Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

 

Málo kdo si uvědomuje, že lift má stejně dlouhý kufr, jen nejde naložit až po střechu. Kdo z nás někdy potřeboval naložit takhle auto, že nevidí ve středovém zrcátku? Kdo ano, potřebuje myslivce. Ostatní ho nepotřebují.

No vždyť o tom to celé je. Má to však ještě jeden efekt - některá auta prostě vypadají v kombi verzi lépe. Takový MB CLS Shooting Brake např. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm...

mě sere to ložisko, to je hluk jak od traktoru. s tím se nedá jezdit :( není doufám nějak možné, že se to ložisko rozletí nebo tak? zítra stím pojedu 100km a v utery 150km než dojedu na servis :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Želám čo najkratšie čakanie, aktuálne sa liftback objednáva na január a combi na február, plus platí reštrikcia na liftback max 3 ks a combi max 5 ks na výrobný týždeň. Pre CZ to číslo bude vyššie, ale reštrikcia tam bude istotne. 

pry dodávka rs do SK... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D :D a Jirko všímáš si, myslivci se distancovali, jelikož jsme jim ukázali pravé světlo ;)

A kdeže je to pravé světlo? :D Já chci vidět i levé. :kol-46:

Quattroporte mi přijde už moc velké a těžkopádné. :)  Různé typy Maseratti a Ferrari vídám docela často,nedaleko od nás je jedna prodejna ojetin a pak o kousek dál ještě servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tak jako tak jedno jake maseratti, vsechny maji jeden z nejlepsich zvuku a driv nez ho vidis, davno ho slysis. Zase povest se spolehlivosti maji horsi nez Skoda rozvody TSI.:-) Jednou jsem se svezl ve Ferrari F 430 avtaky brutus ale zvuk motoru jako Maseratti nemel. Ale stop toto tema. Zpet k myslivcum. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, koupit si pomalejší, dražší a žravější kombi je fakt maso, potom se to musí čipnout, aby to drželo krok s liftbackem :-)

 

pánové, pokud jste zvyklý na páčky VW, kupte lambo :-)

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...