Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jo Motosi, ale bylo by mu to prd platné páč za další 2 roky by se na tom super TSI vysralo něco dalšího, za to na Cyklu seš na čerstvém vzduchu (bez cigár) udělá něco pro své tělo a játra (které má v prdeli jako já) spálí nějaké kalorie a pak se do něj vejde víc kolen. To ty už máš zanesené všechny trubky  od nikotinu, chlastu, cholesterolu, uhlí v práci a smogu v Praze, dýcháš max. klimatizovaný čerstvý vzduch v autě, pokud máš pohyb tak na Slapech když jdeš do hospody a pak jednou za měsíc nějaký ten pohyb vykonaný na manželce :-) , ale to není sport. Měl by ses nad sebou také zamyslet a zrenovovat Esku do pojízdného stavu. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ESKA to je kvalita na celý život. Sobi 20 je pro holky. Za to vaše šlapátko mohl mít Clint novou pístní sadu, plnou nádrž benzínu a výměnu oleje na 10 let.[emoji1]

Já měl také Esku a vydržela všechno

Pravda, byla dámská, s torpédem. Ale to se tenkrát neřešilo a s přehazovačkou nešly sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nevím v čem má být lepší a nějaké technické info, ale věřím, že Pawouk něco někde vyšťourá. Možná jde jen o to, aby mohli zase prodávat litr oleje za 1200kč a ten vydrží 60tis, Clint bude spokojenej že si tam bude chodit pro šedivý flaštičky za dobrou cenu 1000kč za litr. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, je to tam http://forum.skodahome.cz/topic/130531-motorov%C3%A9-oleje-m%C3%BDty-maziv%C3%A1%C5%99sk%C3%A1-poradna/?hl=%2Bmaziv%C3%A1%C5%99sk%C3%A1+%2Bporadna

 

Kokto, přečti si poslední článek, aby sis měl u piva o čem povídat. Díky Motosi, Pawoukův přídavek mi nějak utekl. Už jsem zase chytřejší. v podstatě už je jedno co tam tedy lejeme za oleje, klidně vezmu manželce z kuchyně Slunečnicovej, popř. olivovej jako adetivum. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak STK bez ztráty kytičky a na ME mi nezměřili nic. Prostě z toho smogu vyrábím čistý vzduch.

Sranda byla se starou zelenou známkou. Na ME mi ji nechali a ukázali přípis od dementů z MD, že se má nechat. Když jsem jim řekl, že je to nezákonné, tak pokrčili rameny a že přej v Rakousku je to za 5€. Vedle na STK mi jí sloupl, že tam nemá co dělat.[emoji24] Další problém byl, že RZ je poškozená. To bych se z těch debilů v PS pos...l.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já dneska nejezdil na kole dalších 7 kilometrů. Dávám si pozor, abych nejel moc z kopce, pač to by pak znamenalo zase nazpátek do kopce [emoji23] Ale voháknul jsem se na to značkově, to je základ.

Volal mi Tomiikk, taky koupil kolo a potřebuje parťáka, já ovšem taky, aby mě táhnul do kopců na laně [emoji23]

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...