Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Podle kokty je to bouracka ze zadu a na odpis, uz nikdy nevis kdy ti co upadne, naruseny deformacni zony a on uz by v takovem aute nejezdil, pac je to nebezpecne. Clinte, nech to opravit a hned to prodej, nebo to strc ze skaly a kup zene poradny zihadlo v podobe Rapida :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku,

Jakmile jde o zlodeje, zadna lez neni lez a jelikoz mi auto porad vykradali a tohle uz bylo odemceny, tak tvrdim, ze mam jen Felicii ve spatnem stavu :D, vlastne nedojede dal, nez 25km.

Co se tyce havarijka, tak jestlize premyslite jestli to dat na nej nebo ne, ze to pak zvednou, pak jste presne ty lidi, ktery pojistovny potrebujou. Ja mam na felicii myslim 1% a min 10tis, takze havarijko je dobry leda na velky skody. Do 10 tis se vejde vsechno maly. Jinde mam 0% a myslim ze i 0Kc - mozna kecam, mozna litr. A podminku, ze musim do autorizaku, jinak je spoluucast 50%. Takze si myslim, ze tohle uz je fer. A navic za supr cenu.

Nevite kde se daji koupit dily na skodovky? Potrebuju ten jumbobox a obautodily maj jen loketky na Rapida za nehorazny penize!!! Autokelly asi nema funkcni vyhledavac, tam jsem se nedopidil niceho. Jo a pak vlastne shanim koberec, kterym bych olepil kufr, abych ochranil plasty - samozrejme podobny, ktery jiz v kufru je.

Objel jsem 5 vrakacu a vsude ze maj top stav/jako nove. Kdyz jsme se prohrabali asi 5ti loketkama, tak me div uz nevynaseli v zubech, ale jako sorry, top stav neni u me jeta loletka ktera vypadala uplne stejne, jako moje v 01 po 217tis. To byl top stav ale rozhodne ne nove a rozhodne bych si to nedal do noveho auta - na to jsem pozmenil i otazku na stav loketky, jestli by si ten top stav / jako nove, dali do noveho auta - vsude pry jo. Tomuhle rilam Pawouku lez, bez jim ty vrakace zamknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste ke Clintovy, covece, kdybych mel cas, zavolal bych svestky, at to prijedou prosetrit. Je to klasicka autonehoda a vinik odjel - mas plny pravo je volat. A at se snazej nebo maj cernej puntik. Nahoda je blbec a treba tam zrovna byla kamera.

Coz mi pripomina ze me ti sami jako minule zmerili tentokrat na 40tce a jel jsem asi 58, oni fakt stojej u cedule v rosti a merej, auta pak chytaj za ceduli. Tak cekam jestli neco dorazi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold, hlásím všude mít kameru v autě, nikdo mě ale neposlouchá. Třeba by na ní bylo něco vidět a třeba ne. Ale pořád tady ta možnost je. Nesnáším tyhle kryply co něco způsobí druhému a ujedou. Tohle určitě už moc dobře musel cítit, pokud to nebyl náklaďák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: Na poliše se hlásí nad 100 klacků. Nicméně, teď jsem zjiš´toval okolnosti, takže:

 

Cena komplet zadní lampy ve Škodovce 1400Kč, lakování a práce nárazníku cca 4tis Kč.

 

Konsultoval jsem to s pojišťovnou, mám obě auta na sebe s max. bonusy na povinné a havarijní. U Fábky máme jen 1tis. spoluúčast. Takže není prej problém, bude nás to stát jen tu tisícovku a bonus snižovat nebudou, jedná se o malou škodu, navíc prej námi zjevně nezaviněnou.

 

To Stringo má pojištěný auto prej u pojiš´tovny Jesus and Ignác   :D

 

 

 

 

(překvapilo mě, že  vzal i lampu, muselo to bejt něco vyššího)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však běžně před jizdou Klint kontroluje klíčem jestli ma utahnute šrouby na kolech, zkontroluje olej a chladicku. Pak si vezme baterku,lupu a zkoumá jestli mu to na letišti nekdo neodrel :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však pánové, proč myslíte že jezdíme vždycky pozdě kamkoliv s Clintem, třeba na Slapy. To se kontroluje jestli stěrače stírají, světla svítí, včetně všech interiérových, měří dezén pneumatik - on totiž Clint ty svoje pneu nemá nic moc, tak měří jestli to je ještě 1,6 no zjistil že 1,62 tak jsme mohli jed . Pak se jede do autorizáku na preventivní diagnostiku a protože jezdí věčně jen s 20litry v nádrži a na Shell dávají autíčka do Lega, tak se jede natankovat 5 litrů benzínu aby jsme tam vůbec dojeli. Tedy kdo chce s Clintem někam jezdit tak 2h časová rezerva, je to s ním řehole. :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...