Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motosi, to je teda síla, poškrábanej blatník a hned totálka :D  Ale tak reálně to tak je, pač oprava je dražší než celé auto :D   Ale byla by to škoda co, taková pěkná Felda.

 

Petrrr: Myslím si, že i kdyby se ten Talisman jmenoval třeba MegaLuxus, tak to stále bude jenom Rendl :)   Téhle "konkurence" se rozhodně Sup obávat nemusí.... :)  Je to něco jako ta jejich mega limuzína Florenc, jak v těch reklamách si ji plete ten bussinesák s A8... :kol-98:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A motos je naivka ze jde s tak starym autem do AS. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nebo to pretri Hemarajtem z Baumaxu stetkou jako ochranu proti rzi a jezdi dal. V Praze to stejne nema smysl. Nebo ty si to auto chces nechat jako veterana a jezdit s nim na vystavy? Pokud ano, tak si nech vyplatit rozpoctem a zbytek si doplat ze sveho na opravu v AS. [emoji1] 30 tis pro tebe nic neni - jedna tva jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj presne, kdyz to davali v TV zrovna mi to tchyne dovezla.

To se hned pozná hodná tchýně, už tě chce vidět v penálu, aby její dcerunka zdědila majestátnou limuzínu Kinderzínu :D   Doufám, že jsi jí za to koupil tu bomboniéru v bílých kostkách :)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte TALISMAN vis proc to neni Laguna 3. ? Pac Talisman je Nastupcem Laguny 2. No protoze ma Laguna tak pokurvenou povest ze tonu dali radeji jiny nazev aby si to kazdy nespojoval.

Tohle je vize, tohle je evoluce, tohle je Talisman, rozdrti Supaka jako hovno. Opticky se mi libi, stejne jako novej Scenic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, ja nemam s manzelkou predsvatebni smlouvu, tedy pulka je stejne zeny. Kazdy to nema osetreny jako ty smlouvou doma ze se boji. Ono totiz jinak by te musela tva zena davno umlatit valeckem na nudle za ty tvoje vymysli a vyhazovani penez z okna, resp. ne z okna ale cpani penez Kabanovi do krku. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaban je můj kámoš, tak bacha :D

 

No tak on je spíš celej vtip v tom, že Škodovka má pro mě vždycky nejlepší nabídku ohl. ceny a slevy a vůbec financování. A že jsem už prošel kde co....Navíc ta auta mi ovládáním vyhovují, jsem na ně zvyklej a líbí se mi designem....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to ještě nevíte, že jsem poslal pochvalnej dopis mému autorizáku v Rakovníku, jak jsem s nimi spokojený. A jsem, po pravdě moc, se vším. No a poslali mi pozvánku na slavnostní otevření nového saloonu pro VIP osoby. Takže se tam budu pohybovat mezi samou smetánkou, dlouhé doutníky, šampáňo poteče proudem, hostesky, osmnáctky tam budou chodit nahaté a budou mi nabízet chlebíčky s kaviárem ;)  Do toho všeho budeme s manažery servisu chválit superby a plánovat, v jakých výbavách si je pořídíme pro své manželky...a smát se Rapidům, že je potřeba vyrábět levná auta i pro tu chátru. Samozřejmostí bude určitě 50% sleva na servis na příštích deset let ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám předobjednávku v Mototechně :)

 

S Petrrrem se rozluč, protože tohle jsou jeho poslední příspěvky, než si kousne do té radioaktivní klobásy, co se udila půl dne ve vejfuku Trabanta :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...