Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

S Panchem a Pawoukem plánujeme v červnu účast na srazu na Moravě, my s Panchem bychom tam někde přechrápali. Ještě jsem přemejšleli o Motosovi, to je takovej cestovatel, jestli se nepřidá ;) (o Koktovi už nepřemýšlíme, to by nedal, to by byla jeho životní cesta, je to na něj na druhé straně zeměkoule. A i kdyby nakonec dal, musel by se v řízení střídat s velšteriérem a to zase Kokta nechce, pač mu uchcává do sedačky)

 

Jinak dobré ráno soudruzi, u nás 7 stupňů chladu...teď už jsem v práci a dospávám ranní vstávání :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, 200km je husty, ovsem Kokta vali do Praglu do prace everyday ne? Tedy Caje nejsou 200km. Katdopadne se ho musim zastat. By me zajimalo kdo z vas kdyby to mel 200 nebo i polovic by jezdil pravidelne jako nyni kdyz to mate 30. Nekteri Clint 5km i s cestou do auta at uz do Lan ci do Krusovic co nema na plnou nadrz tezko, pac by musel tankovat pri ceste tam i zpet.

prave ze do Prahy do prace nejezdi, nevim kde si to vzal, ale uz se to tu objevilo vickrat...  :kol-32:

 

Já to mám skoro sto. A kdyby to bylo více tak Klidné jedu. Protoze vás rád uvidím a pokec dam.

jenze ty jedes po okruhu a nemusis se trapit pres centrum nebo jizni spojku, kdyby byl hotovy severni okruh tak s tim taky podle me koktak nebude mit takovej problem. takhle to ma 200 km, ale z toho 30 je pres prahu, kdy poskakujes jak dement a obzvlast tedko kdyz je hokej... :(

 

 

Sraz na morave, zalezi na tom kdy bude a jestli bude jeste volno a moznost dorazit, nechci nic slibovat, takze by se proste videlo az to prijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín už mají danej....20.6. ;) není to jen o oktávkách, jsou tam i kindery a minikindery ;)

 

Petrrr by mohl jet taky samosebou, alespoň by rodinu jednou vyvezl a měl by tam svojí kategorii. Já rodinu beru a přechrápeme v penzionu....Možná tam budu od pátku do neděle a v sobotu si odskočím na ten sraz.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to overim doma, neco tu mam napsane na ten termin, jestli to plati a kdyztak si pisu tohle :)

 

 

Korni, vsak ono, kdyz je clovek nekde pobliz tak to jde, ale jet solo 200km na sraz uz je trochu narocnejsi. I kdyz i tak zalezi na tom jak ma clovek cas, nekdy se proste najde, nekdy ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký ovce, spíš uhelný doly, těžba, "čerstvější" vzduch ještě více než v Praze. Škoda, být to na Jižní, možná bych o tom i popřemýšlel - když mě tuhle zval samotný Sanek, tady v Sokolovské pánvi máme svých dolů dost. a to nejen uhelných. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych dopověděl co jsem chtěl, DNY NATO (to Clint nezná, on zná jen Putin Day Russia on Red Square) to bylo poprvé v životě na severní Moravě v Mošnově (nikdy jsem tam nebyl) a asi i naposled. Severní Morava kdepááák, všechny cesty vedou na Jiřní Moravu a končí ve sklepě. Jako alternativa je Plzeň, kde ty cesty taky končí ve sklepě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej škeblema, to dělá ta uniforma nebo ne? Jo proto manželce nevadilo nás vyfotit.  :kol-47: kápli jste na to, jsou to staré škeble. I když oni přišli za mnou, jestli se se mnou mohou vyfotit, že s takovým pilotem a chlapákem fotku ještě nemají. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...