Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

uplně jednoduchy, jeli jak piráti!!! takovýhle prasata vymýtit ze silnice, mýtné brány, ramery, nové superby s TDI a už se nic nestane!!!!

 

Dva životy vyhasly při dopravní nehodě u Zubčic.

Neuběhlo ani 24 hodin od dopravní nehody s tragickým koncem na silnici u Volyně a další tragickou nehodu vyšetřují jihočeští dopravní policisté. Tentokrát na Českokrumlovsku.

Krátce po 16:20 hod. jel řidič (1982) osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia Combi RS ve směru Český Krumlov – Kaplice Nádraží, silnici II/157. Před odbočkou na obec Zubčice se za dosud nezjištěných okolností střetl s řidičem (1958) motocyklu tovární značky Suzuki B King, jedoucího ve stejném směru. Řidič motocyklu na místě podlehl těžkému zranění. Řidič osobního vozidla byl zdravotníky letecky transportován do krajské nemocnice, kde následně také zemřel.

Dle provedeného šetření za oběma vozidly jel řidič osobního vozidla tovární značky Kia, černé barvy, který před příjezdem hlídky dopravních policistů odjel, žádáme ho, aby se nám přihlásil na Územním odboru Český Krumlov, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Tovární 165, telefon 974 232 250 nebo přímo na linku tísňového volání 158.

Na jihočeských silnicích zemřelo již 57. osob.

por. Bc. Milan Bajcura
KŘP Jihočeského kraje

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řidič BKingu už podle mě věkem nestíhá hlídat provoz v autě natož na takovéhle mašině... Řidič RSky dle fotky asi nejspíš neviděl motorku a nedal mu přednost (pokud tedy motorka neletěla výrazně nad povolenou rychlostí). No a řidič KIA půjde k soudu za odjetí od dopravní nehody a neposkytnutí první pomoci!!!

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo pockej, tam se pise pred prijezdem policejni hlidky, to znamena ze zachranku mohl volat on, pockat az prijede zachranka a odjed. Policajti se tam mohli dohrabat az po te. I kdyz pripoustim ze to neni normalni.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RADIUSY, už jsem tě předběhl, značky na filtry si dělám a chci je všechny vidět, krom olejového. No kupodivu zatím vždy vyměnili. No jednou ale na pylovej filtr a to bylo naposled, tak tam dali obyč, ale účtovali si uhlíkovej - to bylo na poslední servisce. Rozdíl v ceně 200. To jsem si všiml právě jen kvůli tomu, že mi ten starej dali, že neseděla čísla filtrů na faktuře. No, možná náhoda a omyl, ale čert ví. Po telefonátu, samozřejmě vyměnili, ale musel jsem tam zase jed, čas, benzín. Při minulé servisce, na protokolu, chybí krytka odvzdušňováku na levém zadním kole. Kurva, to už ho tam nemohli rovnou dát, zase jsem tam musel jed speciálně kvůli tomu (no tu krytku mi dali zadarmo jsem se divil). Okopané prahy, to jsem si stěžoval pak písemně tomu vedoucímu a protože byl rád, že jsem si stěžoval jen jemu a údajně sjednal nápravu, tak si to pamatoval a nyní mi nepočítal práci při dodělávce toho zpětného ventilku na ostřikovačích (což mu jde taky k dobru-sral se s tím 3/4h). No a chybějící krytka v podběhu pro možnost demontáže žárovky z podběhu si taky nikdo nevšiml, přitom to stejně kdysi udělali oni, když jsem reklamoval poškrábaný světlomet od kapoty a oni ho měnili, pak ji asi zapomněli dát zpátky, protože nevěřím, že bych ji jen tak někde ztratil, ta tam drží až moc dobře. Sám žárovky měním vrchem. Všiml jsem si toho jen díky tomu, že jsem měl bordel s blátem zevnitř ohozené celé světlo včetně všech konektorů.

Ja myslel ze jsem paranoidni, ale jak koukam, jeste mi neco chybi :D, o tomhle musis pohovorit na srazu. O kterym se tu nahle nemluvi.

aha :D střecha na sračku prohlá, dveře zadní ani přední absolutně neseděli, nosník byl na křivo i pod motorem. Sedačky měli v prdeli mechanismus. kufr byl celej zrulovanej.

Takze jako ja. Akorat ja mel dvouletku a mela 30tis, tak se pul roku rozhodovali a pak to za tyden opravili.

Ten řidič BKingu už podle mě věkem nestíhá hlídat provoz v autě natož na takovéhle mašině... Řidič RSky dle fotky asi nejspíš neviděl motorku a nedal mu přednost (pokud tedy motorka neletěla výrazně nad povolenou rychlostí). No a řidič KIA půjde k soudu za odjetí od dopravní nehody a neposkytnutí první pomoci!!!

Asi tak, odsere to clovek, kterej s tim nema nic společnýho.

Peetr, kdyby volal sanitu, tak maj jeho mobil a tim padem by i vedeli, v kolik rano vstava.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...