Jump to content

Petrrr

Uživatel
  • Content Count

   15,583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

   154

  Seller statistics

  • 0
  • 0
  • 0

  Petrrr last won the day on May 18

  Petrrr had the most liked content!

  Community Reputation

  4,575 Excellent

  About Petrrr

  • Rank
   Senior

  Contact Methods

  • Website URL
   http://

  Recent Profile Visitors

  4,005 profile views
  1. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   kazdopadne design soucasnych Francouzu jako Peugeot, Renault je uplne nekde jinde nez u posrany Skodovky. Tam ujde akorat Superb.
  2. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Nastesti mam motor CZBZ. Tohle je nejaka starsi varianta. Ale soucitim s majitelem.
  3. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Díky za konkrétní typy. Pálava to je jasná věc, tam jsem roky jezdil (Perná atd.), to jsme ale byli jen dva, teď jsme 4, tak proto se ptám. Sabiza nezklamal, sice jezdí ve starých vracích, ale koukám jinak si dopřává. Ten hotel samozřejmě znám, ale to dobré tak pro Pražáky aby si neumazali střevíce. Raději menší rodinné vinařské pensiony, ne jen kvůli ceně, ale kvůli atmosféře atd.. Nějaký hogo fogo ubytování když jedu za vínem mě ani neláká. Ale díky také.
  4. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Zdar. Dotaz na ne jen Moravaky. Rad bych letos se mrknul zase po case na nejaky ten prodlouzeny vylet s rodinou nekam do sklepa 4-5 dni. Podminka blizko voda kvuli detem na koupani. Nejaky typ. Diky
  5. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   no nemyslim si prave ze by to bylo kotouci. ty ATE ten typ jsou ekvivalent origo jedny z tech nejlepsich.
  6. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Ano, pod kotoucem se to čistilo samozřejmě. Ano, jediné co nás taky napadá je ložisko. Proto ty chyceny kotouče vemu na soustruh abychom zjistili o jakou stranu jde. Auto mělo origo brzdy 95tis od novoty. Pak VÝMĚNA 6tis a teď mám 2tis. O1 jsem měnil co 20tis. Později jsem se dočetl že to byly zadní silentbloky ramena že to způsobovaly.
  7. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   destičky jsou taky od ATE a pisty prý chodí dobře.
  8. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   To já zas čekám až pošlu Rapida že skály. Nedávno jsem měnil komplet brzdy. ATE. Přední kotouče začaly po 6tis vibrovat. Ok uhadala se reklamace. Teď tam mám nový asi 3tis km a začínám zase pociťovat počáteční vibrace při brzdění v určitých rychlostech. Nějaká rada co by to mohlo být? Podvozkove dily jsou ok..Vše jsme prohlíželi, destičky prirezle nebyly.
  9. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Ten kokta asi někde pase kurvy. Se nějak zmohl pubertak jeden. [emoji3]
  10. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Škodu nevylepsis i kdyby ses posral. [emoji23]
  11. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   JJ Stringo do toho svého předešlého taky narval spoustu peněz a i jiní jsou tady na fóru co narvali a to mají taky jen Škodovku. Sice kolikrát mají už starej werk ale můžou se plácat po ramenou jak mají něco víc než Škodovku. Třeba Pancho Ozak apod. I kdyz Pancho uz prisel na to, ze zivot neni jen auto prace a kurvy a zacal jezdit i na detske Crossce. [emoji3] Stringo už taky vyrostl a přišel na to, že než rvat prachy do brutálního tuningu a starého werku je lepší mít sice ne tak výkonné ne tak vytunene, ale nové, s kterým se nemusí bát vyjet s rodinou na dovolenou 1500km.
  12. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Čumím na TV a tam Clint v nějakém USA seriálu. To mě poser.
  13. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   jo a já tě viděl. Byl jsem na 17. jamce s kamoskama, ale znáš to, nebyl čas. Tys tam někomu tahal hole. [emoji3]
  14. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Stane, jen že tocena kofola je tocena. Ta v plastu je humus. Já byl v Letňanech. Tedy úžasné obě cesty jak přes Slaný tak klasika . Výhoda klasiky je je Haburgrarna na Bílé hoře.
  15. Petrrr

   Clintův pirátský klub II

   Hovno. Nejvíc jsem objektivní já. [emoji23] Jinak dnes jsem byl v Krusovicich a vy nikde. Byl jsem tam vedle v té pekárně v tom bufaci. Kam se sere lípa. Ceny úplně lidové. Kofola za 22 tocena atd. Škoda že tam jsou jen do 17h.
  ×