Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

na co je kulance, když tak funguje jak říkáš furt :D

 

jo mám hovno zkušenosti, nikdy sem nic nestěhoval, nikdy sem nevozil materiál, nikdy sem nevozil nic na vleku, nikdy sem nejezdil s válníkem ani s dodávkami.....v leonu opravdu malej kufr není.... sám sem čuměl, jak je velkej.

LED bude všude, je to budoucnost.. Xenon je za zenithem...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta jemi právě uplně k hovnu. Pokud to mají stejné jako u oktávky, tak čtyřletá je jen do nájezdu 60tis (levnější varianta), což já najedu za dva roky.

 

No a ta 120tis na 4 roky je už docela drahá :(

 

No a co po čtyřech letech?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak drahá prosím tě? to je strašný dát 15000kč za záruku, rozhodně lepší investice než kryštof ;) hold když chceš vybavený auto, záruku tak to něco stojí... pokud na to nejsou chechtáky, tak pak fabii...

no ty tady furt píšeš o nějaké kulanci na motor nebo co, tak to snad funguje na vše ne?

 

Prodloužená záruka na 5 let, do 150 000 km 17700kč...

Prodloužená záruka na 4 roky, do 120 000 km 11500

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bych dával, když většina služebáků od ŠA má 4 roky 120 000km.... no teď si protiřečíš, furt si mě avizoval jak bereš olej od škoda autorizáků, aby ti uznali kulanci a teď píšeš že vše neuznají, motor se taky ojede běžným provozem?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když nekupuješ lehce ojetý auta, tak pak hold musíš šáhnout hlouběji do peněženky... Sám i pawouk psal, že by si novou 1.4 TSI nekoupil, kterou teď stále vlastní...

Čoveče, ten konkrétní Leon (kromě palubky) by mě docela zajímal i nový. Kdyby se dostal pod půl mega.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: jistě, že může, ale nebudou to světla. Čím víc takových věcí, tím větší možnost, že se něco vysere.

Mno, tak problémy s ostřikovači světel a zamlžováním denních LED u OIII už tu jsou. Ty máš fakt selektivní všechno, nejen čtení, ale i paměť. Vytěsňuješ z ní vše, co nechceš slyšet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak problémy s ostřikovači světel a zamlžováním denních LED u OIII už tu jsou. Ty máš fakt selektivní všechno, nejen čtení, ale i paměť. Vytěsňuješ z ní vše, co nechceš slyšet.

 

o tom jsem nečetl aneslyšel, proto si to nemohu pamatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom jsem nečetl aneslyšel, proto si to nemohu pamatovat.

Hm, no na to že jsi v sekci OIII pečenej vařenej, bys to mohl vědět. Ale to bys musel přestat psát stále dokola ty stejné důležité příspěvky typu: že zástěrky jsou na houby. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nebudu se s Váma dál dohadovat. Zase jsem narazil na dvojici Pawouk-Kokta, mohli byste si někde spolu čadit rákosky :D Dvojice známá haněním všeho od Škodovky, všechno je špatné, nic není kvalitní, autorizáky stojej z ahovno, nejlépe koupit Seata, nebo Golfa....

 

Jdu něco dělat, nemám na to nervy to číst. Prodejte to, to je má rada.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nebudu se s Váma dál dohadovat. Zase jsem narazil na dvojici Pawouk-Kokta, mohli byste si někde spolu čadit rákosky :D Dvojice známá haněním všeho od Škodovky, všechno je špatné, nic není kvalitní, autorizáky stojej z ahovno, nejlépe koupit Seata, nebo Golfa....

 

Jdu něco dělat, nemám na to nervy to číst. Prodejte to, to je má rada.

Copak, kritika tvé modly ti není po chuti? Prober se, vždyť i ten tvůj geniální motor od AUDI je vlastně nespolehlivá plečka. A to nevyvrátíš, vždyť sám uvažuješ o preventivní výměně údajně bezúdržbového a doživotního řetězového rozvodu. A o problémech s vysokou spotřebou oleje, odcházejícím modulu vodního čerpadla nemluvě a to při směšných nájezdech km. Sorry, ale kvalitu si představuji jinak.

A Leona si klidně koupím, pokud mi zrovna v době výměny vozu bude vyhovovat. Nevidím tam sebemenší rozdíl oproti vozům ŠA (nemluvím samozřejmě o designu ).

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...