Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Takove drobne info o AS. Ted byl kluk s Rapidem na vymene oleje. Po vymene motor hlucnej, retez chrastil atd. objevila se kontrolka nizkeho tlaku oleje. Tedy druhy den se tam vratil a ze pry dle diag je vse v poradku a ze to ma sledovat a takove ty keci. Uz jak jsem to cetl mi problesklo hned a to jsem mu taky poradil, zapomenute tesneni ze stareho filtru. Tedy nechtel cekat na AS a az se mu zkurvi motor a tak si ten filtr demontoval a hadejte, bylo to tak a stare tesneni vmackle az do toho pritokoveho otvoru do filtru. S tim tesnenim ted v PO tam jede a jde jim ho omlatit o hlavu. Tedy az mi bude nekdo jako Clint povidat neco o lidech a kvalite AS, tak si budu myslet sve, protoze takova trivialni zalezitost jako je vymena oleje, navic u motoru co se vyrabi roky a takovej pruser. To jen znaci a potvrzuje to co si myslim o AS a tech amaterech ja a ne to co si mysli zdejsi vlez do prdelky. Tehle pripadu a jinych pripadu kdyz to clovek sleduje je nejak hodne ze vsech moznych AS.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrr nadávas na servis škoda. Jenže když to na lidech. Tohle ostatní je i v dalších. A nemyslím jen škoda. Kdybych ti řekl co dokáží v Renaultu tak by ses také divil. . Je to prostě jen o lidech co tam pracuji. A bohužel tam vezmou každého kreténa co nemá k autům žádný vztah a ta prace ho nebaví.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní že ti kreténi jsou snad v každém AS a teď nemluvím jenom o ŠA, máš pravdu, že je to všude. Ovšem já jako zákazník čekám v AS tu nejlepší a profesionální péči. Proto tam to auto třeba i dávám ( ne vždy jen z důvodu nutnosti razítka do servisky). Tedy z tohoto pohledu mě řeči o lidech nezajímají, já jsem zákazník a mě to nemusí zajímat. A ano, chyba i tato se může stát i u těch nejlepších ( taky chybuji), ale pak měl být úplně jinej přístup po tom co se tam ten kluk vrátil. Proč já hned příčinu mohl vědět a oni ne? Protože přes svoji nabubřelost jací jsou profíci a oni tomu rozumí nejlépe je to prostě nenapadlo. Pokud je to o lidech, pak v AS dělají patlalové ve výrazné většině. Můj názor. Pokud totiž někdo mění olej v průměru 2x denně  navíc pořád u stejných aut, tak se toto nemůže stát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr to bych tak neřešil. Jezdí jim to za 2,5/100, takže si můžou koupit novej motor, spojku i DPF.

To u nás, to je jiná. Výrobce pochopil, že dáme za benzín víc a tak vyrobil kvalitní a spolehlivý motor.

Cože? ....Rozvody? ....Áno, ale to je jen prostředek, aby se motoru dostala řádná péče. ;-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl jsem doma, chrápal jsem v Praze....

V Šervoodu na lavicce :) a pak bral prasky na bolest prditka :D

mě O2 taky nezlobí, jenom si ji odvezli do Boleslavy a mě věnovali to jejich pomalé rso :D ve čtvrtek mě v 22:30 přestala startovat před firmou... nějakej problém s elektrikou prej.... škodovka je proč mě noční mura.

Takze jsi ji uz utavil :D, ale tim cipem to neni.

Vyjimecne jednou za 10 let tam nejsem ani ja

Ale copak...

Jak jsem potkal losa

Mas ma to nejaky štěstí.

Vzal jsem si domaci ukol:

post-12637-1447058083,8273_thumb.jpg

Snad to bude k piti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1615198-usekove-radary-pritvrdi-budou-merit-i-okamzitou-rychlost

To jsou zase bláboly. Tak hlavně, že nebudou kolem silnic hromady mrtvol

 

No ještě že nebydlím v Praze, tam mají samé lepší nápady jak tahat prachy z lidí. Hold ty rozházené miliardy je třeba zase někde posbírat. A za normálních okolností bych to Pražákům přál, ale tohle už je i pro Pražáky dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je zvlastni, ze jsou cekacky mesice a oni omezuji vyrobu. Tomuhle se rika umele zvysovani cen. Aneb kdyz je neceho nedostatek, tak to musi byt preci kvalitni.

Ps:

Diskuze jsou vzdy nejlepsi

6. 11. 2015

Se ani nedivím. Kdo by za ty nehorázný peníze kupoval Fabie a paskvil Rapid.

6. 11. 2015

Škoda už neví, jak z lidí sedřít kůži:-/

6. 11. 2015

Lidi začínají chtít auta. A autem od škodovky myslím Oktávii a výš.

Pokud už má někdo peníze jen na fábii, tak raději koupí Hyundai i30

Protože pro Fábii i Rapida má koncern jen horší motory :-/

6. 11. 2015

Předevčírem tu byl článek jak jak Škoda roste 2x rychleji než trh (a Hyundai padá) a že Škoda za říjen přidala více než 22%. Dnes píšete, že Škoda auto zaznamenává už třetí měsíc v řadě pokles prodejů. DĚLÁTE SI Z NÁS BLÁZNY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dehťáci dostanou pneu nebo výměnu oleje.  :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:  http://www.autoforum.cz/zajimavosti/odskodneni-za-dieselgate-uz-se-rysuje-neco-dostanou-i-zakaznici-skody/

 

Takhle jsem se dlouho nepobavil. Jejich auta po úpravách budou sice mít o polovinu nižší výkon a polovinu vyšší sopotřebu, ale dostanou gumy nebo výměnu oleje. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...