Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Petrrr

Uživatel
  • Počet příspěvků

   14 856
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Dny vítězství

   149

  Seller statistics

  • 0
  • 0
  • 0

  Petrrr naposledy zvítězil 27. Únor

  Petrrr nejvíce like obsah!

  Popularita

  4 293 Výborná

  O uživateli Petrrr

  • Hodnost
   Senior

  Kontaktní metody

  • Web URL
   http://

  Návštěvy profilu

  3 152 zobrazení profilu
  1. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   A to je správný, výrobce odpovídá za své dodavatele. Dodavatel taky kolikrát vyrábí podle zadání. Stejný jak u potravin, řetězec chce sušenku za 2,5, dostane sušenku za 2,5 z Polska a nějaká kvalita je každému u prdele.
  2. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   A já měl zase úplně nové a reklamací bylo až až, tak že je to asi úplně jedno. Prostě nejdůležitější příplatková výbava a bez toho bych dnes auto nekupoval ( jedno jaké značky a modelu) je prodloužená záruka.
  3. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Ale auto jinak pekne. To urcite, hlavne kdyz bude slouzit dobre. Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  4. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Me spis prekvapilo lozisko predniho koka jiz po 11tis km. Ale v programu Skoda+ koupis jen zarucene proverene vozy. [emoji23] Jinak to znaci to, ze Skoda vali. I lozisko z Ciny mi kdysi u O1 vydrzelo 20tis. [emoji23] Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  5. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Jo Motosi, co ti tam za 15tis dělali? To by mě zajímalo.
  6. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Souhlas, normálně ho ani nezamykám a čekám kdy ho někdo ukradne a ono furt nic. Píšou, že prý žádný zásah do elektroinstalace, to by mě zajímalo jak to tam bez toho zásahu dají když jsem se koukal na fotky. Ale pěkná věcička až si někdy za 50let budu kupovat zase nové auto.
  7. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Ty vole, co si chcete jako furt chránit, ty Vaše staré O2 v 1,8TSI? To nikdo nechce ani zadarmo. Ale není to zlé, jen je to škoda pro ovci.
  8. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Si s tim jezdil americky dalnice ne? [emoji23] Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  9. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Tak Motos se svým jezdí na spotřebu. Já mám necelých 90tis a nevím nevím jestli dají alespoň těch 100tis. Jeden kotouč z vnější strany na předku se začíná blbě sjíždět, myslím si, že je tam zatuhlá destička a nehejbe se a při brždění se hejbe jen to vnitřní prasátko. Ostatní jsou v cajku včetně zadních.
  10. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Sám ho téměř ve full výbavě mám až na nějaký drobnosti z té doby samozřejmě. No na Motodromu na polygonu jsem jednu chvíli jezdil i s Rapidem, ale v dehtu. Asi o rok novější se 100tis km. A to je doba, člověk šlápne na plyn a než to začne táhnout bych si uvařil kafe, navíc pedál spojky tuhý jako kráva. Pak jsem jezdil s O3RS - černej tapec ( jak v rakvi jsem si připadal) taky v dehtu, tam jsem si mohl ty kafe udělat dvě než to začlo táhnout. Jako nic ve zlym, ale Ta moje benzínová chrchla reaguje na plyn teda mnohem dříve nečekám až do nějakých 2,5tis otáček.
  11. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Dotaz pro vás obchoďáky, když máte služebák i pro soukromé účely, jak je to tam, to vám něco přičítávají k daním ne nějaké to 1% a jak je to s pohonnýma hmotama? Dík
  12. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem sto roků kopal jsem uhlí, za sto let v rameni bezmasém svaly mi v železo ztuhly. DUKLA 61 Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  13. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Akorad, ze je to kochani za tisic Kc jeden okruh. [emoji23] Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  14. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Nemci to je jasne. To hovori za vse. Nemci a jejich vymastena Makrela. Za chvili budes moct na okruhy stejne jen s elektroauty nebo s auty co vypousteji mene jak 50g CO2/100km. Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  15. Petrrr

   Clintův pirátský klub

   Ten nas plesatej Clint. Nosi uz vlozky proti intenkontinenci. Naopak bez prasku na prostatu se ani nevychcije. Ale ma postarsi Octavii a tezce nese kdyz se s nekym chteji fotit mlady rostenky. [emoji23] Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
  ×