Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Osobně bych raději bral bufíka,než výhřev předního skla - to je pro mě nepřekročitelná mez,vzhledem k tomu,že mě dost vadí ty drátky v něm. Vím,že někomu to nevadí,ale já je tam vidím.  :kol-32:  Nicméně při mém stylu provozování auta nepotřebuji ani jedno z toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garáž není nejlepší řešení pro toho, kdo auto denně používá, ideál je přístřešek. Co se týče těch drátků v čelním skle s výhřevem, jel jsem v oktě, která to měla a zjistil jsem to, až když jsem pátral, jak je vybavená, takže mi to za jízdy nevadilo, nezjistil jsem to. ovšem, když to víš, tak je ve skle vidíš, to ano, ale pokud máš zaostřeno do dálky, nemáš šanci je ve skle za jízdy postřehnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, vyhřívaná garáž je nejhorší, promrzlé, prosolené auto tam flákneš a v teple začne sůl krásně působit a žrát...

 

Já měl garáž, i v létě sem tam strčil mokré auto a ráno ho pak mokré zase našel, ačkoliv ostatní venku byla všechna dávno suchá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem byl malý kluk, maloval jsem auta a ne pohřebáky :-).

V garáži také neparkuji, neboť je plná jiných věcí a auto se tam nevejde ( světe div se, ale moje auto je stejně dlouhé jako kombík a kombík to není)

Kombík má větší odpor vzduchu a tím i větší spotřebu, to mně kluci kombíkáři nevyvrátí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nelze takto říct,mrkni se třeba na technické parametry OII a OIII - spotřeby jsou většinou stejné. Nebo např. u FI - Combi má u některých motorizací o desetinu vyšší spotřebu,ale současně vyšší maximální rychlost,atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to rovněž beru také z finanční stránky věci, myslivec je o třicet dražší a za to člověk může mít něco užitečného (třeba bufíka).

 

Nehledě na to, že každej jezdí stejně s prázdným kufrem. Málo kdo si uvědomuje, že lift má stejně dlouhý kufr, jen nejde naložit až po střechu. Kdo z nás někdy potřeboval naložit takhle auto, že nevidí ve středovém zrcátku? Kdo ano, potřebuje myslivce. Ostatní ho nepotřebují.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou lidi, co velkej kufr potřebují, třeba můj soused. Má malou Fiestu a jezdí s ní do lesa krást dřevo :D  (bez vozíku, to by bylo nápadné, dřevo musí bejt ukryté prej) Jednou jsem jel s ním, potřeboval pomoct, protože objevil někde u Křivoklátu uřízlej kmen a že se mu bude hodit jako špalek na štípání dřeva. Sám, že ho do auta nedostane. Přijeli jsme tam Fiestou, naložili s vypětím sil. Pak se rozjel a špalek se málem vykutálel zadníma dveřma na silnici. Naštěstí vyrazil jen zadní okno :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...