Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Přesně tak každý máme to svoje. Já zastávám názor. Plány můžeš mi jakkoliv a cíle. Jenže potom přijde něco a konec. Proto člověk musí dělat to co ho baví. Plnit si sny. A ne čekat na to ze budu starší. A chtěl sem dřív rodinu. Bohužel bývala nechtěla. A ted musím přiznat že sem rad ze žádné děti nemam. Protoze budoucnost našich děti vidím hodně blbe.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak at si kazdy dela co chce. Pro me budoucnost jsou deti. Kdyby vsichni premysleli jako ty, treba lide pred 2. svetovou za totace u nas atd. tak bys ani ty nebyl na svete. Kratkozraky nazor. A az budes myt kamiony v 70ti letech o berlich protoze nebude na duchody tak budes taky cumet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už tady dávno nebudu. Budu budu dávno pod zemí a nebo prýc. Ty myslíš že bude na důchody? Nebude. Co si neuděláš sám. Tak nebudeš mit. A věřim tomu ze něco přijde. Co se děje ted dobře neskonči. Já se na to připravují. Pomalu ale jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vím že nejde jen o důchody. Ale ja to fakt tady vidím hodně špatné. . Chtělo by to s Tim něco udělat. Ale my vždycky jen dokázali kecat dříve v hospodě a ted na face. Takže si člověk musí udělat zásoby a vybavení a potom az něco přijde tak prýc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V něčem Pancha naprosto chápu, mít na to koule, už tu nejsem... Rodinu mám hodně brzo, první dcerku jsem neplánoval, ale když přišla na svět, priority a pohled na svůj život jsem přehodnotil a jsem za to teď rád... Znám spoustu chlapů co rodinu nemají a jsou spokojení. Každému vyhovuje něco jiného a nemá smysl mu to mít za zlé [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci,

musím se podělit o spotřebě se současnou firemní OIII 1,6 TDi GreenLine...

 

Jako musím říct, že to auto jede fakt dobře a skoro zadarmo... Ačkoli tedy na můj vkus je to líné, což musím dohánět otáčkama, tak i když to točím, to auto si vezme minimum...

Normálně jezdím dlouhodobě (mám ji měsíc - najeto cca 4200km) za 4,8 l/100, když jsem jel na spotřebu, tak dokonce za 4,2 l/100!!! No ale dal jsem tomu dneska pořádně za uši (potřeboval jsem rychlý přesun z Dukovan do Plzně) a zde jsou konečné podle mě fantastické výsledky z jízdy:

 

post-48545-0-99437900-1444156024_thumb.j

post-48545-0-57416900-1444156027_thumb.j

post-48545-0-18084800-1444156030_thumb.j

post-48545-0-18520800-1444156034_thumb.j

post-48545-0-34472700-1444156037_thumb.j

post-48545-0-10872900-1444156038_thumb.j

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...