Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kdepáák, třeba nevydrží dlouho jako panchovo a koktovo keramiky a nano a nevím co ještě za tisíce kč. Ale dobrý je to v tom jak popisuje Clint, ale i s tím jako by rozleštít zaschlé zbytečky hmyzu, pryskiřice ze stromů atd. prostě takové ty ťupky co na první pohled nejsou vidět. To co do toho cpe kokta nebo pancho to mám za 5 let novej lak na celé auto. No a když za nějaký čas lak trochu zajde ( když nepoužívíš želvu a auto zná jen myčku od benzínek ) tak TEMPO  je frajer na druhém místě.  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@stringo už sem to psal, stačí umejt auto pořádně, nastříkat tohle http://www.detailingshop.cz/ochrana-laku--vosky-a-sealanty/gyeon-q2m-wetcoat-1l-kremicity-sealant/ a hned smejt vapkou. minimalně měsíc to vydrží. tenhle litr ti vydrží pěkně dlouho... lepší než nějaká želva idiotska :D

 

co já cpu do kosmetiky? akorát sem si koupil keramiku za 1000kč na svoje auto :D

 

už sem jak pančo :D

post-78913-0-46106600-1447336578_thumb.j

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu koktovi vůbec nerozumím, jak může být někdo tak negativistickej fakt. To už je normálně extrém ( jak by řekl jeden zdejší člen). Jestli se ti to auto nelíbí, není nic jednoduššího než abys ho prodal a koupil třeba Santanu ze Španělska. My jsme tady fandové do aut ŠA, svých aut si nesmírně vážíme a nestrpíme aby si pořád ŠA urážel. Hold špatnej kus máš no, to se u ŠA stává tak 1 auto z milionu. My ostatní máme super auto a nemůžeme si jej vynachválit, já už bych neměnil ani za nic. Rapid to je auto za nejlepší prachy. A ostatní značky, to jsou prostě klumpy. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...