Přejít na obsah

Termostat


JohanJFV

Doporučené příspěvky

aha tak to jsem si myslel že tak pičaté řešení máme jen na 2,5TDi.Nenapadlo mě že i tvůj motor je tak debilní.No hele dle obrázků jak jsem se díval si troufám říct,že i u tebe to půjde bez rozdělání rozvodů.Ikdyž je v příručce popsaný jediný možný způsob tak tomu nevěřím.U mě to taky tak bylo a ejhle.Takže jsem si jist že to půjde bez rozvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johane gratuluji! Opravdu skvělé výkony od Tvého Supa! Pokud si vzpomínám, tak Tě snad nikdy přímo nevyšplouchnul!? Skutečně by si ten Tvůj Sup zasloužil "zlatou plaketu"! Tak ať ještě pěkně dlouho drží a je jedno jestli stále tobě, či někomu novému!

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo - ještě pro všechny co se jim nebude hřát dostatečně auto. Překontrolujte se taky těsnící gumičku víčka expanzní nádoby - odešla mi též :-D

 

No a teď ty slíbené fotky - demontáž termostatu bez sundání rozvodů

 

Sundáme nárazníček - k vidění nádobka ostřikovačů pro světla i sklo :-D

 

post-51929-0-70546400-1363463621_thumb.j

 

Posuneme si ten čumáček trošku dopředu, ať máme lepší přístup :-)

 

post-51929-0-12245700-1363463805_thumb.j - tam někde je

 

post-51929-0-82573300-1363463828_thumb.j

 

post-51929-0-00571300-1363463847_thumb.j - jak je vidět i gumička okolo byla již KO. Topran již nikdy více

 

post-51929-0-62131500-1363463899_thumb.j - střídání :-)

 

post-51929-0-76348100-1363463932_thumb.j

 

Zadeklovat, čumák zpět přidělat  a doplnit kapalinu ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, jestli to tady už někdo takto řešil, já na to přišel vskutku sám, na posunutí čumáku dopředu mám v garáži dvě šroubovice. No nesmí se to přehánět s tím posunováním, poprvvé to odneslo ulomené téčko u chladicí nádobky (taky 2,8). Na 2,5TDi už to jde malinko více

Pěkná fotoreportáž :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už tam toho fridexu  moc nebylo, ale hej ... teď je to čisté a nemastné :-) .. dokonce jsme i rez odstranili :-)

 

Ale mám rozvody za 30 tkm .. takže v červnu :-) to i ten zbyteček G12 co tam možná někde zůstal nestihne rozežrat, snad :-(

Editováno: , autor: JohanJFV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...