Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Radius: ten motor není vyčichlej, je dobrej. Jede skvěle, ale Ozi byl zvyklej na nadstandart a to se těžko potom leze dolů....Tak je to se vším. Těžko se člověk od masa vrací ke chlebu. Já moc rozdíl oproti 1,8 TSI z OII nepozoruji, jezdí to celkem podobně. (Samosebou ta 1,8 lepší byla - to nepopírám, ale ne nijak znatelně)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr todle všechno už víme, koukám že si člověk poprví v životě koupí Forda a hned to má na talíři, dobře. Sám dobře víš a pokud ne tak čím víc auto vybavíš tím víc je těžší. Do tvého se taky neseru tak buď tak laskav neser se do mého. Poukazoval jsem na škodu kterou mám tak rád že mají novinku která je už v jiném jejich modelu asi rok a ted tomu dali jen výbavu z RS. Kdyby udělali TSI 4x4 tak neřeknu ani popel ale todle....tak prosím nenavazuj jiným tématem, děkuju

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hurikáne, ty kluku jedna ušatá :kol-98: . Já věděl, že se mi to musí povést Tě vytočit a taky povedlo. Už se mi to povedlo jak u Clinta tak kokty. Držel ses dlouho a statečně.  :kol-47:  Bylo to rejpání ze srandy a nic víc v tom nehledej prosím.  :kol-28: Opravdu nic ve zlém.  :kol-35: . Ve firme tady má spolumajitel mondeo tu předchozí generaci, druhej má focuse a dle mého jsou to dobrá auta nebo srovnatelná  se škodou. Hlavně spolehlivější, nikde nic nevrže, nepraská a vše působí hodnotněji hlavně tapece. Na to jak se k tomu chovají je to až neuvěřitelné. Clint o něm tehdá uvažoval a taky jsem mu říkal ať do něj jde, popravdě jsem se pak divil, že vzal po svých zkušenostech zase škodovku. Na druhou stranu, ty interiery jako celek mně nikdy u fordů prostě nepřirostly k srdci, to by byl jedinej důvod proč bych třeba já si ho asi nekoupil, ale to s tebou nějak nesouvisí, auto ti přeji (nejsem závistivý jako Clint), ať ti funguje a rád bych ho někdy na čaji viděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už si řikal jestli není něco špatně. Že jednou se opřu do škodovky a tydy mě ukamenujete protože jí už nemám :kol-28:  Snažím se bejt nezaujatej, takže -_-

 

Když už je řeč tak: http://www.autoforum.cz/zajimavosti/ford-focus-2015-selhal-v-losim-testu-lepsi-je-i-skoda-rapid/

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huri jeste ze se vratim, ja do tebe reju a ty nic na Rapida ani jednoho spatneho sluvka, se divim. Ses hold kladas. Ja uz jsem totiz zvyklej a polovina min. Co bys rekl by byla pravda a tak na adresu Rapida je tezke nasrat me. [emoji1]

Clanek s Focusem hustej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...