Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, já nepochybuji o funkčnosti XJRa ani jsem to nenapsal, ale pokud mám dát hodnocení jako jedinou známku, prostě ta motorka už je stará. To že v nových motorkách vidíš problém, to je věc individuální, je spoustu motorek nových, které mají klasické budíky, nebo mají kombinované a taky všechny nejsou oplastované jak píšeš. Mě se líbí naháči, nebo polokapotované sportovně cestovní motorky. Nevím, ale jestli ti jde o pitomé hodnocení a ne o motorku jako takovou, tak tu koupi moc nechápu... Jo a jinak k těm stříkačkám vs. Karburátor... No asi takhle, se stříkačkou nemáš starosti po zimě a je to podobné jako s auty, vývoj nezastavíš, takže tímhle argumentovat je howadina, to je jako kdybys napsal, že poslední opravdová padesátka byl Simpson a skútry s variátorem stojí za howno... Taky kravina... [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem motorku s karburátorem a nikdy jsem tedy problémy po zimě neměl žádné, to jsi měl asi nějakou šunku. Stříkačky začaly zejména kvůli plnění emisních limitů, je to stejné jako s auty. Neznamená to rozhodně, že by stříkačky měly bejt spolehlivější, spíše naopak, pokud máš karbiče řádně seřízené. Je vidět, že se v tom moc nevyznáš.... ;)

To že se začalo na motorkách šetřit je fakt, holej fakt, je to zase jako s auty. Zrovna XJR je toho důkazem. Mohu ti vyjmenovat "tisíc" věcí, které stačili za ty roky až po současnost na té motorce změnit, aby ušetřili. Bohužel na úkor vzhledu a kvality.

Ale z toho si nic nedělej, zase rozumíš reaktorům a turbínám....Navíc stejně bys motorku zase poslal do škarpy :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, neplakej. On ten Clint kope, protoze jako vzdy hure nese kritiku pripadne vyrazne odlisny nazor. Pomohl bych Ti a roznesl ho na kopytech jako vzdy avsak po teto strance jsou vyjimecne me znalosti chabe, mohu jen cist modlitby z prava do leva v koranu aby Ti Alah proti nemu pomohl. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte opět nedokážeš přijmou i jiný názor než je ten tvůj? Já přece nic špatného o motorce kterou sis pořídil nenapsal, ty jsi začal s tím, jak je to poslední dobrá motorka, koukni se na její retro provedení a uvidíš že to s původní verzi má společný asi jen ten vzhled... Hele já ti nebudu říkat jak je úžasná, když mě se osobně tahle motorka nelíbí, stejně tak té nechám v tom, že nevím rozdíly mezi karbecem a stříkačkou a stejně tak té nechám v tom, že jsem motorku poslal do škarpy (což není pravda)...

Clinte, máš nejlepší Octavii, kterou sis mohl vybrat, bílá, sedan, TDi s placatým volantem, která jede jako prase a skoro zadarmo... A máš nejlepší mašinu, která byla poslední poctivá a nešetřilo se na ní. Musíš být fakt klikař, taky bych chtěl mít takovou možnost říct... "Mám jen to nejlepší"... Nebo mít alespoň ten pocit, že si myslím že mám jen to nejlepší [emoji23]

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně jsi to pochopil....ovšem mohl bys mít taky dobré věci, ne ty nejlepší jako mám já, ale to by ses musel jinak v práci ohánět a ne si jen tak nazdář bůh prolejzat s obloženou houskou v ruce reaktory.... ;) a poklepávat kladívkem grafitové tyče....

 

Jo a kde jsi tu motorku vlastně poslal do té škarpy? :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: doporučuji přečíst třeba toto: :kol-28:

http://www.motohouse.cz/yamaha-xjr1300-sila-tradice

Proč nutíš svůj názor ostatním za každou cenu? Ostatní nemohou mít svůj názor? Já ti taky nevnucuju třeba to, že naháč je na píču si kupovat silnější jak 600kilo protože víc výkonu už stejně nevyužiješ, protože odpor vzduchu tě trhá z motorky a je to pak už jen o tom. Že na to koupit takovou motorku prostě mám, ale je úplně jedno že jedu na půl výkonu... Každého je to věc a názor ostatních by měl každý respektovat... Což asi nedokážeš úplně tak dobře přijmout, jak už jsi nám párkrát předvedl s auty že? Nebudu se dál handrkovat a poměřovat si koule, to jsem dělal na základní škole. Prostě budeš muset zkousnout, že jsem ti dal jen 6 bodů z 10 ti (ačkoli jsem chtěl dát bodů 7, ale nejde to opravit..) [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a tradice ve světě motorek je pro mě jen poctivý starý Harley Davidson, všechno ostatní je jen o vkusu jednotlivců...

Projdi si příspěvky z doby kdy ses pochlubil poprvé o motorce, tam jsem psal že jsem taky jezdil, ale že jsem podklouzlo na skvrně na kruháči a vzhledem j tomu že mám malé děti, pověsil jsem motorkařinu na nějaký čas na hřebík...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty body, to nikdy neskousnu.... :kol-31:

 

S tím obsahem u naháče máš pravdu částečně, ale není to jen o výkonu, ale i o krouťáku (čím větší obsah, tím větší krouťák), tedy zátah je pak mocnější, lepší předjíždění, minimální potřeba řadit....

 

No a po pravdě, viděl jsi někdy 40ti letého fotra na 600? Dětskej obsah přenechme dětem :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně jsi to pochopil....ovšem mohl bys mít taky dobré věci, ne ty nejlepší jako mám já, ale to by ses musel jinak v práci ohánět a ne si jen tak nazdář bůh prolejzat s obloženou houskou v ruce reaktory.... ;) a poklepávat kladívkem grafitové tyče....

Jo a kde jsi tu motorku vlastně poslal do té škarpy? :kol-46:

Já mám problém pouze c tom, že jsem zaměstnaný v ČR... V Německu má ten samý pracovník plat jako já za čtvrt roku... Byl bych vychechtanej jako lečo, bohužel neumím jazyky, takže vydělávám to co vydělávám... Jinak mám práci hodně zodpovědnou a hlavně technicky náročnou, tónu ale může rozumět asi jen Motosmen a Pawouk a možná trochu Petr do toho vidí... Ty rozhodně ne Clinte, a hlavně zatím jsem nějak nepochopil co děláš v práci ty, kromě toho, že se tam chodíš vyspat jak píšeš [emoji2]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty body, to nikdy neskousnu.... :kol-31:

S tím obsahem u naháče máš pravdu částečně, ale není to jen o výkonu, ale i o krouťáku (čím větší obsah, tím větší krouťák), tedy zátah je pak mocnější, lepší předjíždění, minimální potřeba řadit....

No a po pravdě, viděl jsi někdy 40ti letého fotra na 600? Dětskej obsah přenechme dětem :)

Viděl jsem spoustu stařečků na silnějších mašinách co nedojel domů, protože si mysleli, že už vyrostli a že to mají pod kontrolou [emoji6]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D nakonec všechny odrovnám :D   ...jen ten Petrrr, ten drží jako klíště, ten se odrovnat syčák nenechá...to mi nedá spát :D

 

A Kokta, ten je taky jak bumerang, vyhodím ho dveřmi a vrátí se oknem :D Holt synovec....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já se nikomu smát nepotřebuji... Já na rozdíl od někoho, dokážu přiznat že nemám na to, abych měl to nejlepší, mám to co potřebuji, mám to na co mám, a hlavně máme krásné zdravé děti a všechno ostatní je už podružné... Fakt už končím tuhle bezvýznamnou debatu o pinďourech nemá to smyl stejně jako konverzace na téma combi vs. sedan, benzín vs. diesel a černá vs. bílá [emoji6]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo ahoj, vidim ze nas brzy opustis jako Ozak a Pawouk. No tajemny muz, ktereho nikdy nikdo nevidel odchazi. Zavrete oci, Stringo odchazi. [emoji23]

Petře já neodcházím, myslíš že se z Clinta posadím na zadnici? Neeee, to fakt strach mít nemusíš, v práci denně musím vycházet s tolika potomci, že tohle mě nemůže absolutně rozhodit, pouze mám kurz asertivniho chování (doporučuji velice si tím projít) takže jen vím, že nemá smysl se dál v této debatě angažovat, nemá to východisko [emoji2]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, dobře jsme si pokecali zase, o tom to je :)

 

Půjdu si lehnout s pocitem, že mám to nejlepší já, zítra vstávám do zaměstnání brzy ráno... a již dopoledne začneme debatovat na nové téma: myslivec versus lift.

 

Stringo: nebuď naštvanej a usínej s pocitem polovičního vítězství, pač samozřejmě pravda je mezi náma dvěma, někde uprostřed, jak to vždy bývá. Musíme se tady o něčem dohadovat, jinak to nemá ty správné grády ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, dobře jsme si pokecali zase, o tom to je :)

Půjdu si lehnout s pocitem, že mám to nejlepší já, zítra vstávám do zaměstnání brzy ráno... a již dopoledne začneme debatovat na nové téma: myslivec versus lift.

Stringo: nebuď naštvanej a usínej s pocitem polovičního vítězství, pač samozřejmě pravda je mezi náma dvěma, někde uprostřed, jak to vždy bývá. Musíme se tady o něčem dohadovat, jinak to nemá ty správné grády ;)

Nejsem naštvanej, jenom jsem v práci, tak musím makat...

furt klint nenapsal, jakej rok vyroby je ta tvoje motorka a jak vypadá.... takže žádnou nemáš.

No vzhledem k tomu,že má profil na motorkářích, tak asi má a má tam r.v.2001...

Já měl CBF600S Hondu r.v.2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...