Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak město a okresky tomu odpovídají a převýšení ;) nic strašného to není. jestli srovnáváš s tvém, tak máš o 2,2 litru menší obsah,o 100kw méně, o 2 palce menší kola, lehčí auto :D já bych to zajel s tou mou 1.8tfsi tak za 6,5 litru....

pak si povíme, až budeme měnit třeba rozvody, pumpu, turbíčko atd atd. to tady nehrozí a rozvody jestli odejdou někdy při 250 000km,tak o co go  :kol-34:  spotřebou auto nekončí, to bys měl vědět ;) servis je mooc důležitá věc.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak město a okresky tomu odpovídají a převýšení ;) nic strašného to není. jestli srovnáváš s tvém, tak máš o 2,2 litru menší obsah,o 100kw méně, o 2 palce menší kola, lehčí auto :D já bych to zajel s tou mou 1.8tfsi tak za 6,5 litru....

pak si povíme, až budeme měnit třeba rozvody, pumpu, turbíčko atd atd. to tady nehrozí a rozvody jestli odejdou někdy při 250 000km,tak o co go  :kol-34:  spotřebou auto nekončí, to bys měl vědět ;) servis je mooc důležitá věc.

Jj, navíc haldex, DSG... Děkuji, nemám zájem. :kol-28:  Nic z toho nepotřebuji. Jen nějaký ten kilowatt by se občas šiknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku ano, DSG a haldex nemám velký zájem to je souhlas... já mám kilowatu dost, nestěžuji si. 

a jak říkám, spotřeba není vše. k čemu mě je malá spotřeba když pak vyhodíš hodně peněz za servis?

 

 

Ale tak to je poněkud imaginární. Jen si spočítej, o kolil víc zaplatíš za benzín po ujetí třeba jen 50 000 km a spotřebě větší např. o tři litry. Jistě spotřeba není vše, ale v cenových kategoriích aut, ve ktewrých se tady většina znás pohybuje je 3.6 úplný nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti TDI ve stejnych věcech stojí o 150 000kč vice v té kategorii? a 1.8 je slabá na superba a 2.0 TFSI byly zase dražší.

a hold ty sis koupil koncovky vyfuku, spoiler plasty atd.... každej to má jinak ;) za to by bylo benzínu ;) když to bereš takhle. plno lidí si koupí kolumbuse za 30k a pak řeší spotřebu :D se vždy směji ;ú)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti TDI ve stejnych věcech stojí o 150 000kč vice v té kategorii? a 1.8 je slabá na superba a 2.0 TFSI byly zase dražší.

a hold ty sis koupil koncovky vyfuku, spoiler plasty atd.... každej to má jinak ;) za to by bylo benzínu ;) když to bereš takhle. plno lidí si koupí kolumbuse za 30k a pak řeší spotřebu :D se vždy směji ;ú)

My si nerozumíme - já se nebavím o Superbu (toto auto je pro mě naprosto nezajímavé), píšu v cenových kategoriích, kde se pohybuji. Já si dal limit 400 000 Kč a do toho jsem se bohatě vešel a ještě zbylo na koncovky a křídlo. :kol-28:  A i kdybych započítal tyto doplňky, stále jsem v mnoha desítkách tisíc korun v plusu, než kdybych měl krmit otesánka deseti litry na sto km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...