Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

já bych řekl, že se vyplatí věrnost salonu, ale na firmu koupit auto je lepší :-). Jenže parkuji na ulici a tak mám sociálku. Dárek zimáky považuji za slevu, protože jsem si vždy kupoval k novému autu zimáky. Občas jde koupit skladovku, tak jsem koupil fabii kombíka za 66% původní ceny ( zabalená a stála 3 měsíce na dvoře), 3 roky s ní jezdil a šla. Když jsem ji dnes hodil do konfigurátoru, tak vyšla na nějaký 285 000 Kč...... za těch 85 000 kč bych si ji mohl vymazlit, ale nejsem magor vylepšovat fobii, ta byla za trest :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, žena parkuje svoje vozítko uvnitř domu a na mne zůstalo vyhrazené místo pod balkonem. Dal jsem na balkon světlo s čidlem a tak si na ně posvítím.

Stačí na sběrnici píchnout krabičku, co sleduje otvírání dveří, ta ohlásí poplach. Pomocí sběrnice v autě jde dělat spousta věcí. Nahrál jsem si do Windows Phone aplikaci na OBD II a budu laborovat, abych naštval androiďáky :-). Na dalším srazu snad ukáži něco na telefonu, v zimě bude čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se špatně vyjádřil, tak to zkusím ještě jednou. SLEVU pro koncového zákazníka bych absolutně zrušil a zakázal, protože je to jen psychologický trik. Na salon přijde auto v nějaké hodnotě ve které je započteno už Vámi zmiňované příslušenství, tzv.BONUSY. Tudíž pak je to jen o kecech a přetvářce. Raději bych přišel a vybral si auto s cenovkou, které opravdu odpovídá a nikdo by mi nemusel dělat gesta se slevami a bonusy. Když něco zlevňuji, tak snižuji cenu věci jako takové, ale tady to tak není. Pro koncového zákazníka je samozřejmě SLEVA cokoli navíc a pomůže mu to, ale v kořenu tohoto problému je to naprosto absurdní a je to jen trik na kupujícího. Nic víc tím říci nechci, jen to, že je to hodně ubohé, když si musí lidí škemrat o cokoli, aby pro nás byla naše značka koupitelná. Ono to taky souvisí s tím, že dneska 60% lidí jde koupit auto na leasing a tím pádem ho zajímá co nejnižší cena auta a tím pádem se automaticky ptá, jestli nějaká "sleva" bude, ačkoli prodejce stejně ví, kolik má nadhodnoceno a kolik z fleku může jít s autem dolů, jenže napřed nabídne všechno možné a čeká jestli si z toho sednete na zadek a to ještě nic z auta neslevil, potom začne vymýšlet co a jak by šlo a při tom to moc dobře ví a když opravdu chce prodat, tak něco s cenou vymyslí.

A jinak je údajně nejlepší čas na koupi vozu prosinec-únor, kdy je prodej celkově nižší oproti zbytku roku a všichni potřebují prodat vše co se dá...

 

A teď do mě  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

socialwagen se krade na plechařinu a stříbrných nabouraných aut je dost. Vrátil se mu jen kousek, takže se rozkuchala. Stačí se podívat kolik stojí nové dveře v metalíze atd, kolik stojí airbag a sedačky po jejich bouchnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě si nemyslím, že by se okty v social edition nějak kradly, to by se měli bát spíše majitelé RS a LaK :D

 

hele Clinte, to jsem si myslel taky... jenze socialni verze je v Praze absolutne nezajimava, ale jak jsem se presvedcil, na severu je to dobre prodejny auto a uz se o nej zajimaj... takze muj tah z O1 Elegance (ktera to mela presne obracene) se minul ucinkem, zbyva fakt uz jen zmena znacky vozu

 

mimochodem pravda je, ze takovy novy dvere neco stojej a jen lak je za 5tis... takze i ta plecharina, airbagy a i ty spatny sedacky stojej za tu "velkou namahu"

 

Edit:

ha a ted koukam ze se mi nezmenil podpis a to jsem ho po srazu zmenil na dotaz Pawouka (tohle forum zacina bejt slozity jako FuBu - fejsbuk)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že se krade všechno, ale přesto určitě více RS nebo LaK, po kterých je zájem jako o auta taková, ne na díly. Navíc v takovém Koktí Laurince lze nalézt spoustu cenných věcí oproti Treovému sociál editon. Takže se prostě vyplatí, i kdyby na díly krást dražší a vybavenější auta, stojí to za to riziko víc, než sociály.

 

....Kua, teď zrovna přemejšlim, esli chci vážně to RS-o, když se tak kradou :D  Možná by mi příště stačila zase ta 1,8ma

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, LEDky by byly dobré, testuj, testuj :)

 

Světelnej senzor...také mi to dělá, někdy mi ale přijde, že rozsvítí i když tma není, viz minulý týden, jedn ahodina odpoledne, svítilo slunce. Zajel jsem k benzínce pod střechu, natankuju, nastartuju a světla svítí. Řekl jsme si, ok, vyjedu na slunce a zhasnou, ale nic, svítily vesele dál. Tak jsem to přepnul na denní svícení manuálně.

 

V tomhle mají samosebou xeny víc nevýhodu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo má coming home a leaving home přes xenony, tak je blázen :D může měnit vybojky furt :D

 

no tohle mě dnes právě taky udělalo, 11 hodin slunce svítí jak blázen a ono si to zaplo xenony :D tak sem to ta hodil na ledky a prdím na toho asistenta :D

no čoveče ten benzín tam teče slušně no :D už se krotím od uterka :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, to je uplně jiný žrádlo, žádné žluté bludičky :)

 

S tou spotřebou, já nevím, jak moc jsi na to šlapal, já jezdím solidně, předjíždím co dojedu a dlouhodobá stále cca 7,7-7,8/100....

 

To už musím letět po dálnici 180, aby tam bylo ve finále nějakých 9/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...