Přejít na obsah

Šíber O1


Mareček88

Doporučené příspěvky

Podle mně je to OK. To se jen servomotor "vrátí" aby uvolnil napětí v mechanizmu které vznikne dojezdem do krajní polohy a tím vypnutí pohonu v otevřené poloze.

 

To ale musí potvrdit někdo kdo šibr má.

 

 

 

 

Podobnou fci mám u garážových vrat, kdy při zavírání je dotáhne a pak krátkým zpětným chodem uvolní ozubený řemen aby nebyl nepřetržitě napnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych řekl, že je kolo motorku nebo tahel posunutý o zub a tím pádem se to posune zpět, když to zavíráš tak to dosedá jak má? stejný problém jsem řešil na passatu 92 a nakonec se zlomily packy a šibr se oblepil páskou, oprava byla docela drahá komplet za 6000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovladání na tlačítka rok výr.98 ale mám překopanou komfortku na vystřelovací klíče a dálku.Teďka mám jiný problém,okno otevřu až tak po minutě zaplého klíčku v zapalování a když nechám okno otevřené když zastavím a vypnu zapalování a potom znovu zapnu zapalování tak se samo zavře nikdo tady nevěděl co stím

Mám střešní okno značky Rockwell ještě je Webasto

a když odejde tak se dnes dá koupit střešní okno komplet do 2tis

tady je kluk co to předělával  http://forum.skodahome.cz/topic/101815-radek-tdi-0i/page-16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom potvrzuju, že mě okno nic takového nedělá ani při zavírání ani otvírání, pěkně plynule sedne to správné polohy, takže to budeš muset poladit, ještě si pamatuju, že součástí prohlídek po xxx km(nevím přesně) je promazání vodících lišt po kterých se to pohybuje, takže možná jde spolu s tím nalomeným plastem o příčinu tvého problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...