....veškerý boj s pazvuky marný . Kastle pracuje podle vlhkosti a teplot.. nikdy to není ono
 10. Woody díky, jenže já jsem po záruce a musím to nějak řešit. S tou spolujezdcovou je to fakt zajímavé, něco nedořešené z výroby.Na opotřebení to nevypadá. Jinak Rapid je plný různých pazvuků odvislých i od teplot venku. Pořád s něčím bojuju.
 11. Kluci, setkal se někdo u Rapida s lupáním sedačky? Nasedání, vysedání, zatáčky, jakákoli změna pohybu v sedu pořád něco v ní lupe. Kdyby někdo věděl co s tím, byl bych rád .
 12. To je na zabití, do prahu se vytlačováním nedostane a přísavka to nezvládne, práh je moc pevný. Dle mého pouze lakýrník.
 13. Přesně tak, to není možné to takhle vyrobit. Prozatím to vychytané mám.
×
×
 • Create New...