Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

U Huriho platí, co jsem napsal já, však jsem s ním před minutou mluvil, už přemejšlí o návratu ke škodovce....

 

Pancho...zejtra je včelnice, od 14:00 ;) A budu testovat Dirty Harry´s  gun :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hošani , tak mám na víkend půjčenou kombíkovou Octu v naftě.

 

Teda není to žádná hitparáda abych pravdu řek, drnčí to , ale koneckonců jede to :kol-43:

oktavie 3 je za zenithem. komu sem ukázal seata, tak říkal že oktavii nechce vidět.

 

xenony sou taky za zenithem, furt to říkam :)

http://www.auto.cz/soucasnost-a-budoucnost-automobiloveho-osvetleni-na-xenony-zapomente-89998?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oktavie 3 je za zenithem. komu sem ukázal seata, tak říkal že oktavii nechce vidět.

 

xenony sou taky za zenithem, furt to říkam :)

http://www.auto.cz/soucasnost-a-budoucnost-automobiloveho-osvetleni-na-xenony-zapomente-89998?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

Tvoje bába je za zenitem ty kecale, ty bys mohl dělat dealera Seatu a ještě bys jim za to platil :D

 

Seat je hnus uvnitř, shitóza...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se zeptej majitelů Eva nebo imprezi. zeptej se jich jak s tím autem často jezdí, nebo jestli více stojí na servisu a furt se něco opravuje :) nikde nepíšu, že je to ideální sporták. ideální sporták pro mě je třeba M3 E46 se zadním náhonem a diferákem. mluvím o téhle třídě kam patří cupra, golf R, megane RS, peugeot 308 GTI apod....

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jako běžného řidiče je cokoliv výše uvedené zbytečné... a nejde jen o cenu.

Pokud se chováš na silnici normálně, stačí Ti základní provedení. Nevím, kde bych si asi ty emoce užíval.

Neříkám, že to není fajn přitlačit plyn, ale těch možností kde to udělat je fakt málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas to jde, ale fakt je to riskantní s ohledem na ostatní. Přiznám se, že jsem také občas blbnul, ale už mě to nějak přestalo bavit....Asi za to může ten motor, je na pohodu a na spotřebu a tak toho využívám.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Most, Brno, nurburgring, atd atd. Uzavřené okresky, okresky které nejsou vytížené. Tak je jasné, že na vytížené komunikaci, není dobré cokoliv zkoušet. bohužel to ani většina řidičů nezvládá(sledovat zpětné zrcátko, držet si rozestup atd... )

 

zbytečné je vlastnit i myčku na nádobí, když si to nádobí můžeš umejt sám nebo nejlepší polovička :)

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...