Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jinak pawouku teď sem si uvědomil, že v O3 taky se nezobrazí na budíkách jestli svítím potkávačkami, musíš čumět na ovladač světel...

 

petře kdybych jezdil se svým furt, tak najedu ještě viac km. šetrým autíčko :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rapidu sem ještě nejel, příště to snad dopadne a i nějaké to kodávání, bude více času a klint nám nebude ukazovat své pírátsví jako dřívější učitel autoškoly  :kol-43:

 

jinak až se vám zítra nebude v práci nic chtít dělat, tak si přečtěte od suprového člověka igora, pěknou recenzinu O3 vs O2 FL.

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=23113

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rapidu sem ještě nejel, příště to snad dopadne a i nějaké to kodávání, bude více času a klint nám nebude ukazovat své pírátsví jako dřívější učitel autoškoly :kol-43:

jinak až se vám zítra nebude v práci nic chtít dělat, tak si přečtěte od suprového člověka igora, pěknou recenzinu O3 vs O2 FL.

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=23113

Moc pekne srovnani! Take potvrzuje, ze kdyby si jeste jednou mohl vybrat, tak vybere konkurenci. Dnes mam jako nahradni pujcenou VW G7 v 1.4TSI a musim uznat, ze pomer cena/vykon bych volil VW.

Editováno: , autor: skodaforum20
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem viděl RSko žluté, no asi se mi líbí ještě víc, než ta modrá... A náhodou jsem jel i za tím seatem combi a musím říci, že vzhledově je to prostě nádhera, ty zadní LED světla, předjet jsem ho nestihl, takže jsme neviděl ty přední LED světla, ale fakt krásný auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po Hk sem dnes po krátké trase potkal dvě RS OCT3 a potkávám je častěji, jezdí jich fakt hodně. a potkal sem dnes i bílou laurinu jako mám já, ale měl delší prut tak asi nějaký ročník 2009,2010.

 

neoznačená civilní oktavie, že kamion přejede dvě plné je nezajímá, ale že chytají rychlost to už je okay!!!

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...