Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To je stejně krásné, jak s těma hloupejma amíkama vyběhli co?  Nebejt toho, že to někdo prásknul, nikdy by na to nepřišli a radovali by se z čistého vzdoušku :) Jsem rád, že mám tak mazanej motor, co ochčije veškeré měření emisí :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemysli si, ze jini vyrobci nemaji. Ti se ted klepou.

Stringo, co stalo v Ceskych ty zarovky obe za 400? Vypada to huste. Mrknu do manualu co tam ma Rapid. Ale asi taky P21. A nozna ze bez stinitka. Musim omrknout.

Jo a jak moc je to videt ze to nejsou zrovna homologovane zarovky. Alespon ze je to od Osramu.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem četl, že kdyby to mělo ty emise jak má bejt, sníží se výkon motoru a zvýší spotřeba.....Tak jestli se to týká mého motoru, tak mě na korekci SW neuvidí :D

A to sis jako myslel, ze by to zralo min? Jasne ze slo o spotrebu/vykon/vydrz motoru. O nic jineho. Mozna tam maji jeste krabicku, ktera pojme treba max 500km a pak se musi vypalit, cili by to napriklad 5 mereni proslo v cajku.

Hele Radiusi nechceš se živit jako spisovatel ?

Ale ne zde na foru !!

Jedinej zakon jste odsud vyhnali, tak sem zvedavej co ted budete delat.

Mam jit taky? Pancho pise chudak SZ kde najdem zbytek klubu a ono evidentne prijdem radi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ta červená v tom bude hrát roli. Hele Radiusovi jsem nic neřekl, to Stan.... ;)

 

A Pawouka sem také koštětem nevymetal, odešel sám :) Psal jsem mu, že už se nehádáme a jsme zase hodné dětičky...ale neodpověděl...

 

Jedinej, kdo mě naštval byl Ozi, to jsem psal. Kdyby bejval měl trochu té slušnosti a omluvil se, vzal bych to a smázli bychom to. Je to ještě Janek mladej....cucák, mlíko mu teče po bradě a vyskakuje si na staré mazáky :)

 

Známe se roky a myslím, že takovéhle pitominky nejsou pro nás už košér....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten special o dieslech byl hlavne pro Johnyho, aby si vyplnil mezery ve vzdelani. A pro vsechny, kteri si myslej, jak se eu6 da zvladnout bez AdBlue (da, ale jak a za jakou cenu; a pri mereni v realnym provozu jsou auta bez AdBlue horsi nez 01 s eu3; cili eko teroristicke zony po Praze jsou uplne o houne, je to jen loby automobilek a mala velka domu radnim). Staci dat dpf na autobusy a zamezit vjezd naftakum s horsi normou nez eu3.

Ps, Clinte ty sis tu taky pekne ulevil, vcetne pul Oktavky Rapida.

Pak k Ozakovi,

Clinte nvm cemu se divis. Pokud presedas z RS do seriove nafty, tak je jasne ze ten motor je vycichlej. Ja se tomu absolutne nedivim. Stejne jste mluvili o me oktavce. A co se tyce spotreby, zde se taky nedivim. Nekdo umi a nekdo neumi. Sam jsi taky ze zacatku nadaval, jak jezdis jen o 0.5 min a ted uz je to lepsi. Nechapal jsem jak Johny muze jet s naftou za 7.5, pak me svezl a rikam si, ze jezdit takhle za 7.5 je dobry :D. Proste spotrebu bych absolutne neresil. Navic 80% populace dodnes neumi jezdit s TSi. Kazdej motor potrebuje mit svuj pristup a najit co mu sedi, kde je efektivni a kde uz se mu nelibi. Ja jezdim za malo a nejsem brzda provozu, ale nejsem letec jako Johny.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...