Přejít na obsah

Jarní sraz "SEDMIHORKY", květen/červen 2013


ace ventura

  

26 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak si zrovna říkám, jestli sem Ace Ventura nedá nabídku možnosti nocování v iglů!? :w00t1: Vůbec bych se tomu nedivil, ale také jde o to, jestli chudák někde na tom severu přes ty velikonoční vánoce nezapad? Járo dej o sobě vědět, aby jsme případně sestavili záchranou expedici! :smich:  :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak si říkám, že to tady nějak spí a je tedy třeba trochu Járu-Ace Venturu pošťouchnout, aby udělal přehledný seznam a případně nějaké poznatky o té "hospodě Vidlák". Říkal jsem mu, aby se tam případně zastavil na zvědy, ale holt až pojede na sever. Jinak, co jsem já zjišťoval, tak by to mělo být dobré - no uvidíme, ale je fakt, že tam v okolí vychází "VIDLÁK" jako nejlepší volba!

 

Jinak Johane, mvůbec si nedělej starosti, pod stanem Tě nenecháme! :kol-84:  :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravííím ze slunečného Brna :)

 

Tak to vypadá, že v květnu na sraz nám bude počasí přát :) Květen má být celý krásně slunečný, tak snad tato předpověď vydrží a naleštěné Supy se budou blýskat na slunci :)

Už skoro za měsíc v Sedmihorkách  :gunners3:

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...