Jump to content

Hkubes

Uživatel
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

96 Excellent

About Hkubes

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hkubes

  Atrapa vyfuku / difuzor

  Zajimalo by mě, jestli vadí při vyměně toho difuzoru tažné.
 2. Hkubes

  Přední ostřikovače světel

  Dík za odpovědi.Bohužel u mě to bude něco jiného. Já měl v tu chvíli před autem tmu a bylo to dost nepříjemné. Shodou okolností jsme to po té nahráli na mobil a je jen škoda, že se mi to nepodařilo natočit ze předu. Zkoušel jsem to doma asi po půl hodině a ostřikovače stříkali dost a svítilo to. Kdežto za jízdy to bylo jakoby jsi ostřikovače zapnul a v tu chvíli světla vypnuli.
 3. Hkubes

  Přední ostřikovače světel

  Zdravím .Opřidám jeden postřeh mám O3 r.v.2018 Full Led. Dnes jsem jel večer a když jsem ostřikoval přední sklo tak po několikátém ostřiku zřejmě vyjeli ostřikovače předních světel a v tu chvíli mi světla pohasli a jel jsem jako bez nich, tak si říkám čím to je ? Že by to bylo tím, že povyjedou ostřikovače a ty jakoby přeruší paprsek světla či co? Dík za odpověď.
 4. Píšeš odblokování obrazu na Amundsen! jak to teda udělat aby mi amundsen přehrával filmy

  1. Liborbra Autorádia z Číny neřeším, myslím si své. Ale jak můžeš napsat Ovládání hlasem je stejně na prd. Já ho zrovna využívám každý den a řekl bych že to je super a nejsem určitě sám.
  2. Hkubes

   Garanční, servisní prohlídky

   peters7 - v pohodě ti to vyjede servis. Někde za to chtějí zaplatit a někde ne. Po mě nic nechtěli a vytiskli mi celou historii.
  3. Hkubes

   Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.

   Jen pro zajímavost, koukal jsem teď na ŠkodaPlus-roční auta a 1,4TSi skoro vymizeli, našel jsem pouze 2, jinak prodáno.1,8TSI je tam pár a 1,5TSI těch tam je nejvíc.
  4. Hkubes

   Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.

   ZbyšekSU- ano i on má pravdu vyzkoušet jak sám, tak se zatížením a pak se rozhodnout. Jinak ano, auto v dnešní době pochybuji, že vydrží 10 let. Bohužel jsou pryč doby, kdy se doopravdy vyráběli kvalitní auta. Dnes je to spotřební zboží no a výrobce nepotřebuje aby to vydrželo 10 let,bohužel on potřebuje vydělávat. Takže v tichu mohu závidět synovi, který má Octavii 2 facelift z roku 2010 a má najeto 450 tis km bez větších oprav, pouze výměna spojky 1x, výměna brzd, klasika olej apod, a teprve teď před týdnem měnil zadní tlumiče. No a snacha má Octavii 1 z roku 2000 a má natočeno půl milionu a to auto ji mohu také závidět. Já osobně auto po záruce a jde pryč jelikož dnešní ceny za opravy jsou nehorázné a občas si myslím že ani servis neví co s tím.
  5. Hkubes

   Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.

   Ono nechat si radit jaké koupit auto nemusí být vždy to nejlepší. Každý by si měl sám uvědomit, co od auta očekává a co chce. On totiž každý má to své a toho názoru se nechce vzdát. Proto se řídím svým pocitem a myslím že vím co chci. Kdybych si měl nechat radit a rozhodovat se po přečetní různých příspěvků asi bych nevzal žádné auto. Ano najezdil jsem již dost a měl jsem několik aut ale vrátil jsem se ke škodovce i když si myslím, že to je předražený plech. Ale vím jedno, že na každém rohu , městě, vesnici je servis na škodu. Bohužel u ostatních aut to takto není. A co se týká motorů? Jsem zastáncem klasiky a to 4válců. Měl jsem možnost se svézt s mnoha auty a tak mám o tom svou představu. Pro někoho kdo je kliďas a jezdí jen z bodu A do bodu B může klidně stačit i 3válec. Když jsem do něj sedl ať to byla Fabie nebo Octávie auto v pohodě jelo a já neměl nic proti. Dokonce Octavie 1,0 TSI mě na rovince na 6 stupeň zatlačila do sedačky ale to je vše. Jakmile jsem byl naložen bylo poznat že dynamika je pryč a v kopci pokud jsem za někým zpomalil a pak se chtěl rozjet musel jsem podřadit na 2 a teprve pak se to trochu dalo. A to je to co mě osobně vadí. Dnes je na silnici dost silných rychlých aut a já potřebuji předjet v pohodě a bezpečně a to mi bohužel 1,0TSI nesplní. Dcera měla slabé auto a zrovna toto ji vadilo, že když předjížděla trvalo to apod. Dostala 1.2 TSI 81kw a je spokojená. Když potřebuje tak to jede. No a pak mi jeden servisní technik řekl na což nezapomenu, že byl na školení ve škodovce a když si koupím 1,0TSi a budu jezdit každý rok 10tis.,km tak mám auto na 10 let. Když by si ho vzala firma co najíždí 100tis za rok má ho na rok. Jestli se dá tomu věřit nebo ne ukáže čas. Ale problém 3válců co se pomalu dostává napovrch tak něco o tom asi napovídá. Stačí si občas přečíst něco na netu, např. FORD a další. A pak tu píšete co KIA. Osobně jsem s tímto autem skončil, jelikož jsem ho vlastnil a docela často bylo v servisu. Ona Kia je napohled dost pěkná a tak se libí. Ale opět to co slyším, v servisech je neustále plno. I když od doby, kdy jsem měl KIA CEED v plné výbavě už uběhlo několik roků. Přesto nový majitel po necelých deseti letech ji rychle prodal protože co mohlo to odešlo. Ať to byla klimatizace , chladič atd., takže investice docela velká. Měl kliku, že to od něj koupili AAA a lituji toho co to od nich koupil. Já osobně mám teď 1,4TSi a dynamika je fakt dobrá a stačí i na to předjíždění. Takže rozdíl mezi 1,4 a 1,8 už fakt není takový.Takže každý ať si rozmyslí co chce a pak jedná, aby toho později nelitoval. Ale toto je jen můj názor.
  6. Někdo to tu už psal. Mě to připadá jak vyšší Fabie ale bohužel i s vyšší cenou. Vypadá to tak, že kdo bude chtít mít aspoň trochu vybavené auto tak se za chvíli pod půl milionu nedostane. Ty cena fakt rostou úměrně našemu českému platu, děs.
  7. Hkubes

   Motorový olej - výměna

   No vzhledem k tomu, že chci také měnit olej u své 1,4TSI tak čtu co a jak. V manuálu je napsáno, že tam můžu dát olej VW 504 00,502 00 a nebo 508 00. Zatím jsem vždy dával olej CASTROL 5W-30. A tady jsem se dočetl ,že tam od výroby je olej 508 00 0w-20. Tak jsem obvolal několik servisů kde mi to potvrdili ale s tím, že tento olej 0w-20 je prvonáplň kde se dá ,,říci", že to je olej na zajetí. Pak již prý v servisech dávají do auta olej 5w-30 a to by měli prý v servisu vědět. Jiné je to u 1,.5TSI a 2TSI.Takže za mě to neřeším a dál budu jezdit na tom na čem jezdíme s ostatními auty.
  8. Když jem scháněl auto, volal jsem do Liberce kde měli tentýž motor a tak jsem se ptal prodejce , jestli to auto necuká apod. Jeho odpověd byla, že cuká a musím si na to zvyknout takže asi tak. Pproto jsem to tohoto motoru nešel.
  9. Hkubes

   Možnosti kódování u OIII

   Najde se někdo z blízkého okolí Brna, Jihlavy kdo mi vypnul otravný START-STOP? Díky.
  10. Prodám Gumový koberec do zavazadlového. prostoru pro Fabia Combi III. Cena 650Kč.Na dobírku neposílám. Pouze osobní převzetí.
  11. Takže díky za rady. Jinak dnes jsem se jel na auto podívat a prodejce hned jak jsem vstoupil, začal se mi omlouvat že to nejsou 18 ale 17. No nevadí. Budou letní i zimní. Takže ještě jednou díky a zbytek u mého snad auta .Mělo by být v pondělí připravené.
  ×