Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

asi neee, já budu dál mít mbéčko(dyt ho snad budu mít v říjnu 2 roky, i když mě ta oktávka taky dost srala se závadama, ložisko, reprák, kabelový svazek v motoru, plynový pedál, sedačky, elektrická přední skla....). ta cupra mě furt láká. No otestuju dokonale bráchovu a pak se rozhodnu co do budoucna :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty vole, to je krutojízda, sedět na místo té ženské asi bych si několikrát nadělal do kalhot. Myslím si, že u nás s Českými řidiči, už by byl někde rozsekanej. Tady všichni ostatní jeli pěkně spořádaně a tak si mohl dovolit takhle jed. I když stačilo, že by se našel nějakej ňouma co by udělal něco nečekaného a papa. 

Ale řeknu Vám malé tajemství, na Rapida by neměl, rapid je užovka a ta by se mezi těma autama proplétala jak hovno.  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ze se to tu rozjelo, to jsem nechtel. Jen jsem si musel rejpnout do Clinta, kdyz mi porad hanil TOURKU a pritom sam s Petrem uz maji seznam delsi ;).

Co se tyce dilu, zde bych nerekl ze je zasadni rozdil v cene. Ve svete motoru o tom byl kdysi článek a zadna traga to neni. Vsak ona Skodovka spoustu dilu dovazi z ciny a nemecka a zbyle nakupuje od ceskych vyrobcu a stejne to delaji ostatni vyrobci. Pouzite dily na Skodovku jsem ja osobne zachovale nesehnal, cena stejna a nebo drazsi nez origo nove! Mluvim treba o loketce, Skodovka si na 02 uctovala 5tis, jenze vcetne delenych zadnich sedacek. Cena bazar 3500 jen za loketku a to ta loketka byla hnusna. Na 01 sehnat predni svetlomet = mesic telefonatu a pak jsem musel jet asi 50 km tam a zpet... tedy zadna hitparada. Cena byla litr vcetne zarovek, motorek snad do roka odesel. Takze kdybych koupil novy svetlo...

Servis je drazsi, ale delaji toho vice. S tim souhlasim. Brzdovka a chladici kapalina je vymena po dvou letech, Skodovka ma tusim 3 roky a chladici dozivotni. Co je lepsi pro auto vime vsichni. Nicmene je lepsi mit nesmyslny interval a udelat si samodomo, nez za to zbytecne platit s nejistym vysledkem.

Na foru Hyudaie jsem byl 2x a priznam se ze jsem koukal na srazy a byla to bida s nouzi. Podruhe jsem koukal na kolik vyjdou servisy a prekvapilo me ze jeden chlapek v usti plati 2tis. Dily si priveze sve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huri a co kupujes?

Barbossa,

nezapomen ze ti neco litalo v kufru! Tak zadny bez zavad.

A ted vazne pritelkyne

premysli, ze by to chtelo vetsi auto. Po tom co jezdim denne do prace se mi nechce vyhazovat majlant, kdyz me denne muze nakourit 10 aut, bude to osekany od sutru a budou omlacemy dvere. Zaroven bych byl rad, aby se to moc nekradlo, nebyl predrazenej servis atd... Asi pisu sci-fi ;)

No zcela vazne přemýšlím o Kie (5 let servis v cene a 7 let zaruka), motor asi 1.6 benz 88KW - nevim jak to pojede, snad dobre, naftu nechci. A nebo ze by ten Leonek ci Toledo? Ale Leon uz bude drahej, tam by to byla urcite 1.4 TSi - ale strach z toho motoru mam a nebo Toledo 1.2TSi, ale to zas vidim na chip a strach z motoru mam jeste vetsi. Navic se budou krast urcite vice nez Kie. No a na zaver jsem si nechal Golfa (ted muzes Clinte spustit o buzicich). Jel jsem v 1.2 77kw a prekvapive svistel, mozna by i stacil. Ale zase strach z motoru a kradezi.

Tak babo rad, je i neco dalsiho na trhu?

Jo nezminil jsem i30, neni to o tom ze bych nebyl spokojenej, ale ze mi nenabidli ferovou cenu na protiucet, tak na ne prdim - kseftu maji asi dost kdyz nechteji prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...