Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

horší je stringo, nevím jestli jde upravit kodování v ABS, že tam máš větši brzdy z S3 apod... aby to fakt brzdilo jak má a ne díky jenom fyzikálním zákonum že máš větší páku.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, pro mě je to výkon brutus už i tak. Jak jsme jednou jeli s Clintem a Koktou v koktově přefouklé O LaK tak jsem nestihl ani mrkat a když jsme zastavili, měl jsem pocit, že moje tělo je pořád v pohybu. Už to by mi stačilo bohatě, i když rozumím, že na výkon se rychle zvyká. zase to chce s takovým autem při svižnější jízdě více pozornosti řidiče a každá malá chyba se trestá. Brzdy tam hoď keramiku a hotovo.  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že se mají dávat úplně jiné, ale podle mě nějaké Brembo přímo na Octavii RS jsou, někde jsem je zahlédl na netu a bude to podle mě o něčem jiném, než origo, samozřejmě myslím komplet brzdy, ne jenom kotouče a destičky, ale s rozměry jako mají origo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš navštívit autorizovanýho obchodníka :D :D :D

pančáku já budu dávat z S3, protože se mě líbí to logo a jsou černý třmeny.ale až po záruce.

No tak zrovna kvůli barvě třmenů bych určitě neměnil celé brzdy, to si můžu udělat na svých taky, ale kvůli tomu účinku jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petrrr: Koukal jsem na ten OL a máš recht, přesně jak jsem čekal. Nejlacinější výbava (sociále) s nějakým packetem, aby se neřeklo a s metlou, to aby nejezdily samé bílé :)   a motory jen ty nejslabší....A ceny žádná hitparáda.

 

(kalkulačka je novinka)

 

Bohužel jak jsem psal, musíme nejdříve doplatit fábii, pak mohu i já, že, uvažovat o svém mazlovi ;)  To už bude možná FL :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny jsou opravdu "lidové" to je možná tak pro podnikatele živnostníka, ale pro normální lidi asi těžko. I když pokud někdo mění auta po 3 letech, tak se to vyplatí, protože se zaplatí méně, než je ztráta z ceny nového auta po 3 letech, ale pokud někdo koupí auto a jezdí ho dejme tomu 10 let a teprve potom koupí další, tak je to absolutně nemyslitelné si takhle auto platit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...