Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty kotouče, to je z letošní Matějské?   :kol-46:

 

Pancho: no hele to si myslím také, podle těch instrukcí. Nicméně, koukej pořádně vymydlit kárku, navrhneme tě na nejčistší káru srazu, když už nemůžeme nejrychlejší :D :D  A z poháru se pak všichni vožereme :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kotouče, to je z letošní Matějské?   :kol-46:

 

Pancho: no hele to si myslím také, podle těch instrukcí. Nicméně, koukej pořádně vymydlit kárku, navrhneme tě na nejčistší káru srazu, když už nemůžeme nejrychlejší :D :D  A z poháru se pak všichni vožereme :D

Tak to abych si zitra dal zalezet:) budu lestit a tak dale:)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem slyšel, jak mají všichni problém s jakýmsi retardérem..... :D

 

Nejdřív jsem myslel, že jsi ty kotouče koupil od pánů Čonga a Minga ;)  (čim víc logo, tím víc Škoda)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že barva se ti vypálí ;)   A nemusíš ani jezdit v zimě, stačí umejt auto a kotouče jsou jak liška ;)

 

Nejsem strojař, ale nemůže to mít nějaký neblahý vliv na pevnost materiálu kotouče?  (čistě amatérská otázka)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě brzdná plocha rezne rychle, ale stačí 2x zabrzdit a je to pryč. A mimo brzdnou plochu mí nikdy nic nerezlo.

Ale já jsem retard co to pořád musí konzervovat a natírat :D

 

A nátěr v drážkách už má vyzkoušený z kotoučů brembo max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si pamatuji tak zrovna Brembo tehda vydalo takovy elaborat o drazkach na kotoucich a proc drazky musi smerovat z kotouce ven a ne se vlnit po jeho obvodu jak je tomu u konkurencnich ATE. Aby Ti ty slepice spise neuskodily. Ovsem uznat musim ze to je pekna prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky je potřeba říct, že ty brzdy jsou stavěné na pohled.

Auto najezdí 2-3 tis km ročně.

Ty oblé drážky jsou dělané tak aby to hnalo brzdič ke středu při otáčení .

Samozřejmě je to vyrobené na zkoušku. Nevím co to udělá :D

Testovat se musí :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove prdel nastava, kdyz mate pripojisteni stretu se zveri, sejmete srnku a hodi vas to do stromu... to jsou pak dohady. A dalsi, kdyz srnku zahlidnete a strhnete rizeni a je tam strom, tak neda nikdo nic - na to by se asi muselo dat připojištění tzv stromova alej asi. Jinak ja mam pojištění proti kunam, ale ptal jsem se jen na kabely, jestli me :pak odrbou na tapecu, tak je to husty... ceskou pojistovnu jsem zavrhnul uz davno a o alianz nikdo na netu dobre nemluvi. Felda byla u cpp a octava 1 byla u uniqy, o2 u cp a hyun u uniqy. Nemel jsem nikdy plneni, takze nemohu rici jestli jsou dobry nebo ne. Uniqa ma slozity smlouvy, rozumny ceny, cpp nizky ceny a cp predrazena, ale dobry sluzby. Ale praxi nemam, jen net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...