Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

stringo tys mě asi nepochopil(ne fakt nemachruju na silnici a s nikym nezávodím, to si myslíš jenom ty), ja nepsal jenom o cupře, psal sem i hondu Civic type R. nikdy sem nepsal že je cupra nejlepší, rád bych se svezl i v megane RS cup edition, to auto vypadá taky hodně solidně, nebo 308 GTI od peugeta.

 

ničit ho? on se motor neničí, když je zahřátej :D

rádoby sportáci? právě sem nohama na zemi(kvuli ceně auta), to ty tady píšeš o nějakém BMW M4 a nevím o čem :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: Kokta je ještě mladej hejsek, od života očekává jenom koně pod kapotou se znakem Seatu :)   nedávno to bylo Audi, pak R-kovej golf....to my si ještě pamatujeme. Také pár měsíců básnil o haldexu, bez kterého nemohl žít :D  Čili jednou tak a podruhé jinak....to je náš Kokta :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kromě haldexu je to pravda... Kokto a co takhle nějaký normální auto. Mluvíš tady o autech s cenovkama hodně přes mega, asi jediná Cupra je pod mega jo a golf asi taky... S tím Bavem jsem to myslel tak, že teprve v téhle skupině aut můžeš začít mluvit o nějakém závodním potenciálu, promiň, ale dále teď poslední dobou z Cupry modlu a tou rozhodne není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda musi byt i kdyby na Vif nebylo. Rapid spapal svoji prvni plechovku. Prekvapilo me ze nejde plechovka nalit do odmerky do mrte. Porad tam pul odmerky zbyva co nejde z plechovky dostat ven. Musrl jsem tam caknout benzin aby se to naredilo a alespon tak. Pres ten rantlik vnitrni u hrdl se ten zbytek nepreleje pres to hrdlo ven.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to psal X krat. Dle Skodovky. Octavia 1 je manazersky vuz. Octavia 2 je rodinny vuz, Octavia 3 je rodinny vuz nejlepsi ve sve tride (boded by ne, kdyz vyrobim auto pro 1 osobu, tak mam hned nejlepsi vuz v dane tride; zaroven ale i nejhorsi ze!). Octavie Rs 2 a 3 jsou rychle rodinne vozy. Co Skodovka hlasala o O1 Rs nevim, bych se nedivil, kdyby tu pixlu prezentovali za sportak.

Toto se objevovalo na webu, v reklamach a tisku. Jestli o O3 stale hlasi to same vi buh.

Na netu je clanek o opravach (upravach) TDi. A zaroven je i clanek, 'ja bych si to udelat nenechal'. A pod ten bych se podepsal. Presne to same hlasam ja, ruzove bryle dolu a do reality. Uprava neni otestovana, Vv sam nevi co to udela. Jedine co to udelat ma tak vylepsit emise za kazdou cenu (tedy krome te penezni pro vyrobce).

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Stringo mi dokurvil celé hodnocení mašiny....jako jedinej z padesáti lidí dal méně bodů než deset. Za to mu probodnu gumy na srazu ;) To jsem od něj nečekal, takovou podpásovku a ještě od člověka, kterého znám.....:)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: mám Bridgestone Potenza.  Ale vypadá to, že už je tam nebudu asi vracet, protože jsou dvě kola sjeté na minimální rysku, resp zbývá jim tak na nehet, což je 1-2 tis km a hotovo. Otázka co dál, zda prodat 18" kola a koupit 17" kola s obutím, nebo koupit jen gumy na 18".

 

Sjeté gumy jsou rizikem na dešti a současně přitahují defekty jako magnet.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Stringo mi dokurvil celé hodnocení mašiny....jako jedinej z padesáti lidí dal méně bodů než deset. Za to mu probodnu gumy na srazu ;) To jsem od něj nečekal, takovou podpásovku a ještě od člověka, kterého znám.....:)

Chtěl jsem dát 7 bodů, jenže mobil no a navíc to senilní hodnocení nejde upravit. A proč ne 10b? Za prvé už je to "stará motorka" a za druhé vzhledově moc nevyniká, taková šedá myš,ale tím nechci říct že to je špatná motorka, to naopak...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: je vidět, že se v tom moc nevyznáš ;)  Ty jsi motorkář asi jako já pilot Airbusu :D :D

 

právě ten vzhled je fantastickej, poslední kvalitní motorka, žádné šizení na materiálu, poctivé chromy, žádné stárnoucí plasty a technické vychytávky, co se serou. Poctivé karburátory a nestárnoucí design....Však Motosman ti to vysvětlí. Právě vzhledově vyniká mezi ostatními...je to klenot, ale tobě se asi líběj ty papundeklovky s deseti LCD a jedním hranatým výfukem.

 

Že já vůl sem ti posílal odkaz, kdybych ti poslal odkaz na Fiata, byl bych na tom stejně :D

 

 

Petrrr: tvoje bába je kepl ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...