Přejít na obsah

Moje nove rejdio :-)


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Tak jsem si konecne podiril do oktule nove radio. Uz sem s tim opruzoval pekelne dlouho a tak uz si od toto odpocinete. Nakonec padla volba na Alpine CDA-9833R aneb jsem /////A positive jak rika BadyS.

Story to byla dlouha, nejdrive sem mel domluvene stejne radio u jednoho nejmenovaneho Brnaka, ale tyden pred koupi mi ac jsem mel radio zamluvene s tim ze ho na 100% vezmu oznamil, ze ho uz prodal nekomu jinemu. Nastesti se vsak nasel dalsi prodejce a rejdio je doma.

Jinak po vymene i bez dalsiho nastaveni je zvuk citelne lepsi. Az bude vse nastaveno jak ma, tzn basy, vysky , fader, time corrections atd atd tak by to mohl byt luxus.

Trosku sem se bal jak to bude v octuli vypadat aby to nebylo jako pest na oko, ale byl jsem mile prekvapen. Kazdopadne tady nejaka ta fotecka.

post-29-1156268996.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, koukám, že jsi taky vyimplantoval to téčko zezadu v tunelu, viď?  Byl to boj? :t

Co to je "téčko zezadu v tunelu"? :)

Diky V.

Je to to co lezi na podlaze u spolujezdce ... neco co prekazi vsem kaaablum ;-) !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju super volba Alpine je mazec! :palec2:

Co to máš prosim tě za ten dekor?!?

Dekuju ! Jojo take doufam ze volba to byla spravna. Dekor myslis to co je okolo ? No je to origo takze si presne nejsem jist ale vypada to jako nejaka napodobenina karbonu. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju super volba Alpine je mazec! :palec2:

Co to máš prosim tě za ten dekor?!?

Dekuju ! Jojo take doufam ze volba to byla spravna. Dekor myslis to co je okolo ? No je to origo takze si presne nejsem jist ale vypada to jako nejaka napodobenina karbonu. :huh:

Jo tak takhle to je! Origo :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný,mě se sice Alpine moc nezamlouvá vzhledem(jinak patří ke špičce),ale tohle tam sedí jak vosa na medu lol:specool::palec2: .Bravo!A ať ti ho nějakej "vandal" nečmajzne!

Dekuji dekuji ... by byl mrtve maso kdyby na nej sahl !!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...