Přejít na obsah

Jarní sraz "SEDMIHORKY", květen/červen 2013


ace ventura

  

26 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ace Ventura: Járo, dky za info, ale že bych z toho byl zrovna moudrej, tak to tedy nee. Ale dle toho, co jsem viděl na netu, tak by se mohlo jednat o pozitivní informace. Ještě to prověřím ! Jinak taky u této hospody je velká výhoda možnosti parkování! Ale podstata je ta kuchyně a po tom ještě půjdu.

 

To Bajuszka: Bájo, to snad bylo od prvopočátku jasné! Tak moc nerozumím tomu smajlíkovi? Ale přesto díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lanny: 

Mám tam 4 smajly, tak nevím kterého myslíš :) Jinak jestli toho u těch hotelů, tak to tam je, že opravdu ty hotelové restaurace jsou drahé, aby pak někdo nenapsal, že proč jsme nejeli tam a tam apod. A kdyžtak na to neber zřetel, byl to jediný smajl, který se mi tam hodil ;)

 

Jinak nemělo už by se uzavřít hlasování o datu? ;) 


A koukám, že hlasovalo cca 15 lidí, tak jsem teda zvědavá kolik dorazí :)

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, ten první smajl byl dle mého trochu nepatřičný, ale je to Tvé právo a pokud by jsi si prolétla hodnocení všech předešlých srazů, tak by jsi byla v obraze, že nejsme "SUPÍ BANDA" salóních nabobů a Tvé obavy byly dávno v minulosti eliminovány! Jak píšeš, neberu jej na zřetel!

 

Jinak uzavření hlasování je věcí Ace Ventury, ale de facto je víceméně uzavřeno, jelikož je jasné, že většině vyhovuje termín 25. a 26. května t.r., resp. pro některé již od 24.5.2013. Jinak promiň, ale myslím, že trochu více optimismu by neškodilo. Vždycky bude někdo, komu do toho na poslední chvíli něco vleze a nebude moci přijet, ale vždy nás bude dost na dobrou zábavu a příjemný pokec.  Takže něco málo sladkého, aby se Ti obalily nervy (chápu, že máš nyní starosti s vozem) a hlavu vzůru a úsměv od ucha k uchu, uvidíš že to pomůže! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň je fakt, že jsem absolvovala jen jeden sraz, takže vím jen něco málo. Psala jsem to z toho důvodu, že jsem koukala na to, jak to tam je s tím stravováním v okolí, a většinou jsem narazila na restaurace, které měli stránky jen hotelové, a pak něco málo z těch, kde by se dalo dobře najíst, viz. tak na které jsme se shodli oba ;) Ale je zbytečné už to řešit, asi jsem to neměla psát a nezapojovat se do debaty ;) 

 

Jinak co se týče toho, že jsem zvědavá, kolik se nás sejde jsem myslela, tzv. s úsměvem, že jsem opravdu zvědavá a budu ráda, když poznám ostatní, kterým to nevyšlo na podzim :) Nemyslela jsem to nějak zle. A hlavně vím, že do toho může komukoliv něco vlézt. Taky to můžeme být my a nemusíme dorazit... A neboj vím, že i kdyby dorazili jen 3 auta, tak se zábava povede :)

 

Naše Bedruna je teď jedna velká starost, ale to jsem vedla debatu jen v hospodě, tady to nepřenáším ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. i já jsem poměrně brzy avizoval, že s těmi hospodami v okolí "nic moc"! Skutečně se to jeví tak, že ten "VIDLÁK" bude jediná rozumná, která pro nás přichází v úvahu. Již jsem vešel s majitelem v mailovou korespondenci a snad nám to vše na místě ověří náš kolega. Teď v zimě má hospoda otevřeno jen přes víkend! Velkou předností se jeví i dobré parkoviště přímo u hospody!

Teď už jen by mnohla přestat ta zima, přezujeme a budeme se těšit na konec května! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ace: Oki :) Šlo mi jen o to, že to asi nevěděli úplně všichni, že už je to jasné :) Jelikož tady ještě 14.3. Drizzy hlasoval :) Tak jen pro ty, co se budou chtít přidat ať už je to jasné úplně :)

 

Vicky: Já to tak vidím na pěkně opečený špekáček na ohni a povečko hned ten první večer ve čtvrtek, co? ;) 

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táák, čas se nachýlil. Potřebuji uzavřít kapitolu ubytování kvůli záloze. Vytvořím tu seznam, každý to si to projeďte ať to můžu případně pozměnit.

 

Uvedeni budou jen ti, co chtějí přespat v chatce a napsali to zde nebo se jednoznačně nevyjádřili. Ti, co tam nejsou spí v autě, ve stanu nebo vůbec.

 

Lanny         - 2 - so+ne

Cuzik          - 2 - so+ne

Torreto       - ?

KubinoS     - ? - so+ne

Vick            - 1 - čt-ne

Drak           - 2 - so+ne

Peny           - 2 - ?

Nemo.X      - 1 - so+ne

Airman       - 1 - čt-ne

Drizzy         - 1 - čt-ne

mr.Chodny - 1 - pá-ne

Já               - 2 - pá-ne

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarouši připiš tam taky Drizzy jede taky.Jinak už si zamlouvám jednu chatrč pro tři lidi když nejde jenom pro dva :-) A tímpádem obyvatele prvni chatrče je Drizzy a já a třetího hledáme do party :-) Akorát nevim kdy dorazí jestli sobota nebo pátek nebo už čtvrtek to on ti tu doplňí do té doby :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...