Jump to content

Hkubes

Uživatel
 • Content Count

  659
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

109 Excellent

About Hkubes

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stěžovat si nemusíš, Pokud ti nevadí, že občas nejde zvuk a časem i víc. Já tím chtěl napsat, že už mě nikdo nedonutí za ten krám od škodovky platit. On celý infotainment od škody je kouzelný. Doufám, že se to jednou naučí dělat aby to fungovalo jak má.
 2. Popravdě, proto jsem Amundsen nechtěl. Ted jsme byli v zahraničí a Google mapy přes Android auto a paráda. Stačí mi navigace v octavia a nejraději bych ji vyhodil.
 3. Hkubes

  realná spotřeba

  Pokud se podíváš na fóru na jiné příspěvky , např. Karoq, Scala apod., dozvíš se o spotřebě dost. Chce to jen hledat.
 4. Pytlák - máš pravdu, že na každým autě něco najdeš. 1,5 nedoplácí jen na ten soft ale v pohodě. Jak jsem psal stačí číst a zjišťovat co a jak. Motor 1,0 jen do malého auta pro klidnou jízdu hmm, jezdím s tím úplně normálně, když si to od manželky půjčím. Známý to mají v Octávce a nestěžují si a když jedeme spolu na dovolenou nepoznám, že by mě brzdili. A co se týká co a jak koupit vždy jsem psal at se každý sveze a pozná co a jak a pak si přečtu i názory na kvalitu, na jízdu apod. A věř, že mě to mnohokrát tady pomohlo. A dodnes nelituji. Takže přeji všem úspěch ve výběru. Od toho je i toto fórum i když ano každý budeme mít svůj názor a tak to má být.
 5. orinoko.marian - myslím, že nebudeš zklamaný ale naopak překvapený. Tak jako jsem byl já a myslím že nás je víc.
 6. Jedna citace z 21.2 2020 a takových najdeš více. Navíc proč se asi vrací se 1,4 ??? jj, popojíždění a opakované rozjezdy v kolonách jsou i po aktualizaci SW stále peklo, ostatní předchozí potíže rozjezdů (studený motor a chcípání při rozjezdu v křižovatce) jsou naštěstí pryč. Ty kolony jdou alespoň eliminovat přepnutím na sport, resp. individual. No a vzhledem k tomu, jak se zdá, se s tímto motorem u koncernu už dále nepočítá, zřejmě nějaké další zlepšení již nelze očekávat. Jestli ta hybridní 1.4 bude stejně odladěná, tak to nezbývá než popřát koncernu hodně zdaru, já už testovat nedodělky u příštího wagenu nehodlám.
 7. Asi čteš pouze co chceš. Ano, někdo píše, že se to vyřešilo, druhý naopak, že je to stejné a třetímu to je jedno. Ale 1,5TSi má víc problémů než jen to cukání. Takže můžeš číst dál a určitě to najdeš. Ale jak jsem psal každý ať si koupí co chce. Navíc když jsem kupoval ženě auto dost jsem scháněl informace a překvapilo mě, že ty servisy co jsem obvolal mě od 1,5TSi odrazovali, asi ví proč. Ale prodejci zase ví, že mají větší peníze když se to prodá.Takže to za mě.
 8. Litr jezdí bez problémů a k tomu manuál. Spotřeba dobrá a motor má sílu i výkon. Navíc se vyhneš problémům které má 1.5TSI. Tomu motoru bych se osobně vyhnul obloukem. Ale je na každým na co má, co vyžaduje apod. Pokud si vše dohledáš zde na fóru o 1,5TSi budeš v obraze co a jak.
 9. Řekne to, co už většina lidí ví a ostatní to nezajímá hlavně že mají 1,5 110kw.
 10. Hkubes

  Rozměry kol

  Nebudu nikomu nic vyvracet, ale před lety jsem taky kupoval Alu i s atestem a dnes bych to neudělal i když jsou možná někdy hezčí, jak tu kolega napsal. Originál byl vždy pevnější. A při tom, jak se to se dnes dováží nevím odkud, dávám přednost originálu. Když jsem teď scháněl disky pro manželku, každý den jsem sledoval net. Sice ano, trvalo to 2 měsíce ale hop a origoš jsou tu. Původně jsem chtěl taky černé nakonec jsem si ale vybral klasiku, stříbrné. Ale to je jen můj názor.
 11. Hkubes

  Rozměry kol

  Přiznávám že mám raději originál disky.Dají se sehnat na netu a za dobrý peníze.
 12. Hkubes

  Škoda KAMIQ

  Tak a Kamzík je už doma. Bílá metalíza 1,0TSI 85kw manuál.
 13. Nevím jak je to se sportovním podvozkem u Kamiqa, ale samotný Kamiq v základu je tvrdší. Dokonce když jsme ho měli půjčený tak pokud se to trochu přežene v zatáčce, může zadní náprava odskakovat. Nám se to stalo, ale myslel jsem si, že to je pneumatikama, ale nebylo. Pak jsem se to dočetl, že to tak může být. Takže zaplatit za sportovní podvozek jsou vážně vyhozené peníze.
 14. Ano ten test byl na Rapida. Ale ten měl ještě starší typ motoru, pokud mě neklame paměť.
 15. Uvedu vám to na pravou míru. Pokud máš úvěr od Škofinu což jsem pochopil že ano, tak můžeš úvěr doplatit . A to tak, že od podepsání smlouvy napíšeš do Škofinu, že odstupuješ od smlouvy a to ve lhůtě je to bud 10 nebo 14 dní víc ne, od podepsání. Takže máš auto týden a pošleš jim psaní, email. Doplatíš auto a je tvé za tu cenu co jsi ho kupoval. Nic jiného nedoplácíš .Jedině kdo je pak naštvaný je prodejce jelikož přišel o peníze. Jinak ano, prodejci dávají 4% ale když jim ukážeš nabídku od jiného prodejce nabídnou ti větší slevu jen aby jsi to koupil u nich.
×
×
 • Create New...