Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nene, to jsou jen mouchy, ta spojka je víc vsugerovaná, než závada. Prakticky to člověk nepozná a výfuk je ok, to jsem tehdy hledal blechy a nic nerachotí. To už bych pak mohl dávat závady jako oprejsklej lak od kamínků a cvakání v B sloupku, nebo špinavé okno od much. To je kosmetika. To je všude.

 

Závady jako takové, teprve druhá.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně Clinte, prodáš Fábku koupíš manželce nějakou felinu za 15 hadrů jak to chce udělat Motos. A ještě ušetříš a máš na SUPA. Kdybys neměl, tak manželku pojisti na větší částku, protože se v té šlupce stejně někde zabije no a schrábneš prachy za pojistku a všichni budou spokojeni. Najdeš si novou mladou mámu pro Vašíka, rozvádět ses tím pádem nemusel ( páč to je na tom manžesltví to nejdražší - Motos by mohl vyprávět - možná proto ta Felina) a ještě budeš mít fungl Supa a zbude ti určitě i na garáž- zděnou.  :kol-98:

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikán: Čeče mě to tak nahlodalo, že začnu objíždět autobazary :D :D  Ten bílej supák by mi slušel :D  A el-presidento klubu musí mít něco víc, to je samozřejmé :D

 

Vysral bych se na sport podvozek a na 18"....to už teď vím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až někde bude zadní fotka, tak se podívám.

Ale já teď sním u tohoto vozu a představuji si, až dnes vyhraji v EU jackpotu, jak tam budu hned zítra volat a rezervovat si ho a hned si pro něj pojedu. To je přesně to co by se mi líbilo, i když bych raději šestimístného tedy. Kindercar bych naložil na korbu a jel domů. to je prostě auto. S nějakým sračkama v podobě superbů a jiných trsátek mi kazíte snění.  

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako svůj styl to má no, rozhodně dle mého větší jako to bentley, který mu tam foukají 2 turba....

na tý černý se mě to moc nelíbí, nevím jak tobě... ty světla neměli bejt zatmavený..

post-78913-0-09971100-1441974906_thumb.j

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, to jsou jen mouchy, ta spojka je víc vsugerovaná, než závada. Prakticky to člověk nepozná a výfuk je ok, to jsem tehdy hledal blechy a nic nerachotí. To už bych pak mohl dávat závady jako oprejsklej lak od kamínků a cvakání v B sloupku, nebo špinavé okno od much. To je kosmetika. To je všude.

Závady jako takové, teprve druhá.

No kdyz ti nevadi klepani vejfuku, bouchani spojky, litani v kufru anteny na Kessy a dalsi podobne, tak jsi mohl koupit Dacii! Za 10 let bys mel za cenu oktavky 3 a troufam si rict, ze ty 3 za 10 let by byly ve vysledku v lepsim stavu nez nasledne 10ti leta oktavka :D

Me nesly na oktavce jen vyndat predni svetla, sekaly se sterace, zlobilo stahovani oken apod. To se da take rict jako drobne zavady. A kdybych ty svetla uvedl jako vlastnost do pojistky, dostal bych i slevu na pojisteni! V celku nesly vyndat. A to se vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...