Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele panenko...ono je to mnohem složitější než to je napsané v tom článku. Nikde se tam nepíše o tom, že termíny provozovatele byly takřka nereálné a že by byla zkracováním montáže ohrožena technologie a kvalita montáže (mluvím teď pouze výhradně o turbínách - v tom se pohybuji a mám přehled). Už samotné přípravy pro vlastní montáž zařízení byly naprosto mimo rámec termínu pro započetí montáže (Prunéřov, Ledvice) takže jak může zákazník tvrdit, že se neplní termíny, když on sám na začátku nedodrží smluvní podmínky pro započetí montáže. Konkrétně Ledvice a Prunéřov byly (na Prunéřově stále jsou) montáže prováděné za podmínek nesplňující požadavky dodavatele pro čistou technologickou montáž. Když to řeknu hodně alibisticky, tak jsme vůbec montáž nemuseli začínat ani před rokem a půl, ale vyšli jsme zákazníkovi maximálně vstříc (myslím jako Doosan Škoda Power) byly tomu přednostně nastaveny max.priority jak ve výrobě, tak v montáži na elektrárně. Na Tušimicích je problém s turbínami, to je pravda, byly postavené naprosto nové stroje, nikdo nevěděl jak se budou chovat za provozu a neklaplo to dle představ, postupně se modernizují, z toho důvodu nebyla ještě modernizace papírově předána a ukončena, ovšem Tušimice již několik let s pravidelnými ročními, několika týdenními odstávkami běží a vyrábějí,což se ve zprávě také neuvedlo. Mělník osobně nevím podobnosti, jen vím, že problémy tam jsou.

Takže takhle to je z pohledu jedné z druhých stran [emoji6]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší kaňour z našeho klubu pánové a to nepřeháním je Pancho ;)  Kam se na něj hrabeme, protože prakticky každá jeho jízda není zdaleka bezúčelová, potvrdilo se mi to při večerní nedávné návštěvě Pancha u mě doma, kdy frčel od několika samic a vyprávěl, jaké bylo hrobeso ;) Máme se od něj co učit....

 

Jinak rozkousanej husí krk je samozřejhmě, jak jsem správně předpokládal, součástí celého kabelového svazku, ani jsem nechtěl znát cenu. Takže jsem to omotal páskou a našim elektrikářům v práci jsem řekl, jestli nemaj metr husího krku ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...